Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Arsenal London

    Ocajna igra. Kao da to nije tim koji je pobedio Chelsea. Vec 3-4 utakmice nikako ne igraju. Bojim se da ne krenu Chelseovim putem.
    Arshavin u velikom padu forme, Bendtner je 0. Ja da sam na Wengerovom mestu, prodao bih ga. Treba pod hitno neki stoper.
    Meni se svidja kako Song igra. Denislon nije siguran. Mnogo gresi.

    Definitivno treba prodati Bendtnera i nekoliko veznjaka(Denilson npr.), i dovesti 1 napadaca i 1 odbrambenog.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Re: Arsenal London

      [quote author=Topdzija link=topic=2670.msg226977#msg226977 date=1294870357]
      Ocajna igra. Kao da to nije tim koji je pobedio Chelsea. Vec 3-4 utakmice nikako ne igraju. Bojim se da ne krenu Chelseovim putem.
      Arshavin u velikom padu forme, Bendtner je 0. Ja da sam na Wengerovom mestu, prodao bih ga. Treba pod hitno neki stoper.
      Meni se svidja kako Song igra. Denislon nije siguran. Mnogo gresi.

      Definitivno treba prodati Bendtnera i nekoliko veznjaka(Denilson npr.), i dovesti 1 napadaca i 1 odbrambenog.
      [/quote]

      a recimo za promenu....kako bi bilo da se wenger malo udalji na jedno godinu,dve?onda bi se jasno videlo u cemu je problem.

      Comment


      • Re: Arsenal London

        Jel znate kako me ovo ni malo ne dotice. Ja sam veceras jeo najjacu pljesku na svetu i proveo do jaja sa ortacima. Nazalost video gol i par akcija. Ne da se Arsenal raspao i mi svi zajedno s'njim. Ovo nije do igrackog kadra, vec se meni cini zbog atmosfere u timu. Kao da pola njih ne podnosi sa onom drugom polovinom. Potreban im je odmor i to dugacak. U svakom slucaju, glave gore i idemo dalje.
        GO GUNNERS!!!!!

        Comment


        • Re: Arsenal London

          [quote author=BatmanUtd link=topic=2670.msg227000#msg227000 date=1294871631]
          [quote author=Topdzija link=topic=2670.msg226977#msg226977 date=1294870357]
          Ocajna igra. Kao da to nije tim koji je pobedio Chelsea. Vec 3-4 utakmice nikako ne igraju. Bojim se da ne krenu Chelseovim putem.
          Arshavin u velikom padu forme, Bendtner je 0. Ja da sam na Wengerovom mestu, prodao bih ga. Treba pod hitno neki stoper.
          Meni se svidja kako Song igra. Denislon nije siguran. Mnogo gresi.

          Definitivno treba prodati Bendtnera i nekoliko veznjaka(Denilson npr.), i dovesti 1 napadaca i 1 odbrambenog.
          [/quote]

          a recimo za promenu....kako bi bilo da se wenger malo udalji na jedno godinu,dve?onda bi se jasno videlo u cemu je problem.
          [/quote]




          [color=rgb(77, 77, 77)]He would be better off taking the transfer money and paying himself out of the club. Saves us all the trouble. I wish some Gooner walking along the road jabs him with an uppercut during his evening jogs or something. Someone needs to bash his brains back into position. Its off for quite abit now[/color]


          [/color] $8#a
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Re: Arsenal London

            Pa stvarno vise pa sta taj arsenal vise radi,jos jedna tekma gdje su vadili zivce nema koji se kladimo na njih.pa oni hoce da udju sa loptom u gol cccc,stvarno i wegner je tu kriv sto to dopusta i sto se ne popravi realizacija a ne vise ona silna dodavanja a nigdje gola.pa tako nikad nece nista osvojit ako nastave ovu igru koju je ispvich procitao.

            Comment


            • Re: Arsenal London

              kad treba opucat oni dodaju,pa stvarno vade zivce,simpatisem ih ali nakon ovih tekmi pocinjem da ih mrzim,jer me nervira ta igra,jedna je barca sa tom igrom a drugo arsenal. a wegner uporan opet svog pulena betnera fura ccc

              Comment


              • Re: Arsenal London

                Fabregas je par puta bio u dobroj prilici da sutira, on dodaje. *%@(D!RY-
                Neko je napisao u ranijim postovima da je losa atmosfera u timu. Moguce je. Arshavin i Bendtner tokom medjusobnog odigravanja najvise grese. Kao da namerno to rade. Fabregas se jos i najvise trudi u poslednje vreme.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Re: Arsenal London

                  Ja sam pisao o atmosferi, ali to je cisto nagadjanje jer ne vidim drugi razlog. Ima sigurno i tu umora jer vec mesec dana igraju termine vikend/sreda. Jbg, dobice ih u drugoj i picimo konacno ka tituli. Al o5 kad pogledas, zasto nisu mancesteri, totnam il celsi u polufinalu???
                  Mi bar mozemo da izgubimo od Ipswicha, oni ni to ne mogu................... $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| $JS}|

                  Comment


                  • sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Re: Arsenal London









                      Agent ruske zvezde izjavio je kako bi rus mogao da napusti redove Arsenala ili sad ili u letnjem prelaznom roku.




                      osvoji premijer ligu finansijska moć Juventusa , inače Arsenal je izjavio da neće pustiti ruskog napadača bez 20 miliona funti
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Re: Arsenal London

                        Ne verujem da ce otici.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Re: Arsenal London

                          Zasto bi isao u Juventus?Sta mu fali u Arsenalu?
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Re: Arsenal London

                            Citao sam tu vest,ali mislim da nema nista od toga





                            U proteklim sedmicama se pominjao interes Juventusa za Arshavina, a njegov agent je danas potvrdio interes "Stare dame". Ipak, rekao je kako je mala mogućnost da se transfer realizuje.





                            [/color]
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Re: Arsenal London

                                naravno danas ce dobit cekicare,pa ce opet zasrast sljedecu ,pa tako u krug,jednostavno nemaju kontinuitet pobjeda.

                                Comment

                                Working...
                                X