Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Arsenal London


    Arsenal srusio Chelsea

    [/color]
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Re: Arsenal London

      Venger:Igrali smo zrelo




      [/color]
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Re: Arsenal London

        Ja bih dao V.Persia i Bendtnera Ajaxu u zamenu za Luisa Suareza.

        Sjajno su igrali. Drago mi je da je Walcott igrao od prve minute. Zasluzio je.

        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Re: Arsenal London

            Ma gde ste ludi da pustite Van Persija,pa to je igracina,a to sto je imao problema sa povredama je nesto drugo.Od Chamaka je bolji,ako se Robin vrati i bude igrao kako zna bice mnogo dobro po Arsenal.Inace kad je Arsenal kompletan,moze puno,a fale mu pojacanja u odbrani i moze se i do LS.

            Inace svaka cast za jucerasnju igru i pobedu nad Celzijem. @R&}*
            sigpic

            Comment


            • Re: Arsenal London


              DW Stadium


              [color=rgb(0, 25, 69)]Wigan Athletic: Al Habsi, Stam, Alcaraz, Figueroa, S Caldwell, G Caldwell, Gohouri, Watson, N'Zogbia, Diame, Cleverley, McArthur, Thomas, Rodallega, Boselli, Gomez, McManaman, Golobart, Mustoe, Pollitt.
              Arsenal: Fabianski, Sagna, Koscielny, Djourou, Clichy, Song, Fabregas, Wilshere, Walcott, van Persie, Nasri, Szczesny, Diaby, Rosicky, Squillaci, Arshavin, Chamakh, Bendtner, Vela.[/color]
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Re: Arsenal London

                fabregas ne moze da pika, ima 5 zutih...... $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| $JS}|
                da mi je samo znati kad ih je nakupio tolke..........xD

                Comment


                • Re: Arsenal London

                  Manchester U igrao 1:1 sa Birmingemom sutra nam je pobeda vise nego potrebna +*@WT*48*
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Re: Arsenal London

                    Ajmo braco pobedite pa da nas United ne prestigne u titulama,a za dogodine cemo mi ako bog da uraditi rekonstrukciju tima i vi dovesti odbranu kakva valja(jer vam je to jedini nedostatak)pa da se 2 najbolja kluba u PL bore za titulu.

                    Liverpool&Arsenal do trofeja *%54a
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Arsenal London

                      [quote author=Dimitrije link=topic=2670.msg219150#msg219150 date=1293578464]
                      fabregas ne moze da pika, ima 5 zutih...... $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| $JS}|
                      da mi je samo znati kad ih je nakupio tolke..........xD
                      [/quote]Stvarno...On toliko utakmica nije odigrao u sezoni
                      Steta sto nema prenos na SK ili SK+...
                      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                      Comment


                      • Re: Arsenal London

                        [quote author=Bendtner link=topic=2670.msg219166#msg219166 date=1293579494]
                        [quote author=Dimitrije link=topic=2670.msg219150#msg219150 date=1293578464]
                        fabregas ne moze da pika, ima 5 zutih...... $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| $JS}|
                        da mi je samo znati kad ih je nakupio tolke..........xD
                        [/quote]Stvarno...On toliko utakmica nije odigrao u sezoni
                        Steta sto nema prenos na SK ili SK+...
                        [/quote]
                        Pa indijanac $JS}| $JS}| $JS}|
                        Kakve je faulove pravio mog'o je i 2 crvena da popusi do sad

                        Comment


                        • Re: Arsenal London

                          Deco moja sta nas snadje??? Pa ona dva idiota u odbrani su za kliniku $JS}| $JS}|
                          Ne zna se ko je ludji!!!
                          20 miliona na dva mentola, a sleperi prolaze kroz odbranu.
                          Jedan skrivio penal, drugi dao autogol, sudija nije sviro penal kad wiganci igrao rukom u zivom zidu.
                          Viva sudijski integritet!!! *%54a

                          Comment


                          • Re: Arsenal London


                            Samo bod protiv Vigana




                            [/color]
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Re: Arsenal London


                              Venger opravdava izbor igraca






                              [/color]
                              [color=rgb(100, 100, 100)]"Sve u svemu mislim da smo odigrali dobro", rekao je Venger, pa nastavio:[/color]
                              [/color]
                              [/color]
                              [/color]
                              [color=rgb(100, 100, 100)]"Brine nas jer niko ne preuzme odgovornost da organizuje odbranu i tako im opadne koncentracija. Moramo da popravimo komunikaciju pri prekidima", izjavio je Venger.[/color]
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Re: Arsenal London

                                "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                                Comment

                                Working...
                                X