Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikad gora partija Vermalena i Scesnog. Ali prvenstveno Vermalena. I ne bih mu zamjerio sto je nesposoban ( da ne znam da nije ) , ali sto nije trcao kad je trebalo. Nevjerovatno. Cinila mi se apsurdnom ona glasina da Vermalen ide u Real, a nama stize Vertongen. Sad, i nije nemoguce. I jos jednom. Rvp mora iz kluba ! Hitno !
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Sagna opet slomio nogu !
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Nema malerozniji klub od Arsenala po pitanju povreda

        Comment


        • Nema od njega vise nista. Dva puta covek nogu slomio u jednoj sezoni...Kakva katastrofa.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • o sudbino prokleta zaobidji nas vec jednom sa tim povredama vise
            nisam gledao tekmu,ali sam se cuo sa Gangrenom i rekao mi je da nas je odbrana skupo kostala mozda plasmana u LS sld sezone,a jos povreda Sanje ma dokle vise u pm

            Comment


            • Ima li istine u tome da je City ponudio Van Persieu 250.000 funti sedmično? Znam da su ovi nenormalni, da imaju para i da se rasipaju, ali ovo je baš astronomska cifra.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Originally posted by Merlin View Post
                Ima li istine u tome da je City ponudio Van Persieu 250.000 funti sedmično? Znam da su ovi nenormalni, da imaju para i da se rasipaju, ali ovo je baš astronomska cifra.
                Kad daju Adebajoru 210 000 sta je 250 000 za Persija Nema jos uvek nista zvanicno niti se spominje po nasim portalima
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Gangrena View Post
                  Kad daju Adebajoru 210 000 sta je 250 000 za Persija Nema jos uvek nista zvanicno niti se spominje po nasim portalima
                  Ja na jednom bh. portalu pročitao tu vijest pa zato pitam ima li šta zvanično pošto znam kakve sve "bombe" bacaju ovi naši novinari.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • http://www.arsenal.com/news/news-arc...icture-gallery

                    Slike novih dresova. Tacne su bile pretpostavke, smao sto su srecom trake teget. Koliko sam shvatio, simbolizuju duh Amerike. Nazalost, vlasnik nam unistava tradiciju ovim glupim plavim trakama...
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • sta li ce jos da smisle
                      ma ako Persi hoce da ide neka ide sretan mu put

                      Comment




                      • Theo skida paucinu..

                        Extra su ovo odradili..

                        Ali kraj, ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha..
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Wade e svaka ti dala malo vode iz bokala ali Szczesny

                          Comment


                          • Al su mi ruzni dresovi ajde crna traka preko rukava i nekako ali sta ce im oko vrata
                            Wadin klip objasnio
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • sam sam procitao da Totenham zeli u svoje redove da dovede kao i mi odbrabenog igraca iz Ajaksa Vertogena e koliko tu ima istine ostaje da se vidi,a nadjoh da smo kupil Podolskog oko 10.6 M funti i to na ovoj sajtu http://www.goal.com/en-gb/news/2896/...als-reason-for

                              Comment


                              • Malo je bajata fora.

                                Ali j**** Cak Norisa kada Dzeku Vilsiru raste cena na transfermarketu kada je i povredjen.
                                Jel istina da ce za desetak dana biti fit?

                                Comment

                                Working...
                                X