Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vilsire, molim te oporavi se! Stvarno mi je tok momka zao, umjesto da eksplodira ove sezone i bude kljucni igrac on se povrijedio i nije odigrao nijedan jedini mec.
    Samo da ga povreda ne omete u nastavku karijere jer je nevidjeni talenat! Hoce li igrati na pocetku ove sezone i zna li neko kada pocinje sa treninzima?

    Comment


    • Originally posted by Topdzija View Post
      Nadajmo se. Ja cekam i na Verthrongena.
      mozda ce da se predomisli,ako Spursi odu u LE
      Spoiler
      navijam za CHELZI u finalu LS

      Comment


      • Originally posted by ledeni 80 View Post
        mozda ce da se predomisli,ako Spursi odu u LE
        Spoiler
        navijam za CHELZI u finalu LS
        Ma ja ne znam za koga da navijam(mozda malo vise favorizujem Bajern). Bilo bi dobro da Celzi pobedi zbog Vertrongena da shvati da treba da dodje kod nas, a sa druge strane brat bi me smarao sa tim da je Celsi osvojio LS, a Arsenal nije. Sreca pa idem na 18-i rodjendan u subotu pa necu gledati, iskreno i ne gleda mi se.
        Zanimljivije ce za gledanje biti Blackpool - W.Ham u subotu.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Koliko svi pisu da su se navodno Barsa i Juve povukli iz trke za Robin-a, mada je pitanje da li su i bili zainteresovani za njega...trebao bi valjda produziti jbt. M'Vila ce u ponedeljak reci gde ce nastaviti karijeru. Valjda ce to biti Arsenal.

          Ja nešto kontam da bi mogao u Real kako zamjena Lass-u, ali ako pređe u Arsenal neću se buniti ;)
          Mada iskreno i nije mi jasna njegova uloga u Arsenalu, mislim u prvih jedanaest, jer tu već imate Songa, vratit će se Jack i Arteta al dobro.

          Fatajte se vi Vertonghena, jer bi on u tandemu sa Vermalenom čuda činio, i naizad bi dobili kvalitetnu zadnju liniju

          Comment


          • po meni je ovo lepa prilika da Chelzi osvoji LS da nam komsije odu u LE da se jos kale malo za velika dela
            a sto se tice Van Persija voleo bi da ostane i da dovedemo M'Vilu onakav igrac nam je falio na sredini terena da krpi rupe

            Comment


            • Originally posted by edohz View Post
              Ja nešto kontam da bi mogao u Real kako zamjena Lass-u, ali ako pređe u Arsenal neću se buniti ;)
              Mada iskreno i nije mi jasna njegova uloga u Arsenalu, mislim u prvih jedanaest, jer tu već imate Songa, vratit će se Jack i Arteta al dobro.

              Fatajte se vi Vertonghena, jer bi on u tandemu sa Vermalenom čuda činio, i naizad bi dobili kvalitetnu zadnju liniju
              Slazem se sa tobom za Vertrongena + moze igrati i na poziciji beka. Upravo sam procitao na jednoj stranici da Matias Suarez ceka radnu dozvolu, i u slucaju da je dobije postaje igrac Arsenala.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Danas se na par nepouzdanih izvora pojavila informacija da ce City pokusati da dovede M'Vilu, kao zamenu za Yayu Toure-a, koji je iz meni neshvatljivih razloga, na izlaznim vratima Cityja. Neka to ostane na samo nepouzdanim izvorima.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                  Danas se na par nepouzdanih izvora pojavila informacija da ce City pokusati da dovede M'Vilu, kao zamenu za Yayu Toure-a, koji je iz meni neshvatljivih razloga, na izlaznim vratima Cityja. Neka to ostane na samo nepouzdanim izvorima.
                  I ja sam ovo procitao. Navodno bi Barca da vrati Yayu, pa bi ovi M'Villu kao zamenu.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Mogli bi dovesti i Buffon-a kao zamenu za Hart-a, ako se ovaj slucajno povredi.

                    Koliko pogan tim, pu! Ako je lud, M'Vila ce izabrati da vise greje klupu nego da bude standardan u Arsenalu. Pih...
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • eto zasto sam ja zeleo da Junajted uzme titulu,ali nije se dalo postali su mi gradjani najodvratnija ekipa od bilo koja ekipe na svetu

                      Comment


                      • Uzas. Kazu da ce nove tehnologije da ubiju draz fudbalu, a ovo nece a ?

                        Dzabe im sve, ima da prodaju pola tima ove sezone i da dovedu jos 10 novih igraca kojima ce trebati vreme da se uigra.

                        A i mi,po godinu dana pokusavamo da dovedemo nekog igraca,za M`Vilu se prica vec godinu dana,daj nek zavrse to vec jednom,kao da dovode ceo tim a ne jednog igraca.
                        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                        Comment


                        • Gamad dizelaska unistava fudbal i PL polako ali sigurno
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • He signs when he wants, he signs when he wants... Robin van Persie, he signs when he wants!
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • I Fabianski poceo da kuka po novinama kako hoce da nas napusti
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Kakav sok, pomislio bi da se covek nije bavio fudbalom, da nije branio prosle sezone nesto u LS.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X