Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wilshere_19 View Post
    Ok, izvini, ja znam da sve te brojke i utehe vidjam na FB-u.
    Ovo nije nikakva utjeha ili tako nesto.. Zar zadatak veznih igraca nije da daju napadacu da dadne go? ili se nesto promjenilo.. ja obozavam taj klub ali se jos uvijek ne mogu nazvati navijacem tog kluba jer nikada nisam bio na stadionu arsenala ili na nekoj utakmici... Arsenal je igrao kao jedan i pobjedjivali su i gubili su kao jedan.. ne kazem ja da nije bilo persia arsenal bi igrao u 2. engleskoj ligi niti cu to ikada reci jer nijedan igrac nije veci od kluba i to treba da bude jasno... Da nije bilo persia sigurno bi bio neko drugi jer tim se gradi oko jednog jedinog i najlojalijeg igraca tog kluba Arsena Wengera, on je glavni i on je taj koji je sigurno vratio arsenal u top 4.. ko je doveo persia ko mu je ukazao povjerenje, ko ga je ucinio kapitenom.. Mnogo je faktora zato i ne volim pricati sta bi bilo kad bi bilo i sta bi bilo da je bilo, to je smjesno jer niko ne zna sta nosi sutra !!!
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Comment


      • Zar stvarno mislite da Wnger ne bi voleo da moze da da 40m za nekog igraca? Uprava tu ne dozvoljava previse potrosnje, posebno od izgradnje novog stadiona.

        Comment


        • Pa zato se po meni Arsenal nikad ne moze porediti sa Celsijem, Liverpulom i Man Utd.Pa druze, moras da izdvojis pare, dosta je Arsenal stvarao igrace, da bi ih City i ostali kupovali i pravili razliku sa njima. Ok , stadion je izgradjen, ali cemu sad to stekanje para. Oni nece da daju pare, ne mozes da kazes nemaju. Mada prodati RVP je sjajan potez. On ce odigrati sezonu kao proslu NIKAD. Solidan igrac, ali uzeci u obzir da su sve lopte isle iskljucivo njemu, logicno je sto je dao toliko golova. Pa nisu u Man City ludi da daju onolike pare. Sve ce im se to isplatiti jer klub ima sve vise fanova. Sad ce da vam uzmu i RVP mada iskreno i ne treba im. Mnogo je bolji igrac Aguero od njega.

          Comment


          • Navodno smo zainteresovani za Levandovskog ili Jovetica, koji bi zamjenili Rvpa! Čitam komentare na blicu, ljudi takve gluposti pišu. Kao, šta će nam Jovetić, daj Ljorentea, Forlana, Falka-a. Ajde, taj Falkao, iako nikad ne bi došao, strašan je golgeter, ubojit što se kaže. Ali, Stevan Jovetić, gospodo! Taj lik je imao povredu koja ga je usporila u razvoju, ali taj lik je takav potencijal da sam siguran da može biti bolji i od jednog Teveza! Lik košta oko 20 miliona, a vrijedi daleko više. Još je mlad, igra za tim koji ne može da mu da potreban prostor i sa igračima koji ne igraju njegov fudbal. Ali, kada bi došao u Arsenal, ja slobodno mogu da garantujem, ukoliko ne bude većih povreda, da bi napravio karijeru Denisa Berkampa. Gledao sam kako je igrao na početku i nisam to zaboravio, sad je vjerovatno i sit Fiorentine, treba mu novi izazov, jedan Arteta i Wilšer da ga hrane loptama, a onda će budući genije, crnogorac koji može i do slave Savićevića da trese mreže i upošljava Žiroa savršenim poslednjim pasovima. Obraduj me Profesore!
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • http://www.kupindo.com/Odeca/1052458...res-FC-Arsenal

              Ko voli, neka izvoli, meni je to preveliko, a vec imam dres.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Fudbal se igra za prvo mesto a ne da bi zavrsio u Top 4,meni je smesno da se neko zadovoljava 3-4 mestom,pogotovo ako navija za top klub.

                Comment


                • Originally posted by Layzick View Post
                  Fudbal se igra za prvo mesto a ne da bi zavrsio u Top 4,meni je smesno da se neko zadovoljava 3-4 mestom,pogotovo ako navija za top klub.
                  Tacno, ali klub takodje mora biti realan kada je sledeca sezona u pitanju i da postavi realne ciljeve... Zar stvarno mislis da fanovi Topdzija ne bi zeleli da se bore za prvo mesto ?? Pa svi navijamo da nas omiljeni klub bude prvi, ali isto tako moras da se spustis na zemlju i zapitas, koliko je realno da taj tvoj klub zavrsi na prvom.

                  Ja cu npr svakako biti zadovoljan ako LFC zavrsi u top4, 4. mesto, sve preko toga ce biti neverovatan uspeh, posle svega sto je klub doziveo ovih par godina.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Jedno je kad zrtvujes sezonu-dve zarad napretka igraca i pravljenja tima a sasvim drugo kad presipas iz supljeg u prazno 7 godina i vices dobro je.

                    Comment


                    • Originally posted by Layzick View Post
                      Jedno je kad zrtvujes sezonu-dve zarad napretka igraca i pravljenja tima a sasvim drugo kad presipas iz supljeg u prazno 7 godina i vices dobro je.
                      E to je vec druga prica. A zasto je tako ?? Treba li kriviti Wengera za to, ili vlasnike koji ne daju vise para za igrace ?? Wenger radi sa cim moze, jbg, ljudi ga krive toliko godina sto ne moze da napravi rezultat, a svake godine mu ode najbolji igrac, a tradicija se nastavlja sa Van Persijem. I opet sve isto sledece sezone, opet ce da izvuce max od onoga sto ima.

                      Garantujem da ce se od novca Persija dovesti M'Vila, i da ce Arsenal opet konkurisati za nikad jaci vrh.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • A da Venger dodje i trazi budzet normalan jel bi smeli da ga odbiju?I on je kriv jer prihvata takvu politiku kluba....puni dzepovi-trofeja nigde.

                        Comment


                        • Pa covek ocigledno voli ovaj klub vise nego njeni vlasnici koji gledaju samo da zarade profit od njega. Pa ne zeli da ga napusti, sav svoj rad je ulozio u klub i ostavio ceo zivot u njemu. Veliki je profesionalac, i postuje politiku kluba i takvu odluku vlasnika. Kada bi on otisao, ne smem ni da pomislim gde bi Arsenal bio u ligi.

                          Verujem da ce Usmanov uskoro kupiti vise akcija i preuzeti klub, bez dobrih finansija se ne mozes takmiciti na evropskoj sceni, a Wenger neverovatno iz godine u godinu dokazuje suprotno, zato je toliki genije kakav jeste.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ma to je prica za malu decu,kako bi se navijaci pomirili sa 3 i 4 mestom.Iz godine u godinu je isto stanje,nesto mora da se menja ili vlasnici ili trener ili igraci,al bitno je da su oni u plusu.

                            Comment


                            • Kad bi Wenger dobio otkaz ja bih prestao da pratim Arsenal.

                              Comment


                              • Peter Hill-Wood: "It's simple to say we should put some money in. We can't pay off the debt without huge penalties, and putting money in for any other reason doesn't make any sense at all. We give the manager as much money as we possibly can, and all we can do is continue. We haven't done badly; it's not as if we have been relegated."
                                Da potaknem malo koliko je STRASNA uprava Arsenala, na celu sa ovim krelcem...
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X