Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ovu utakmicu bi po mom trebalo da dobijemo barem sa 2:0;) da se odlepimo SPURSIMA na famoznih +5

    Comment


    • Originally posted by Wilshere_19 View Post
      Mozda nisam objektivan prema Walcottu, jer me izuzetno nervira, ali covek je od tolike plate udaljen nekoliko svetlosnih godina...
      Prodati ga PSG-u ili slicnim naftasima za 20-25m, i kupiti neko krilo koje ima i malo mozga, ne samo brzinu, jer ce Walcott ostati veciti talenat...
      Nekako mi se cini da je Robin zakazao s golovima u poslednje vreme jer nam krila nisu toliko ubojita kao pre... Bolje lopta ide kroz sredinu trenutno...
      Pa kad ni ne igra sa 2 krila, stavlja samo Walcotta. Ili cak Ramseya stavi na levo krilo, sto je velika greska. Ja najvise volim kad igraju napred Ox-RVP-Theo.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Izvinite na duplom, ali moram.

        First team:Wojcieh,Sagna,Djourou,Vermaelen,Santos,Song,A rteta,Ramsey,Benayoun,RVP,Walcott.
        Subs:Fabianski,Squillaci,Jenkinson,Rosicky,Oxlade, Chamakh,Park.

        Eh, sad da je Gangrena tu da prokomentarise Ramseya u prvoj postavi.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • o boze Wengeru

          Comment


          • E tako pobedjen je Wolves. Mislio sam da ce pobeda biti jos ubedljivija, ali ok.
            V.Persie je konacno zabio, drago mi je i zbog Theovog i Benajunovog gola.

            Sagna mi je nekako bio najslabiji danas, Vermalen,Wojcieh,Djorou,Santos dobri. Sto se veznog reda tice mislim da je Song bio najbolji. Arteta i Benajun ok, dok je Ramsey mogao bolje reagovati u nekim situacijama.
            Mislim da smo ovom pobedom gotovo sigurno osigurali 3. mesto.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • jao de su komsije bre idemo +5 a sld 2 utakmice igramo kod kuce i to Wigan i Chelzi sto ce biti od velikog znacaja pogotovu sto Wigan se bori za opstanak,a Chelzi juri to 4 mesto koe vodi u kvalifikacije za LS
              p.s evo sad gledam snimak

              Comment


              • Originally posted by ledeni 80 View Post
                jao de su komsije bre idemo +5 a sld 2 utakmice igramo kod kuce i to Wigan i Chelzi sto ce biti od velikog znacaja pogotovu sto Wigan se bori za opstanak,a Chelzi juri to 4 mesto koe vodi u kvalifikacije za LS
                p.s evo sad gledam snimak
                I meni je bas upaljen Sport Klub.
                Nego, gledam programsku semu SK za narednu nedelju, prenose u ponedeljak Arsenal - Wigan na obicnom, a Arsenal - Chelsea ce izgleda biti na SK+(a ja imam samo obican). Tako da ce se na netu izgleda morati pratiti derbi.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • veliku nam je stvar uradilo to sto su Wolfsi dobili u 8 min crveni,a iovako su u ocajnoj formi te su nam dosli bas kad treba posle one pobede nad gradjanima

                  Comment


                  • Drago mi je zbog pobede, mec nisam mogao da gledam iz poznatih razloga. Sigurno da se ucvrstila sada treca pozicija, sjajan finis sezone.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • 107 touches, 87 passes, 91% accuracy, 2 chances created, 4 successful dribbles.
                      Pretpostavljam da mislite da se radi o Arteti,ali ne,ovo je statistika Ramseya u sinocnjoj utakmici.

                      Topdzijooo, sad imas nesto da pohvalis Remziku.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • e to ostavljamo gangreni

                        Comment


                        • Gledao sam raspored Newcastle-a, Chelseaja i kokoski. Samo kokoske imaju laksi raspored od nas, tako da mozemo bez problema da zadrzimo 3 mesto.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                            107 touches, 87 passes, 91% accuracy, 2 chances created, 4 successful dribbles.
                            Pretpostavljam da mislite da se radi o Arteti,ali ne,ovo je statistika Ramseya u sinocnjoj utakmici.

                            Topdzijooo, sad imas nesto da pohvalis Remziku.

                            Da nisi napisao da se radi o Ramseyu, mislio bih da je Arteta u pitanju. Ne branim ja uzalud Ramseya.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                              Gledao sam raspored Newcastle-a, Chelseaja i kokoski. Samo kokoske imaju laksi raspored od nas, tako da mozemo bez problema da zadrzimo 3 mesto.
                              sta im to vredi kad je pitanje da li ce uopste moci da zadrze to 4 mesto koe vodi u kvallifikacije za LS

                              Comment


                              • Sinoc sam procitao da cemo poslati ponudu za Eriksena i Vetrongena Ajaxu, kao i da bi trebao da dodje Giround iz Montpelliera.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X