Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kakav Llorente, on je nerealan, pogotovo ako pogledas cinjenicu da ovi ludaci traze 40m za njega... Nema veze sto je u poslednjoj godini ugovora, znamo da Bilbaou pare ne trebaju, bogat su klub jer ne trose na transfere, ne bi me cudilo da ga drze, pa da im za dzaba ode na leto...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      A jbg brate, za RVP-a se nije ni pricalo u jacim klubovima do prosle sezone, jer je povredjen skoro svake bio. Niko ne moze garantovati da ce igrati kao prosle sezone, u sta ja licno ne verujem, tako da mozda i ne ispadne tako lose. Treba malo sacekati, jer je tim jako kvalitetan u ovom trenutku, dosta kvalitetnih igraca, a Giroud mi se cini kao idealan napadac za sistem koji forsira Arsenal. Videcemo kako ce se snaci.

      A, da je Wilshere igrao, bio bi on najbolji igrac Arsenala.
      Wada zaboravio si Remziku

      Comment


      • E tako promenjen avatar. Stavio sam naseg kljucnog igraca sledece sezone, nasu buducu legendu.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Jesu i povrede dosta uticale u borbi za trofejima, ali za ovo o cemu pricam mozemo da sprecimo. Ocigledno treba da nas kupi neki seik sa istoka, da nam se ovakve stvari ne dogadjaju. Nisam za to rasipanje novca, mnogo je draze kad napravis ekipu od "sice" pa deres "velikane", ali ocigledno da je nemoguce vise tako. Raduje me sastav ove ekipe, mislim i ja takodje da ima potencijala za nesto veliko da napravi ove sezone. Daj Boze, ali videcemo.

          Comment


          • Samo da Jack bude zdrav, pa da moze najjaci sastav igrati, jos sa M'Vila-om bi to bila odlicna ekipa, ili eventualno Sahin.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • ja se nadam lepim vestima ovih dana sto se tice M'VILE

              Comment


              • izvinite na dupli post,ali moram ovu pesmu da pustim nasem bivsem kapitenu

                Comment


                • Ako Wenger rece nece kupovat nista novo, onda ocekujem u najmanju ruku Lorentea
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Arsenal je odlicno prosao sa ekonomskog aspekta.Na igracu od 29 godina koji je sklon povredama i koji je bio u poslednjoj godini ugovora su zaradili 30m eura.Svi su svjesni da on vjerovatno nikad vise nece imati onakav ucinak kao prosle sezone.Opet,losa strana ovog transfera je to sto je otisao kapiten i najbolji igrac...tj lose je za navijace.Arsenal je pojacao i sredinu i napad i ja vjerujem da ce imati bolju sezonu od prosle.Ima bre Podolski da cijepa mreze sirom Engleske

                    Naravno,ja Robinu mogu pozeljeti samo najbolje i da u Junajtedu nastavi sa dobrim partijama

                    Comment


                    • Kad ce Arsenal poceti da zadrzava svoje najbolje igrace ? Nemoguce da ne mogu nijednog igraca da zadrze kad odluce da idu iz kluba... RVP kao da je cekao jednu ovakvu sezone i onda da trazi vecu platu. Posto mu nisu dali, on ode ni manje ni vise nego u Manchester United Nema Arsenal kredibilitet kao sto je imao ranije, ovo je postalo smesno. Koje sledeci da napusti Arsenal posle dobre sezone. Song ?

                      Comment


                      • http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/19179833

                        Kraj clanka:

                        It is understood Van Persie was encouraged by the arrivals of Germany forward Lukas Podolski, France striker Olivier Giroud and Spain midfielder Cazorla - to the point where he was open to the idea of staying with or without a new contract. But Wenger pulled him aside shortly before Sunday's friendly victory over Cologne, told him he would be sold if a deal could be reached and informed the Dutchman he was no longer part of his plans.
                        Formal discussions between Arsenal and United began immediately, with Gazidis and United chief executive David Gill agreeing a fee of £22.5m on Tuesday, only for it to be vetoed by Wenger as he held out for £25m.
                        On Wednesday morning, United boss Sir Alex Ferguson called Wenger to offer £23m and Wenger quoted him £24m.
                        But a compromise was finally reached on Wednesday evening and Van Persie will travel to Manchester on Thursday to discuss terms and begin his medical.
                        Ako je ovo fakat istina, onda Wenger ima muda do poda i pokazao je da NE POSTOJI NITI JEDAN IGRAC KOJI JE VECI OD KLUBA
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Prihvatio Real ponude Arsenala i LFC-a, Sahin hoce kod Wenger-a, a Mou bi ga u LFC...
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Zato sto je svestan da su vece mogucnosti da ostane u Arsenalu. Ako ode u Liverpul, vrlo verovatno da ce se vratiti u Real.

                            Comment




                            • https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Ixi5Loj08Kc

                                Pocelo je paljenje dresova tamo u Londonu. . Slicna prica kao sa Torresom kad je otisao u Celsi.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X