Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wilshere_19 View Post
    http://cjzero.com/gifs/SZCZESNY.gif

    Reakcija na odbranjen penal.
    Kakav nam je Wojcieh kralj.
    Arshavin je pokidao sinoc, da bar upola tako igra za Arsenal. Rosicky prosecan, ceo tim Ceske je bio ispod proseka.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Samir Nasri 'no longer in Roberto Mancini's plans for next season', say L'Equipe.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by Wilshere_19 View Post
        Samir Nasri 'no longer in Roberto Mancini's plans for next season', say L'Equipe.
        Daj link odma


        Btw

        Robin van Persie's father has claimed it would be 'impossible' for the Arsenal striker to join Premier League rivals Manchester City.

        http://www1.skysports.com/football/n...ve-impossible-
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • http://www1.skysports.com/football/n...ve-impossible-

          Persijev cale da je njegov prelazak u Siti nemoguc...;)

          EDIT: Vidi Gangi sto je editovao...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ne gadjaj me ciglom, na FB sam video, a L'Equipe ima samo francuski sajt.
            Cela Robinova porodica tvrdi kako ne ide. Iskreno se nadam da je papucar, i poslusan mamin i tatin sin.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Jer ste culi tokom prenosa Holandija - Danska kad je komentator pricao za ono sto Wengera nisu pustili da udje na Rusija - Ceska jer je zaboravio pasos u hotelu ?
              A valjda je ovima na ulazu trebao neki dokaz da je to zaista Arsen pa ga zato nisu tek tako pustili, pa je isao do hotela po pasos pa tek onda usao.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • http://www.kupindo.com/Sport-i-hobi/...la-Arsenal-FC-

                Kupiti ili ne?

                Nas omladinac, Oguzhan Ozyakup, kog sam ja video kao veliku nadu, potpisao za Besiktas.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Julien Laurens ‏@LaurensJulien
                  Very busy yesterday working on M'vila story. Deal 99% done. 22 million euros, 4 years. Great signing for Arsenal and player is delighted

                  Navodno ozbiljan novinar. : )
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Ves, svaka cast sto si nasao ovo.
                    Laurens je francuski novinar, njihov najbolji i definitivno najpouzdaniji, cini mi se da radi za L'Equipe. Pre 2-3 nedelje sam ostavio link sa njegovim intervjuom gde on prica gde ce zavrsiti najbolji igraci francuske lige (Giroud, M'Vila, Belhanda i Kurva).
                    Po stranim forumima se prica da je dogovor postignut i da se ceka zavrsetak EP da se obelodani. Idemooooooooooo!
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Otišli su: Šamak, Benajun, Almunija, Park, Djuru, Diabi, Denilson, Bentner, Vela, Aršavin i Rvp.
                      Došli su: Podolski, Mvila, Ljorente i Giroud.
                      Ponovo se igra 4-4-2 formacija
                      Tim izgleda ovako:

                      ...................Ščezni......................
                      Sanja....Kosijelni...Vermalen.....Santos
                      Wolkot.....Song.....Wilšer.....Čembrlejn
                      ....................Podolski..................
                      ..............Ljorente........................
                      Klupa: Manone, Dženkinson, Mertesaker, Gibs, Mvila, Mijači, Giroud.
                      : D
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • jeli to sigurno da je Van Persi otisao?

                        Comment


                        • Originally posted by ledeni 80 View Post
                          jeli to sigurno da je Van Persi otisao?
                          Ostaje on kod nas.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Mene je prica oko ostanka/odlaska RvP-a opasno smorila. Ne trazim da ostane, to je njegova odluka, ali ako imalo postuje Arsenal, neka kaze da hoce da ide, da bi mi eventualno doveli neku zamenu.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Ves brate niko od ovih nije otisao osim Almunije i Benajuna niti smo doveli Mvilu i Lorentea
                              Mojne lozis masu za dzabe
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • http://sportsport.ba/ino_fudbal/nasr...-sanjati/82044

                                Sta kazete na ovo ?
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X