Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dzabe smo se ti i ja sprdali, probio se momak. Doduse pored mocnog Walkera ce biti izmena, i nista vise. Tu je i Richards, ali njega ubijaju povrede. Johnson takodje...
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Pogresili smo izgleda, jedino sa Remzikom na nasu zalost nismo.

      Sorry Topdzija brate.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Telegraph Sport understands that Guardiola’s representatives have, through intermediaries, also made contact with Arsenal over the possibility of a future vacancy at the Emirates Stadium. But despite the contrast in early-season fortunes between Arsenal and Chelsea, Wenger’s position is more secure than Di Matteo’s.

        Samo nam jos on fali.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Ja bih se rodio kada bi wenger uspio fellainia da dovede u januaru. Ako bar pokusa sigurno ce arteta lobirati da ga dovede. Jooj par igraca i drama tim bi postao
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ne nadaj se, ajnstajne, doci ce Zaha, i to je to...
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • http://www.sportske.net/vest/dzet-se...sa-103500.html

              Kakav je kralj Arshavin.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Breaking News; Jack Wilshere picks up a ankle injury while training with england this morning and will miss the north london derby.

                Hodgsone, serem ti se u reprezentaciju. Umri u govnima.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Jbt pa tek se oporavio i ponovo nova povreda , sreca nije ozbiljna
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ja bih se rodio kada bi wenger uspio fellainia da dovede u januaru. Ako bar pokusa sigurno ce arteta lobirati da ga dovede. Jooj par igraca i drama tim bi postao
                    O cemu ti pricas covece, kakav crni Fellaini ??

                    Zaha vam dolazi, a ono sto sam video o njemu mi govori da nije bolji ili veci talenat od Oxa...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Fellaini ako nekada odlazio iz Evertona(a verujem da uskoro hoce) otice u Celsi, MU ili Man City, nece sigurno kod nas.
                      Steta za Jacka, sreca pa nije ozbiljnija povreda. I opet ponavljam kakvi su to treninzi kada se oni tako povredjuju, jos za prijateljsku utakmicu !
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Izgleda da je vest o povredi bila laz sa Twittera.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Ja sam citao nesto da ce Zaha mozda i u Real na zimu, Murinjo poslao skaute da ga prate sad u sredu kad igra repka sa Svedjanima.

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            O cemu ti pricas covece, kakav crni Fellaini ??

                            Zaha vam dolazi, a ono sto sam video o njemu mi govori da nije bolji ili veci talenat od Oxa...
                            Tesko da ce doci iako mirror i daily mail pisu o tome.. ja samo navodim da ako pokusa wenger da ce arteta sasvim sigurno lobirati
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Tesko da ce doci iako mirror i daily mail pisu o tome.. ja samo navodim da ako pokusa wenger da ce arteta sasvim sigurno lobirati
                              Moze vam Obama i Cameron lobirati,ali nema sanse da Arsenal dovede Fellainija,to mi jednostavno nemoguce...on nema nikakvog razloga da dolazi u Arsenal
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • To je Mirror objavio danas. Nadam se da ce Mou da pljune kintu za njega, momak je tezak prosek, Ox mu je ucitelj u pola noci.

                                EDIT: Vece su nam sanse da dovedemo Messija i CR 7, nego Fellainija, ne sprdajte se.
                                Last edited by Wilshere_10; 13-11-12, 20:28.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X