Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Topdzija View Post
    Daj nemoj me zajebavati da ce ovog debila da dovedu, pa koji vam je kurac vise???
    If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

    Comment


    • Originally posted by Topdzija View Post
      Posto znamo da Wenger ne trosi puno pa da i sad ne bi davao pare,evo moze zamjena Walcott-Downing,ali to nije sve ako nazovete odmah dobit cete Joe Cole-a dzabe

      Ne vjerujem da je to istina jer Daily Fail pise,a i ne mogu vjerovati da je Wenger toliko izgorio.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
        Posto znamo da Wenger ne trosi puno pa da i sad ne bi davao pare,evo moze zamjena Walcott-Downing,ali to nije sve ako nazovete odmah dobit cete Joe Cole-a dzabe
        Mozete i Hendersona, cisto da pokazete svoju velikodusnost.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Jack nije igrao protiv Ville zbog problema sa clankom, trebalo bi da bude spreman za Everton. Samo da se ne ponovi povreda...
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Ali zato Eden melje u asistencijama, a Marin mislim da nema nastup u PL ili LS (nek me Mumara ispravi ). Uz to, Giroud je centarfor, a kod Chelseaja su svi veznjaci.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • I Arsenal je prosao u drugu fazu LS, a Celzi ce da ispadne.

                Comment


                • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                  Ali zato Eden melje u asistencijama, a Marin mislim da nema nastup u PL ili LS (nek me Mumara ispravi ). Uz to, Giroud je centarfor, a kod Chelseaja su svi veznjaci.
                  ja mislim da ova trojica arsenalovih cak imaju i vise asistencija.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                    Ali zato Eden melje u asistencijama, a Marin mislim da nema nastup u PL ili LS (nek me Mumara ispravi ). Uz to, Giroud je centarfor, a kod Chelseaja su svi veznjaci.
                    Isto ovo mi je rekao jedan drug kada sam mu pokazao sliku. Bas istim recima.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      ja mislim da ova trojica arsenalovih cak imaju i vise asistencija.
                      Imaju.7-6 u asistencijama za trio Arsenala.

                      Comment


                      • Originally posted by Layzick View Post
                        Imaju.7-6 u asistencijama za trio Arsenala.


                        I to su kod Chelseaja sve asistencije Edenove. Mada opet, Oscarovi golovi protiv Juvea...
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Ma dobro,ovo je malo smesna prica.Oskar i Hazard su odlicni transferi,Celzi je dobio novu dimenziju sa njima,sad samo to treba posloziti.

                          Comment


                          • Statistika, i nista vise. Ponovo cu spomenuti Artetu i njegovih 4 gola i 6 asistencija prosle sezone, a opet nam je vedrio i oblacio na sredini.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by Layzick View Post
                              Imaju.7-6 u asistencijama za trio Arsenala.
                              Ne znam na sta se odnose asistencije ali znam da sam Eden ima vec 9 asistencija ove sezone u svim takmicenjima.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Wenger on interest in Wilfried Zaha: 'He's not more on the list than anybody else'

                                Rosicky i Walcott se vratili punim treninzima.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X