Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ‎"Four players including Mr. Transfr Profitski In, and Eighteen players Out!" Again WOW!
    LOL


    Glupan Gazidis jebo ih profit
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Jim White ‏@OliPriceBates
      Micheal Essien waiting for Arsenal and Chelsea to agree terms ahead of a loan move. Deal expected to happen #afc #cfc
      Ok ovo se desava... inace Chamakh je na izlaznim vratima samo na posudbu i to znaci da je wenger bukvalno pobudalio osim ako ne sprema neko iznenadjenje za napadaca u posljednjim minutama
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ja kontam da je Dzeko nas! Nema smisla da takav igrac bude 4. opcija. Milan i Juventus su zavrsili sto se napadackih pojacanja tice, tako da ne vidim gdje bi to on mogao. Para imamo. Rasteretili smo budzet. Posudicemo Esjena i dovesti nekog anonimusa za RB, tako da za Edina ima i za transfer i za platu. Opet kazem, drazi mi je on, nego Mvila da dodje!
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Originally posted by Ves View Post
          Ja kontam da je Dzeko nas! Nema smisla da takav igrac bude 4. opcija. Milan i Juventus su zavrsili sto se napadackih pojacanja tice, tako da ne vidim gdje bi to on mogao. Para imamo. Rasteretili smo budzet. Posudicemo Esjena i dovesti nekog anonimusa za RB, tako da za Edina ima i za transfer i za platu. Opet kazem, drazi mi je on, nego Mvila da dodje!
          Koliko je ovo istina

          http://sportsport.ba/ino_fudbal/city...za-dzeku/87013

          Comment


          • Realno volio bih da dodje...

            Spoiler

            Prosle godine kad sam napokon se predao i rekao Wenger OUT, poceo je da potpisuje igrace stoga i sad WENGER OUT
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • SPORTSKE NET PRENELE DA SMO PONUDILI 44MILIONA ZA JESUSA NAVASA I CAVANIJA

              Comment


              • http://www.sportske.net/vest/transfe...tsu-93828.html
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Originally posted by Rossonero View Post
                  Vec je negdje pisalo to. Sad ne znam da li su prvi put bile funte, ali znam da je bio manji iznos.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Bilo je 18m funti, to je 22m evra, tako je preneo Guardian danas.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Wenger napustio Colney... Krenuo u LOV

                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • He is waiting for confirmation that a deal has been agreed between the clubs. He is happy to move.
                        Jos se nista ne zna oko Essien-a
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Ocekuje se jos jedna ponuda za Dzeku.. to je sve.. Essien jos uvijek nista.. Bandera u juvetu oficjelno..


                          slabo informacije idu za arsenal
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Bentner zvanicno na jednogodisnjoj posudbi u Juventusu. Iskreno, vjerujem da ce tamo i ostati i da ce zablistati i tako jos vise nahraniti i onako prenaglasen ego. Ostalo je jos da odu Samak i Skilaci. O Skilaciju niko nista.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Nadam se da ce zablistati, nekako ga Juve mora otkupiti.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Nema reportera ispred Emiratesa ili Colneya

                                Sky ocito ne ocekuje nikoga u Arsenalu
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X