Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gangrena View Post
    Evo ti Tobdzija brate da vezbas plesne pokrete sa svojim miljenikom do mile volje

    http://theuglydance.com/?v=lspnpoaqdk
    Mogao bih vec da krenem sa vezbanjem, da bi znali da plesemo na proslavi titule naredne sezone.
    Inace,Wilshere, kad vozimo Bendtnera za Nemacku ?
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Gangrena je vodja puta, nista ja ne znam.
      Ako uzmemo titulu, svecano obecavam da cu ja da znam svaki pokret iz ovog idiotskog plesa!
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by Wilshere_19 View Post
        Gangrena je vodja puta, nista ja ne znam.
        Ako uzmemo titulu, svecano obecavam da cu ja da znam svaki pokret iz ovog idiotskog plesa!
        Ma valjalo bi vec nesto uzeti. Iskreno da vam kazem ja sam vec i zaboravio kakav je to osecaj kada tvoj tim uzme neku titulu. .

        Gangrena, kada "raseljavamo" levake ?
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Originally posted by Topdzija View Post
          Ma valjalo bi vec nesto uzeti. Iskreno da vam kazem ja sam vec i zaboravio kakav je to osecaj kada tvoj tim uzme neku titulu. .

          Gangrena, kada "raseljavamo" levake ?
          Moj Jugo je spreman
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Gangrena View Post
            Moj Jugo je spreman
            Ja tek treba da polozim za par nedelja, tako da do tada cu biti na mestu suvozaca.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Nego danas svi mediji pisu o mogucem dolasku Allena iz Svonsija za nekih pisljivih milion,dve funti
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Ljudi, ja dozvolu nemam, tako da cemo morati da se bolje organizujemo. Gangrena i ja, jer bi Gangrena izbacio Topdziju kad bi ovaj krenuo o Remziki. Neka ledeni slusa o Remziki.
                I koji ce nama djavo Allan, nek me neko prosvetli? M'Vila se trazi, bre!
                Inace, predsednik Lille-a izjavio da postoje 4 tima zainteresovana za Kurvu, 2 Manchestera, Chelsea i cetvrti koji se "drzi u tajnosti". Neka budu kokoske, isao bi uz njih.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Allen ima pass accuracy ili prezinost dodavanja od 93% najvise u PL najblizi kod nas mu je Arteta sa 91% tako da ono vredi
                  Sto se kurve tice nije ni vredan da ga spominjemo , ne treba nam .
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Alen bi vam bio odlicno pojacanje, uopste bilo kom jacem klubu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                      Ljudi, ja dozvolu nemam, tako da cemo morati da se bolje organizujemo. Gangrena i ja, jer bi Gangrena izbacio Topdziju kad bi ovaj krenuo o Remziki. Neka ledeni slusa o Remziki.
                      I koji ce nama djavo Allan, nek me neko prosvetli? M'Vila se trazi, bre!
                      Inace, predsednik Lille-a izjavio da postoje 4 tima zainteresovana za Kurvu, 2 Manchestera, Chelsea i cetvrti koji se "drzi u tajnosti". Neka budu kokoske, isao bi uz njih.
                      ma kakav crni Remzika te spopao on ce da igra i to samo u liga kupu sa nekom decurlijom

                      Comment




                      • Uci Remzika uci !
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Danas se pojavila informacija da cemo ponuditi 32 () miliona funti za Kurvu, i dati mu platu od 130.000 funti nedeljno.
                          "Who makes up this stuff?"
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment




                          • sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                              Danas se pojavila informacija da cemo ponuditi 32 () miliona funti za Kurvu, i dati mu platu od 130.000 funti nedeljno.
                              "Who makes up this stuff?"

                              Wenger: "Shit just got serious"...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Kako smo samo krenuli sezonu koliko sam se nervirao da to nije normalno ali je na kraju sezona ispala pa mogu reci uspesna.

                                Definitivno dva najbolja momenta preokret protiv Toten***a i povratak kralja u FA kupu i onaj gol protiv Lidsa .
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X