Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anzi nudi Persiju 300 000 funti nedeljno.Bolesno.
    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

    Comment


    • Kao daju 45 milki e.e
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • http://en.wikipedia.org/wiki/Yann_M'Vila



        Vec su ga prebacili, jos da dodje neka potvrda...
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          http://en.wikipedia.org/wiki/Yann_M'Vila



          Vec su ga prebacili, jos da dodje neka potvrda...
          Hahahah, vec je prebacen. Ja sam bas danas gledao neke slike na kojima je Wenger sa Zidanom i ne znam jos kime u Francuskoj. Mozda to ima veze sa M'Villinim transferom.

          Hazard neka ide gde hoce. U Man Utd nece sigurno, jer mu nece ponuditi dosta para. Znaci opcije su Celsi i M.City.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            http://en.wikipedia.org/wiki/Yann_M'Vila



            Vec su ga prebacili, jos da dodje neka potvrda...
            Ih koliko je tih prebacivanja na Wikiju bilo...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Dortmund postavio cenu za Kagawu (20 miliona) nesto smo se i mi spominjali mada on ide u MU gotovo sigurno .
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                Dortmund postavio cenu za Kagawu (20 miliona) nesto smo se i mi spominjali mada on ide u MU gotovo sigurno .
                20 milki, pa to je realna cena za Japanskog genija. Ionako sam se frapirao kada sam cuo da ide u Utd za tipa 7-8 milki, nerealno... Mislio sam da su ovi iz Dortmunda zajedno sa Klopom ludi da ga puste za sicu....
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                  20 milki, pa to je realna cena za Japanskog genija. Ionako sam se frapirao kada sam cuo da ide u Utd za tipa 7-8 milki, nerealno... Mislio sam da su ovi iz Dortmunda zajedno sa Klopom ludi da ga puste za sicu....
                  Odresice Fergi gotovo sigurno kesu za njega samo je pitanje koju se poziciju igrati tamo ali gotovo sigurno da kod nas nece doci

                  Nego Sky Italia pise o mogucoj zameni Samak - Ljajic ,iskreno mislim da bi Fiorentina prihvatila bilo kakvu ponudu za njega sad koliko bi nam bio koristam j***m li ga gori od Samaka tesko moze biti
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ma ne treba nam Ljajic,sta da radimo sa njim.
                    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                    Comment


                    • Ako dovedemo Ljajica, ja cu da MOLIM da igra Ramsey. Ne znam koji je manje los, to me i ne zanima. Ali da gledam osobu od 20 godina koja se ponasa kao mentalno zaostala, ironicno aplaudira treneru a onda nedelju dana izigrava zrtvu kroz sve moguce novine, e to ne mogu! Moze da bude Srbin jos sto puta, ali da je nevaspitan i da se za nekog ko igra u prosecnoj Fiorentini mnogo "digao", to je cinjenica. Neka ga Chamakh, manje stete ce od njega biti nego od napaljenog idiota.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Za Adema nisam siguran. Mislim da još nije dostigao kvalitetu potrebnu za igranje u Arsenalu
                        Last edited by Géronimo; 22-05-12, 08:25.

                        Comment


                        • Fabregas : Budućnost van Persija ? - On je veliki igrač i veliki navijač tima u kojem igra i nadam se da ostaje još dugo u Arsenalu !

                          Kako ces ti da se nama vratis, nisi ni svestan.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Originally posted by Gangrena View Post
                            Odresice Fergi gotovo sigurno kesu za njega samo je pitanje koju se poziciju igrati tamo ali gotovo sigurno da kod nas nece doci

                            Nego Sky Italia pise o mogucoj zameni Samak - Ljajic ,iskreno mislim da bi Fiorentina prihvatila bilo kakvu ponudu za njega sad koliko bi nam bio koristam j***m li ga gori od Samaka tesko moze biti
                            Neka hvala, ne treba nam Ljajic. Chamakh nije i imao puno prilika ove sezone, nije mogao ni da se dokaze. Mogli bi za njega dobiti nekih 7 miliona.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Ma uopste nam nije potreban,zamislite njega i Remzija u tandemu Gomila nelogicnih poteza.
                              Samak nije toliko los samo treba da mu se da prilika.
                              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                              Comment


                              • Ispravite me ako gresim, ali je Chamakh usao protiv Norwicha. Sto se mene tice, na toj utakmici je za 15minuta briljirao! Otvarao je prostor, u pravom trenutku razigravao RvP-a, i poazao da moze da nam bude back-up.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X