Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...ul-jure-Drogbu

    Eto ga! Jos da se Henry vrati i imamo najjaci napad ikad! xD :P ( i slicni smajlici kojima pokusavam naglasiti svoj sarkazam ...)
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Place mi se kad cidim remzija nakon onog loma noge,zaista steta za njega bio je veliki potencijal,protiv srbije bio je jedan od najlosijih na terenu

      Comment


      • On mora na pozajmicu, kad se vrate Jack i Rosicky, nema teorije da ce igrati.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • http://www.thefirstrow.eu/watch/1402...l---youth.html

          Link za NextGen tekmu protiv Olympicaosa u Atini.
          Arsenal team to face Olympiacos: Charles-Cook, Bellerin, Monteiro, Hajrovic, Angha, Jeffrey, Hayden, Yennaris, Ebecilio, Gnabry, Akpom. Subs: Vickers, Iwobi, Ormonde-Ottewill, Lipman, Fagan, Mugabo.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Izvjestaj o povredama: http://www.arsenal.com/news/news-arc...lcott-and-more

            Ukratko: Fabijanski i dalje povredjen, Wolkot bolestan, Frimpong gotovo spreman, Wilser takodje, Sanja dvije sedmice od potpunog povratka, Rosicki tri! Diabi ima 50% sanse da zaigra protiv Sautemtona!

            Takodje, sto se ugovora sa Wengerom tice, on istice 2014. a Prof. kaze kako trenutno nije raspolozen da razmatra ponude koje mu odredjuju dugogodisnju buducnost! Nesto mi to poznato.
            http://www.arsenal.com/news/news-arc...ider-my-future
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Tokom noci sam sanjao da smo dobili Southampton sa 5:0. Jedan od golova je postigao Chamberlain.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • znaci u kladzi iz keca u kec i 3+

                Comment


                • ne bih se ja tu bas zaletao sto se tice te utakmice sa Sautemtonom videli ste koliko su problema imali i Sity i Junajted i ja na ovoj tekmi ocekujem 2-3g

                  Comment


                  • ne znam ja nista covek je sanjao znachi mora biti tako

                    u mozzart i kombinacija 1-1&3+ kvota 2,6 i lagano...

                    Comment


                    • ko kaze da mora i 1:0 nam je dovoljno

                      Comment


                      • ej to je bolelo , moze 1:0 ako Cazorla da go trebaju mi poeni u fantaziju :

                        Comment


                        • 3 boda, pa kako god!
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • ma nebitno je ko ce dati gol samo su vazna 3 boda i da nam igracki kadar bude zdrav

                            Comment


                            • Titi, Iceman, Ian Wright i RvP su svoje prve golove u dresu Arsenala davali upravo protiv Southamptona. Sutra bi mogao da to uradi i Giroud.
                              Inace, sutra ce trener Montpeillera biti na stadionu, pokusace da "prouci" nasu igru za mec LS u sredu. Ne brinem se da ce Wenger da zavara trag, a da cemo tamo da briljiramo.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • mislim da je bitno da nam svi budu zdravi i dobro odigraju, iz toga tri boda dolaze lagano... bar se tako svi nadamo

                                Comment

                                Working...
                                X