Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Skrillex
    Hahahahaha, kakav si ti lik Sunce ti, pa gde nadje ovo jebem ti..
    Pa sve domace fb stranice u kojima sam uclanjen(one o Arsenalu i PL-u) su objavile sliku, pa sam hteo da podelim sa vama.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Originally posted by Topdzija View Post
      Pa sve domace fb stranice u kojima sam uclanjen(one o Arsenalu i PL-u) su objavile sliku, pa sam hteo da podelim sa vama.
      Meni bilo ofirno da je objavim, sinoc sam se momacki ispovracao
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Sutra je Arsene Wengeru rodjendan..


        Sretno Genijalcino i da ih jos dozivis mnogo

        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Mec protiv Norwicha je najgori Arsenalov mec u zadnje 2 godine. Slab dan, zamislicu da se nije ni desio, tako mi lakse.
          Ox se povredio, ne igra protiv Schalkea. Gervinho je najobicniji idiot, koji sem meca protiv Southamptona, ne radi nista korisno od pocetka sezone. Odmah na klupu, pa da udje onaj genijalac koji je debitovao protiv Kanarinaca, Serge Gnabry. Decko je bio pod pritiskom, videlo se, ali je vise pokazao od Gervinha u tih 20-ak minuta, sigurno. Zasluzuje sansu od prvog minuta protiv Schalkea.
          Jack veceras igra protiv Everton U-21, ocekuje se da ce startovati tek protiv Readinga u Capital One kupu, naredne nedelje.
          Jurimo Adriana Lopeza, makar su takve informacije, i to mi se svidja kao resenje. BIlo bi odlicno da ga uparimo sa Giroudom napred, Olivieru treba podrska u napadu, ne moze sam, posebno kada nema centarsuta (Santos je kreten, jedva cekam da se Gibbs vrati).
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Moram priznati da sam se zazelio Jacka.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Moram priznati da sam se zazelio Jacka.
              jbte i ja isto ,al bzvze spamujemo temu arsenala

              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Mec protiv Everton U-21 je bio pre sat vremena, a ne veceras.
                Igrali Sagna, Jack i Frimpong. DObili smo 2-1, oba gola dao Eisfeld, Jack pokidao, imao i asistenciju.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • http://www.mozzartsport.com/vesti/lu...oknade-gubitak

                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • i mene baci samo arsenal za 96€ ;-)

                    Comment


                    • Ako nadjem, pokazat cu vam svoja dva tiketa sa zajednickim dobitkom od 55 hiljada maraka, odnosno oko 27 hiljada eura, samo na arsenalu pao
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Evo ga ipak, nasao sam


                        Attached Files
                        Last edited by maliajnstajn; 22-10-12, 21:09.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Je li ovo prije n.e. odigrano?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Reise View Post
                            Je li ovo prije n.e. odigrano?
                            2010. godine je odigrano....

                            Ako ne vjerujes otvoris link premier-kladionica.com, ukucas kodove za provjeru tiketa i vidjet ces
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Jeste da je Wada postavio al' kad se bacih u posao da postavim uvelicano

                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Aj da se ucipim sa mojim tiketom u hejtu na Arsenal

                                http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...5-7305709-1026

                                Comment

                                Working...
                                X