Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brate, ti i ja pustamo price o njemu vec 2 meseca i opet nista... Baksuziramo ga, garant.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • A, mozda ne forsiramo dovoljno pa nas Wenger ne cuje? Covek u godinama ipak..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Ja sam samo provalio da je poceo da nosi naocare, a ne slusni aparat.
        CONFIRMED: Lukas Podolski #9, Jack Wilshere #10, Santi Cazorla #19 and Chu-Young Park #30.
        Ajde da mi neko menja nick.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • http://www.arsenal.com/news/news-arc...tart-of-season

          A dje Bartli - nema Bartlija! Sto fino ne postave na zvanicnom sajtu, a ne ovako. Moramo okolo citati kako je presao u Svonsi, a vamo nista ne javljaju, dijele brojeve, njega naravno nema....


          edit:
          Jack W:
          “Getting the No 10 shirt again at the Club means so much to me as I wore it all through the youth teams at Arsenal. It has a special place for all attacking or creative players. I feel proud to wear it now after some real Club legends have worn it, such as Dennis Bergkamp." - kako je ladno preskocio nadobudnog Galasa i necastivog Robina!
          Last edited by Ves; 17-08-12, 13:24.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • E sada se nadam da smo dobili igraca koji ce nositi 10-ku dugo dugo ! Igrao sam keca na Arsenal protiv Sunderlanda.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • ja mislim da je krajnje vreme da se lepo zaputimo u London i pravac kod Wengera da mu izrazimo nase ne zadovoljstvo valjda ce se naci neki sponzor ovde ajde bre sta cekas dovedi vise M'Vilu

              Comment


              • Nece m'vilu dovodit.. odusto je on od njeg. Biglia je prva meta ako ode Song, a sahin bi trebao doci ako ode song.. sve je ovdje smuseno... vjeruje se da wenger oce da ojaca obranu, jer prosle sezone mu je Kos izvuko sezonu sa 50 nastupa i treba da ga odmori i treba mu jos jedan defanzivac koji nije kiks tipa djuro
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Bozeee, ispunila mi se najveca zelja za Jack-a, da postane desetka Arsenala!
                  Ovaj dres ce biti prvi koji cu kupiti sa imenom i brojem. Wilshere #10
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                    Bozeee, ispunila mi se najveca zelja za Jack-a, da postane desetka Arsenala!
                    Ovaj dres ce biti prvi koji cu kupiti sa imenom i brojem. Wilshere #10
                    koliko nam je falio prosle god,a jedva cekam da pocne da igra

                    Comment


                    • Navodno song na twiteru izjavio: "I'm ready for tomorrow game"
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Izgleda da su zaratovali Wenger i Song. Otisao je, sto se mene tice, samo M'Vila kao zamena, to je mnogo vazno.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • sve lepse od lepseg sve se meni cini da ce Song kao Nasri prosle god odigra utakmicu i ode
                          ako dodje M'Vila stavljam njegovu sliku na avatar

                          Comment


                          • Realno gledajuci arsenalu trebaju dvije stjencuge u defanzivi veznog reda, kao sto su to bili gilberto i viera.. mislim da treba da igra sa coquelanom i songom ili cak ako se odluci sa songom i m'vilom.. ako ipak ode song onda mora dovesti stjenu, a ta stjena je sigurno m'vila.. taj tandem bi sacuvao go arsenalu u 90% situacija u kojima su primili go prosle sezone
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • http://www.youtube.com/watch?v=NkFw0...&feature=share

                              Wenger deluje bas...sjebano sto ga je Robin napustio.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Ujebalo Wengera ovo pravo, u jednom trenutku vise ne zna sta da kaze.. Sjebo ga kreten od persia ... I cim on nece da kaze nista u vezi tih pregovora oko ogovora sigurno je da je taj papan reko da nece produzit i da oce da ide u united.. sto je po meni licemjerno, otici u rivalski klub, kluba u kojem je proveo cijelu karijeru.. sramotno i onda ovako ovog starog covjeka ovako nasekirat

                                inace evo jedne izjave

                                "When I have to make a tough decision I listen to the little boy inside of me. He said Man Utd."
                                pa lik pobija sve ono sto mu djetinstvo svjedoci, slike arsenala po zidovima

                                Smjesno, da nije plate od 250k sedmicno klinac bi on sad treniro po man unitedu.. vidi mu se i na zeni kolko je sretna radi para... sad ce moci da priusti narukvicu vise
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X