Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slicnu foru je Wenger prodao Spursima, kad je ubacio Benayouna levo, a on ih razneo. Jos u jednom derbiju je to uradio, ne secam se protiv koga. Nadam se da ce Remzika da nekim cudom odvali danas...
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Fantastican rezultat, kao sto sam i ocekivao. Gervinho ubedljivo najlosiji na terenu, bezbroj lopti je izgubio i ne razumem zasto ga je Wenger drzao do kraja u igri.
      E sada dobiti Coventry i onda se nadam jos pobedi protiv Celsija(vec im je red da izgube).
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Ramsey briljirao skoro koliko i Gervinho. Obojica na klupu, Ox i Giroud u prvu.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Razumijem da je poceo Gervinho,ali Ramsey nikako nije trebao...

          Realno Ramsey nije ni za neku drasticno slabiju ekipu nego sto je Arsenal,meni licno smijesan fudbaler
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Malograđani - Arsenal, 1-1 !
            Manone - napravio nekoliko grešaka - jednu zbog koje smo primili gol. Sve u svemu - prosječan 5/10
            Dženkinson - još jedna vrlo dobra partija mladog beka. Možda i najbolja do sada, s obzirom na protivnika. Imao nekoliko propusta u odbrani, ali, s druge strane, i nekoliko sjajnih prodora u napadu. 7/10
            Mertesaker - momak ne služi svrsi. Jasno je da je spor i trapav, ali ni duele u vazduhu ne dobija toliko često. Mnogo loših prvih pasova ima. Previše. 4/10
            Kosijelni - uprkos par katastrofalnih poteza, veći dio utakmice je bio stabilan i uz to ubrzavao napade Arsenala. Dao gol. 7/10
            Gibs - rijetko ko je prolazio po njegovoj strani. Dečko odrađuje posao, trudi se, obavlja dobro i ofanzivne zadatke. Napravio veliku grešku sa onim napamet dodavanjem na početku. 7/10
            Arteta - još jednom rutinski odradio svoj dio posla. Standardno dobar i u odbrani i u napadu. Pravi kapiten na ovom meču. 8/10
            Diabi - najlošije izdanje francuza do sada. Sporo se kreće, loše procjenjuje situacije, nema siguran pas, nema sigurnosti ni u defanzivi, užasno se gradi, olako gubi loptu. 4/10
            Kazorla - još jednom najbolji igrač u timu. Uz nekoliko pogrešnih dodavanja, fantastična utakmica. Savršeno daje lopte, brzo se oslobađa, stvara prostor, čita igru. 9/10
            Remzi - iznenađujuće dobar. Siguran pas, nekoliko dobrih prodora, odrađuje posao u odbrani. Napreduje. 7,5/10
            Podolski - slabo primjećen igrač. Umoran? Nije se ni trudio kao inače. Vukao nekoliko kontri, ali to je sve. Istina, nije mnogo ni griješio. 6/10
            Žervinjo - usporava igru! Uvijek mu je dribling prvi izbor. Zna driblati, ali samo to zna. Dosta je lopti dobio, neke je šanse sam stvorio, ali je svaku upropastio. Mnogo je lopti bez potrebe izgubio. Nije timski igrač. Šteti ekipi. 3/10
            _______
            Wolkot - /
            Žiru - /
            Kokelan - /

            Rezimirano, zadovoljan sam prikazanim. Mnogo me raduje što nismo izgubili. Nadam se da i nećemo do kraja sezone! Dobar bod!
            Last edited by Ves; 23-09-12, 18:18.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Razumijem da je poceo Gervinho,ali Ramsey nikako nije trebao...

