Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Topdzija View Post
    Moram dupli post.

    http://www.youtube.com/watch?v=FWocA...&feature=share

    Pogledajte ovaj video, igraci Arsenala kada su bili mali. Probajte da ih prepoznate.
    Camberlejna i Vermalena nisam prepoznao ostale sam iz prve Volkot definitivno najjaci kad je bio mali
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Theo Walcott je najaci

      Comment


      • Meni je Jack Wilshere najjaci. Mertesacker se izgleda nije odvajao od bicikle.

        Ja nisam prepoznao Artetu, Vermelena i Ox-a.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Ali Ox,isto sve,polozaj prsta,jezika,noge...
          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

          Comment


          • Neke novosti vezano za transfere.
            -Rosicky potpisao nov ugovor, pretpostavlja se na 2 godine.
            -Juce je kruzila informacija o tome da je Wenger opasno zagrizao za Gotzea, dace Bog da je tacno
            -Manchester United se ukljucio za Hazarda, Ferguson ga gledao protiv Lyona
            -Vertonghen izjavio: "My agent knows what clubs I’m willing to join, Arsenal is one of them, Ajax are already looking for a replacement for me."
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Bas sam sad hteo da napisem za Rosickog , tako i treba jos RVP i Song da potpisu ja srecan
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Dajte obavezno stream za vecerasnju utakmicu.

                Idemo na 3 boda !
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Santos bi trebao da se vrati veceras , Arteta takodje
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Gangrena View Post
                    Santos bi trebao da se vrati veceras , Arteta takodje
                    A Remzika ?
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by Topdzija View Post
                      A Remzika ?
                      Umro , salim se ne spominje se njegov povratak verovatno ce biti out jos nedelju,dve maksimalno

                      Evo i jos jedan zanimljiv podatak sto se transfera tice

                      Rennes manager Frederic Antonetti has confirmed that Yann M'Vila wont stay at the club next season. The battle commences for his signature.
                      Last edited by Lord Gangarić; 12-03-12, 18:46.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post
                        Umro , salim se ne spominje se njegov povratak verovatno ce biti out jos nedelju,dve maksimalno

                        Evo i jos jedan zanimljiv podatak sto se transfera tice

                        Rennes manager Frederic Antonetti has confirmed that Yann M'Vila wont stay at the club next season. The battle commences for his signature.
                        Taman da se javnost smiri i dok Ramsey izabere zrtvu.
                        Last edited by bracala; 12-03-12, 19:01.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Arsenal: Szczesny, Sagna, Koscielny, Vermaelen, Gibbs, Song, Arteta, Rosicky, Walcott, Oxlade-Chamberlain, Van Persie.

                          Substitutes: Fabianski, Djourou, Santos, Ramsey, Benayoun, Gervinho, Chamakh.


                          Eto ga ! Ramsey je na klupi !
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Najzad je resio da forsira Walcott-a, Chamberlain-a i Persie-a u napadu! Nadam se da ce tako i ostati...

                            Comment


                            • Tako je bre to hocu da vidim verovatno najjaci sastav , Remzika na klupi kadar nevera COYG !
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Nabavite mi stream !
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X