Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Arsenal London


    Ramsey u Cardiffu




    Mladi Ramsey mogao bi se naci na klupi Cardiffa jos sutra ujutru , naime dvadesetogodisnji Ramsey ce otici na pozajmicu u Cardiff za koga je igrao pre nego sto je presao u Arsenal 28 juna 2008 za sumu od 5 miliona funti .











    Ramsey je trenutno na putu za juzni Wels i ocekuje se da potpise potrebne papire jos sutra ujutru.


    No Ramsey nece biti usamljen u Cardiffu , drustvo ce mu praviti Jay Emmanuel Thomas koji je takodje otisao na pozajmicu u Cardiff do kraja ove sezone.

    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Re: Arsenal London

      Nova lagana pobeda, Van Persie usao u formu, bas u pravo vreme +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48*
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Re: Arsenal London

        Van Persie &(/+q &(/+q Ne pamtim kad je ovako zabijao.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Re: Arsenal London

          Van Persi:Vigan 3:0

          [color=rgb(100, 100, 100)][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color]
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Re: Arsenal London

            JAO ROBINEEEEEEEEEEEEEEEEE :fc-[ :fc-[ :fc-[

            Comment


            • Re: Arsenal London

              Gde bi smo mi sada bili da se Seka Persa nije povredio, plus da je Verma zdrav(mada mi nije jasno da posle 5 i po meseci od ne znam kakve povrede ahilove tetive, ti sad tek igraca saljes na operaciju???, sta radi taj mutavi medicinski tim Arsenala???)? Da npr Vidic ne igra od pocetka septembra, a dete debil(tako moj prijatelj zove Rooney-ja, ja ga zovem Screk) da igra tek 3 utakmicu u EPL, a proslo 23 kola, da li bi bili na prvom ili drugom mestu u prvenstvu? Nisam siguran!

              Comment


              • Re: Arsenal London

                To je sve kad bi bilo,sta bi bilo?
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Re: Arsenal London

                  [quote author=trlababalan link=topic=2670.msg234909#msg234909 date=1295772240]
                  Gde bi smo mi sada bili da se Seka Persa nije povredio, plus da je Verma zdrav(mada mi nije jasno da posle 5 i po meseci od ne znam kakve povrede ahilove tetive, ti sad tek igraca saljes na operaciju???, sta radi taj mutavi medicinski tim Arsenala???)? Da npr Vidic ne igra od pocetka septembra, a dete debil(tako moj prijatelj zove Rooney-ja, ja ga zovem Screk) da igra tek 3 utakmicu u EPL, a proslo 23 kola, da li bi bili na prvom ili drugom mestu u prvenstvu? Nisam siguran!
                  [/quote][quote author=manda link=topic=2670.msg234910#msg234910 date=1295773857]
                  To je sve kad bi bilo,sta bi bilo?
                  [/quote]

                  Comment


                  • Re: Arsenal London

                    Koji je ovaj Wenger "talenat", dace 10 milion funti za nekog pajvana koji je moje godiste a nece da prospe duplo manje za Sambu.....
                    Stvarno nemam reci!!!

                    Comment


                    • Re: Arsenal London

                      [quote author=Dimitrije link=topic=2670.msg235330#msg235330 date=1295829246]
                      Koji je ovaj Wenger "talenat", dace 10 milion funti za nekog pajvana koji je moje godiste a nece da prospe duplo manje za Sambu.....
                      Stvarno nemam reci!!!
                      [/quote]
                      Pricas o Hazardu ili ?
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Re: Arsenal London

                        O Alexander Mark David Oxlade-Chamberlainu

                        Comment


                        • Re: Arsenal London

                          Iskreno ja bi voleo da predje Chemberlejn gledao sam jednom kako igra i mogu reci da je dobar .




                          Pogledaj ga samo kako izgleda ja sam ga se vec uplasio
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Re: Arsenal London

                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Re: Arsenal London

                              FINALE CARLING KUPA HERE WE COME #$&+|r '65slif '65slif '65slif :fc-[ :fc-[

                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Re: Arsenal London

                                Arsenal u finalu Carling kupa

                                [color=rgb(100, 100, 100)][/color][/color][/color][/color][/color][/color]
                                [color=rgb(100, 100, 100)]Sudija: Mark Helsi[/color]
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X