Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovog vikenda je Arsenal zajedno sa Marseillom zagorcao zivot kladionicarima.
    Narednog vikenda protiv QPR-a, pazite sta igrate, ako neko zna da zajebe, to je Arsenal.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Evo ga ipak, nasao sam


      Au brate, dobro da si jos ziv.

      Ja ne znam, pa otisao bih u London i sve do jednog udavio. Ili da ti oni ispalte pare.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Au brate, dobro da si jos ziv.

        Ja ne znam, pa otisao bih u London i sve do jednog udavio. Ili da ti oni ispalte pare.
        Zivi smo i ja i stari... Ovo smo zajedno punili, on je ovaj hokej smislio ja sam smislio tenis i fudbal i reko mu jos nemoj arsenal, a on moraju treba im za titulu
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Svaka cast, ja bih poludeo!

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Evo ga ipak, nasao sam


            Auuuu sunce ti
            Tesko da ces ovoliko pogodaka ponoviti ikada. E, da, uvek za jedan
            If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

            Comment


            • Nije mi jasno sto Wengeru igra Gervinho, covek samo trosi lopte. Ima on 3-4 dobra poteza po utakmici, ali ostalo je katastrofa, a pred golom, ne moz' vola ubosti. Pa neka krenu Ox ili Walcott uradice sigurno vise nego Gerv. Cak bi mi pre Arshavin igrao.
              If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

              Comment


              • Trenutno i Ox i Teo povredjeni,tako da je bolje da Arshavin igra.
                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                Comment


                • jel zna neko neki livestream na kome ce moci da se prati arsenal sutra?

                  Comment


                  • Originally posted by Tazz View Post
                    jel zna neko neki livestream na kome ce moci da se prati arsenal sutra?
                    Imaces prenos na Areni Sport 2.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Nadam se da ce danas Gervinho poceti mec na klupi, red je da malo odmori. Ocekujem pobedu danas, bude 2:1, dosta je.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Ma bilo ko, samo ne Gerv, moze uci u 70. min, pa da pokusa nesto da uradi, a ne ovako da mlati celu utakmicu.
                        If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                        Comment


                        • AFC:Mannone,Jenkinson,Mertesacker,Vemaelen,Santos, Arteta,Coquelin,Ramsey,Santi,Podolski,Gervinho
                          Subs:Shea,Koscielny,Giroud,Djourou,Arshavin,Chamak h,Gnabry
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Zadnije 2 utakmice arsenal bez suta na go.. pa haj nek mi neko kaze da je walcott kurac od igraca
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • U subotu protiv QPR-a mi je najveca zelja da Gervinho zapocne mec na klupi. Nije mi bitno sta cemo uraditi na toj utakmici, ali mi je potrebno da se smirim tako sto cu ga videti na klupi. .
                              Kasnije cu ih prokomentarisati, kad se malo izduvam. E prvi sut u okvir gola tek u 90+. .
                              Last edited by Tobdzija; 24-10-12, 21:46.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Ja sam ugasio u 90 oj kad mi je puko net... Realno onaj gervinho treba prvo da loptu nauci primirit pa tek onda da igra za arsenal. Molim boga umrlog da se sto prije vrate wilshire, rosicky, diaby i walcott.. I nadam se da ce jebeni wenger napokon potrosit pare na jednog box to box igraca, jer diaby je staklo i ne moze odigrati 3 tekme zaredom

                                Nema sta pricati fali ovdje jos jedan napadac koji ce ulaziti iz drugog plana, trcati iza obrane, da mu giroud spusta lopte.. walcott bi bio strasan u toj formaciji ali jebiga...
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X