              Realno Ramsey nije ni za neku drasticno slabiju ekipu nego sto je Arsenal,meni licno smijesan fudbaler
              Nije uopste Ramsey tako los bio danas. Razumem da njegove greske najvise primetite posto ga ne gotivite, ali ponavljam nije bio tako los.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Nije bio los, nego ocajan. Igrac mora vise da da nego da ti oduzme na terenu, a to Ramsey ne radi. Sapleo se o Gervinha u jednom prodoru (imao nekoliko prodora, neki uspeli, neki su bili smesni). Pas za Gervinha kad je ovaj lose primio je bio odlican. Previse zadrzava loptu u nogama, koci igru, usporava je. Pas pri kom lopta ne treba da ide po travi, vec dijagonala ili dubinska lopta mu je misaona imenica. Los je, mora na pozajmicu, ovakav nam ne treba ni u sredu protiv Coventryja.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by Topdzija View Post
                  Nije uopste Ramsey tako los bio danas. Razumem da njegove greske najvise primetite posto ga ne gotivite, ali ponavljam nije bio tako los.
                  Ma meni Ramsey uopste nije mrzak niti sta slicno,samo sam objektivan i moje misljenje je da decko nije dobar igrac...sigurno da je i povreda kriva na neki nacin za to,ali moras da uzmes u obzir da trenutno City igra ocajno,igraci se ne trude i danas je Ramsey morao da napravi daleko vise u veznom i da je to bio slucaj Arsenal bi dobio utakmicu,a on je bio ne tako los,ako je to vama kao simpatizerima Arsenala dovoljno onda ok
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Razocaran i iznerviran neresenim rezultatom. Bruka koliko je Gervinho danas upropastio akcija, Ramsey, brat, bratu, decko jednostavno ne ume. Ne moze on jadan da igra u ekipi kao sto je Arsenal. Niti ga mrzim, niti mu gledam svaku gresku, al' jednostavno decko nakon preloma noge, ne zna nista. Jedva cekam da se Jack vrati, da Santi ima veznog igraca, osim naravno Mikel-a, da odigra dupli ili eventualno da razmeni koji pas sa njim. Ox i Theo bi danas bili mnogo bolji izbor, i mozda je Giroud trebao poceti, al' Wenger zna bolje.

                    Tuga je da se onakva igra City-a ne kazni, pa koliko su ljudi samo gresaka danas napravili, ali ne vredi kada Gervinha uhvati ludilo. Treba neko pajserom da ga udari da bi dosao sebi, govedo jedno nesposobno.

                    Odbrana imala par kriminalnih gresaka, nakon 1-1, Koscielny dao loptu na tacni Agueru, umesto da je goni u tri lepe, on po zemlji gde najveca guzva..

                    Diaby iznenadjujuce los danas, ali sta je tu je, i pored ovakve igre se vrlo lako moglo do pobede. Propustena prilika. Nadam se mnogo boljoj igri protiv Chelsea.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Sta cete vi raditi kad se Wilshere radi, koliko taj momak nedostaje PL... On i Cazorla, to ce biti ludilo zaista, samo da se vrati u formu i bude zdrav, mnogo gotivim momka... Cujem da se mozda vraca u kupu, to bi bilo zaista sjajno...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Gledao sam utakmicu do 60-og minuta... Meni je Ramsey bio solidan. Imao je ono odlicno dodavanje za Gervinho-a, ali to sto on ne moze da primi loptu kako valja je druga prica. Ne znam kako je bilo do kraja, ali mi je svakako drago da je Arsenal uzeo bod!

                        Comment


                        • ovu smo utakmicu trebali da dobijemo,ali dzaba kad Zervinjo ne ume da realizuje sanse koje mu se pruze
                          i ne mogu da svatim zasto Oxs nije ulazio u igru i vidi se da nam je odbrana dosta stabilna,a onog Mertezakera ne racunam kao da sta ce sa loptom kao da ima 2 leve noge u pm i ona glupa,ma dbl greska Manonea jbt kad da ne umes proceni let lopte nemoj ni izlaziti i opet cu napomenuti zao mi je sto nismo odneli sva 3 boda,jer smo zaista bili bolji rival od gradjana i u 2 pol sam verovao da ce doci do preokreta,ali dzaba kad neko kao Zervinjo salje loptu nebu pod oblake i jedva cekam povratak Rosicky i Wilshera

                          Comment


                          • Comment


                            • Nisu uzeli Van Persie-a... to je razlog!

                              Comment


                              • morao je giroud da igra od starta, bar neko skočan i jak da parira štoperima citya u skok igri. čim je ušao oduvao je kompanija u jednom duelu.
                                još nije postigao gol al jako nam koristi u samoj igri.

                                iako nekim čudom dzenkinson danas nije imao previše grešaka, normalna i pouzdana zamjena za sagnu se morala nać tokom prelaznog roka. takodje i jedan štoper je trebao da se dovede, baš zbog ovakvih utakmica, kad smo prinuđeni da strahujemo oće li se baba od mertezakera saplesti dok trči za aguerom, i sličnim bržim igračima.
                                par veoma nepouzdanih igrača kojima nije mjesto ni na klupi arsenala i kojih se trebalo riješiti ... al neko to očigledno gleda drugačije a i kasno je sad za tu priču.

                                i pitam se postoji li neko ko će skrenut pažnju žervinju na tom potezu-više i stanut tome više na put.
                                danas je odigrao više nego očajano i bio sam siguran da će on biti prvi napolje... al eto... po ko zna koji put wenger radi (po meni) nelogičane stvari...
                                al ko sam ja da sudim o potezima velikog wengera.

                                Comment

                                Working...
                                X