Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa pazi , niko nije rekao da je on los igrac , naprotiv svi se slazemo da je dobar , ali da je superstar , no way .

    Covjek ispred kojeg jedan James Milner igra u reprenzentaciji Engleske nikako ne moze biti superstar ..

    Dobar igrac , ali superstar , nema sanse , bar ne jos ( mada ne vjerujem da ce i u buducnosti to postati ) ..
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Pa znas kako, zavisi sta ti podrazumevas pod tim "superstar"... Ako u toj grupi ubrajas Ronalda, Silvu, Inijestu itd, onda se ovde svaka diskusija zavrsava.

      A golman je pozicija, na kojoj mora biti konstantan igrac, biti 2. golman je nesto najgore, a o trecem i da ne pricam. Nema tu rotacije, zna se ko je prvi golman, a Scesni ne zeli da bude rezerva, a bice to svakako Llorisu.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Smesno je reci da je Walcott superstar. Solidan je igrac, ali sem brzine ima malo toga da ponudi. Bez razmisljanja bih da prodao za 20m, ne trazim vise. Za te pare moze da se dovede Belhanda, kom se nadam.
        Ako bi otisao Walcott, tu je Ox, koji je za njega klasa vec sad, jer je pokazao da ume da razmisli, sto Theo nikad nije umeo, vec je samo trcao kao lud.
        Uopste mi se ne dopada dolazak Dempsey-a, ne pitajte me zasto, jednostavno smatram da nam on nije potreban.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Wilshere , vidim da stalno spominjes Belhandu , pa da te pitam , da li je Arsenal zainteresovan za njega ( posto ja jos nisam nista procitao o tome ) ili je to samo tvoja zelja ?

          Eh , sta bih dao da njega gledam u timu koji gotivim , mnogo , mnogo mi je Younes drag igrac , jedan od omiljenih
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Demspey prosek teski, moze jedino vodonosa biti u Arsenalu.

            A, sto se tice golmana, Lloris ce biti prvi sigurno, jer je u ovom trenutku dosta bolji golman.
            Last edited by D-Wade; 06-07-12, 20:50.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by Wilshere_19 View Post
              Smesno je reci da je Walcott superstar. Solidan je igrac, ali sem brzine ima malo toga da ponudi. Bez razmisljanja bih da prodao za 20m, ne trazim vise.
              Ajde boga ti... Te pare nece niko dati, osim da on eksplodira jednu sezonu sa 20 golova i isto toliko asistencija, not gonna happen'..

              @Dale Voli covek Belhandu, a ko ga ne voli, sjajan igrac... Jedno vreme se povezivao sa LFC, ali posle nista. Ostace momak u Montpeljeu, i to mu je pametno, da malo okusi LS, da se afirmise malo na vecem nivou.

              Originally posted by D-Wade View Post
              Demspey prosek teski, moze jedino vodonosa biti u Arsenalu.
              Za 7m bogami nije, moze on dosta da pomogne, sjajan za rotaciju, a dobro ce im doci.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Dempsey je solidan,pa zar Arsenal-u vise nije takvih dosta,samo neki dobri za rotaciju,daj vise klasu nek dovedu,dosta je prosjecnih...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Ma kakva bre rotacija, krilo i ofanzivni vezni...Na krilu nema mesta, tu je Arsenal prenatrpan, a pored Jack-a, Song-a i Arteta-e nema mesta u veznom. Ako dodje M'Vila u sta verujem, nema ovaj sta da trazi, plus, lik ima 30 godina jbt.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Ma ja , znam to za LFC i da je sam Belhanda nakon toga rekao da ce 60 % ostati u Montpellieru i igrati LS s njima , ali rekoh da nema kakvih novih infromacija u vezi Arsenalovog interesovanja za njega ..

                    Neka i ostane , mozda dobiju laksu grupu u LS , pa nekim cudom da je i prodju ( ako ne to onda 3.mjesto i LE , vrh ) , doveli su dosta dobrih igraca , pa onda neka ide
                    Last edited by Dale; 06-07-12, 20:57.
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Bio je oficjelni enquiry za belhandu koji je odbijen od strane Nicolinia tako da nista od Belhande

                      EDIT: Zaboravio sam reci da i Belhanda je sam izjavio da zeli da igra sa boyhood klubom u LS
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Dempsey je solidan,pa zar Arsenal-u vise nije takvih dosta,samo neki dobri za rotaciju,daj vise klasu nek dovedu,dosta je prosjecnih...
                        S kojim parama Akane ??? Kad im je gazda stipsa. Mislim da je najskuplji igrac u istoriji Arsenala Nasri, ili Arsavin, obojica placeni 14m... Sa ovom sumom ne mogu naci klasu, pogotovo ne sada kada svi traze nerealan novac za prosek.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          S kojim parama Akane ??? Kad im je gazda stipsa. Mislim da je najskuplji igrac u istoriji Arsenala Nasri, ili Arsavin, obojica placeni 14m... Sa ovom sumom ne mogu naci klasu, pogotovo ne sada kada svi traze nerealan novac za prosek.
                          Koliko kosta Verthongen,10-12 milki,jel tako?

                          Doveo je onog Koscielny-og za te pare prosle godine i za slicne nezgrapnog Njemca...mogao je lijepo da upari njega i Veermalen-a,odlican stoperski par + bi imali i uigranost u repki,ma bombona.Nije malo platio ni Ox-a,mislim dobar je on,ali nije provjeren za te pare,pa je mogao dovesti Sahin-a za 12 miliona,pa Shaqiri 10,ma ima igraca,samo treba malo pogledati
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            S kojim parama Akane ??? Kad im je gazda stipsa. Mislim da je najskuplji igrac u istoriji Arsenala Nasri, ili Arsavin, obojica placeni 14m... Sa ovom sumom ne mogu naci klasu, pogotovo ne sada kada svi traze nerealan novac za prosek.
                            Arshavin i Ox su 15 miliona funti, a Nasri 17.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Arshavin i Ox su 15 miliona funti, a Nasri 17.
                              Mislim,ali ne tvrdim,da je Anelka najvise placen,18 miliona funti,a otisao u Real za 28...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ovdje se proispituje WENGEROV TALENT DA ODABIRE IGRACE????


                                Nikad sumnjao nisam i svi pricaju o tom Koscienlom pa covjek ima najbolje statistike za stopera u EPL-u prosle sezone... Vermalen strasno igra em je motivator em daje golove kad treba, a da napomenem da Arsenal igra LS ove sezone zbog tog Koscienlog koji se "sasvim slucajno" nasao da da pobjedonosni go.. Smijesno, sve strucnjaci koji su u zivotu doveli bruku igraca na FM-u...

                                Najskuplji igrac arsenala je Arshavin 17 miliona.. Nasri je kostao 12 isto kao i OX i kao Walcott i kao Henry...

                                Mertezaker je doveden kao stjena u iskustvu i zakrpa za vermalena koji je mucio se s povredom... Volio bih jednog odbrambenog a njegovo ime je Mapou Yanga-M'Biwa.. Strasan igrac Monpeliera i odlican obrambeni koji moze igrati sve u obrani plus zna dati i go
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X