Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DRES KLUBA JE IZNAD IGRACA KOJI GA JE NOSIO! KLUB JE IZNAD SVAKOG IGRACA!
    https://twitter.com/YoungGunsBlog
    Ovaj lik je pouzdan, procitajte oko situacije sa Song-om, deluje da je Wengeru dopizdilo da ga zajebavaju oko ugovora i produzenja, pa hoce da proda Songa. Potencijalne zamene brat M'Vila, Capoue, Wenyama iz Celtica, Biglia...
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by Skrillex
      Samim tim sto je njegovo ime bilo na tom dresu mora se spaliti u potpunosti, jer je prokleto ime bilo na njemu! I kraj price!! Ne zelim vise da cujem da je uopste igrao za ovaj tim!

      Comment


      • @AFCAMDEN
        Jack Wilshere CONFIRMED as Arsenal's new Number 10! #AFC
        Kako se menja nick?
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Promeni onda i avatar...

          A ovi sto pale dres su smesni, sta imaju od toga?!

          Comment


          • Originally posted by Skrillex
            Samim tim sto je njegovo ime bilo na tom dresu mora se spaliti u potpunosti, jer je prokleto ime bilo na njemu! I kraj price!! Ne zelim vise da cujem da je uopste igrao za ovaj tim!
            Hahahah e nasmeja me posteno. Znas kad bi ja zapalio Zvezdin ili Liverpoolov dres, nikad, Kleov dres, nista uzeo bi cetku neku nesto skinuo bi ime ali paliti dres svog kluba? Suludo i debilno, samim tim taj igrac ispada veci od kluba kad zbog njega gore dresovi kluba. Ko jebe RVP, svi koji su gledali WIgan-Arsenal prosle godine videli su kakva je to ljiga od coveka, pruza mu ruku igrac Wigana on kulira kao on dasa???? Pa koji si ti sportista prijatelju? Nikakav, ista je to ljiga kao Nasri. Drago mi je sto ode iz ARsenala da mogu da gledam malo i vas. Zbog ljigavca sam navijao da vas svi oderu , a kao klinac sam pored LFC najvise gotivio Arsenal. (malo sam docarao koliko ne podnosim RVP!)

            Comment


            • Gori je on od Nasria 100 puta

              Nasri je otisao , ali se bar nije ulizivao navijacima Arsenala do zadnjeg dana , vec je rekao da ga zaborave , a ovaj sve vrijeme prica neke price , uvijek ce mi Arsenal biti u srcu , ne brinite se , necu prici u City , a na kraju predje u United , jos gore , fuj ..
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Originally posted by Dale View Post
                Gori je on od Nasria 100 puta

                Nasri je otisao , ali se bar nije ulizivao navijacima Arsenala do zadnjeg dana , vec je rekao da ga zaborave , a ovaj sve vrijeme prica neke price , uvijek ce mi Arsenal biti u srcu , ne brinite se , necu prici u City , a na kraju predje u United , jos gore , fuj ..
                Noz u srce, znam sve , ljiga najveca. Poruka za Arsenalove navijace: Ja mislim da je extra sto ste ga prodali, samo napred, dobra pojacanja imate, ovaj ljigavac ce odma da se povredi i nece mu sve biti podredjeno kao u Arsenalu, tako da ce nestati polako.;)

                Comment


                • Samo cekam izjavu van Persia napokon, da cujem sta ima papan da kaze..

                  Inace ovaj Jamei Sanderson i jos 2-3 lika su pravo pouzdani za Arsenal
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • persie.jpg

                    Kao da je tamo od pocetka...
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Liverpool FC 360 - Jeremy's Lfc360
                      Reports from Belgium regarding Arsenal registering interest for Lucas Biglia of Anderlecht. He's a deep-lying playmaker.
                      Dobar igrac.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Beligia ce doci samo ako song ode. Navodno je wenger pravo popizdio zbog igraca koji misle da su veci od kluba. Sog treba da se susretne sa wengerom ove sedmice gdje ce mu biti ponudjen novi ugovor. Ako ga ne potpise prodat ce ga, jer ne zeli wenger nezadovoljnog igraca.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Sahin izgleda bas hoce u Arsenal, ali jos nista nije sigurno. Sky kaze da su u prednosti, a da Song ode..Videcemo..
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Bezveze mi je malo to sa paljenjem. Ja i dan danas nosim i Adebayorov i Fabregasov dres i ako su otisli.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Nosis dres Adebayora posle onakvog ponasanja :S Za Fabregasa se nekako i spremalo da ce otici, ali ovaj Adebayor nije vredan pomena. Treba da se zaboravi da je igrao za Arsenal

                              Comment


                              • Realno ne moze to tako,ne trebaju se ovi navijaci srditi na RvP,Nasrija,Adebajora...,nego politiku klubu,sto nemaju pare da zadrze te igrace i naprave tim za velike podvige,i jos koliko god zabio noz u srce navijacima taj Persi je vukao ovaj Arsenal prosle sezone i bukvalno radi njega igraju LS ove sezone,realno Persi je u godinama,ako zeli nesto veliko da uradi,ovo mu je zadnja prilika.
                                Uprava,ako je imalo pametna nije smjela da proda
                                rivalu igraca,prvo Citju,pa sada Junajtedu i tacka,nisu igraci krivi,sada ce oni glumiti ljubuav.
                                Jednostavno Arsenal gleda samo ekonomsku stranu.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X