Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocekujem da ce Arsenal eksplodirati sledece godine . Nadam se da ce Venger napraviti par odlicnih transfera i eto nas u vrhu!

    Good old Arsenal,
    We're proud to say that name,
    And while we sing this song,
    We'll win the game!

    Nadam se da ce M'Vila zaista doci i da ce RVP potpisati novi ugorov ^^. A i sto tako cujem da je moguce i da se Fabregas vrati i da mozda Alves dodje ? Posto napustaju Barsu...

    It’s not easy being an Arsenal fan… but it’s easy to see why we love this team.

    ^^.

    Tobdzija zauvek!
    Last edited by Ricma; 02-06-12, 08:48.
    sigpic

    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

    Without error there can be no brilliancy.

    Comment


    • Originally posted by Bonomo
      Nadam se da ce M'Vila zaista doci i da ce RVP potpisati novi ugorov ^^. A i sto tako cujem da je moguce i da se Fabregas vrati i da mozda Alves dodje ? Posto napustaju Barsu...
      Sta buncas ti 0o
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • @Bonomo

        Brate postoji opcija edit, lakse malo sa tim duplim postovima.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Sve više nas povezuju sa univerzalnim defanzivcem i kapitenom Monpeljea , Mapou Yanga-Mbiwa-om . Bio je na spisku od 25 igrača Francuske za euro, ali je otpao . Procjenjen je na nekih 13 m. Meni je realan ovaj transfer, s obzirom na cijenu igrača, naše potrebe za rezervom na pozicijama RB i CB , te činjenici da Švicarska vrši pritisak na Djuru da ode , što će na kraju biti na obostrano zadovoljstvo .
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Originally posted by Gangrena View Post
            Sta buncas ti 0o
            Ja sam tako cuo . Fabregas 80 posto odlazi iz Barse. Nisam ni ja verovao ali eto... I sada ga povezuju sa Arsenalom. Ja bi voleo da dodje ali nerealne su sanse...
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • Ox solidan protiv Belgije danas, dobro trcao, trudio se, ali nije uradio nista konkretno. Verma bio siguran, imao samo jednu gresku, lose odigrao glavom u jednoj lakoj situaciji, ali bez kazne. Robin trenutno dominira protiv S.Irske, 2 gola.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                Ox solidan protiv Belgije danas, dobro trcao, trudio se, ali nije uradio nista konkretno. Verma bio siguran, imao samo jednu gresku, lose odigrao glavom u jednoj lakoj situaciji, ali bez kazne. Robin trenutno dominira protiv S.Irske, 2 gola.
                Robin nam je i zavrsio mec sa 2 gola. Ja taman dolazim sa fudbala i palim SK+ kad ono ide lopta ka Robinu i daje glavom gol. Kao da je cekao da upalim tv i vidim.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Ja ne mogu da docekam 1 Avgust... Konacno cu ici u London ^^. Idem na Emirates pa ne znam sta da bude .
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • Realno

                    http://www.mirror.co.uk/sport/footba...starlet-860840
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Nadam se da ce, u slucaju da dodje, biti jednako dobra kupovina kao Ox.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Spominje se da smo zainteresovani za igraca Sochauxa Marvina Martina. Njega nazivaju valjda Francuskim Xavijem.
                        Visina transfera bi bila nekih 8 miliona, a on zeli da napusti klub.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Originally posted by Topdzija View Post
                          Spominje se da smo zainteresovani za igraca Sochauxa Marvina Martina. Njega nazivaju valjda Francuskim Xavijem.
                          Visina transfera bi bila nekih 8 miliona, a on zeli da napusti klub.
                          Priznaj da je ovo sa FB-a.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                            Priznaj da je ovo sa FB-a.
                            Jeste, jeste. To su stavili 1 link na Arsenalovoj nekoj stranici.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Originally posted by Topdzija View Post
                              Jeste, jeste. To su stavili 1 link na Arsenalovoj nekoj stranici.
                              Stavili jedan link i ti odma poverovao E moj Remzika
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Gangrena View Post
                                Stavili jedan link i ti odma poverovao E moj Remzika
                                Eh, kad bi ja vama prenosio sve sto oni tamo pisu. . .
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X