Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ja itekako jesam. teska je kiksara...
    uvek sam bio kao na iglama dok je on igrao.

    Comment


    • Originally posted by el hombre View Post
      ja itekako jesam. teska je kiksara...
      uvek sam bio kao na iglama dok je on igrao.
      Pa dobro jeste kiksara ali moze biti solidan backup igrac za ne daj boze
      Verovatno svi znate ali ajde da spomenem Gece produzio ugovor sa Borusijom na 4 godine
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • nazalost znaci Wengeru trazi nekog 2 igraca ovi su nam iz Borusije dali dobru mosu

        Comment





        • sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Poljski čuvar mreže polako ulazi u srca navijača Arsenala i na terenu i van njega.

            Blista ispred stativa (na poslednjih šest utakmica primio je samo četiri gola), pa je dobro raspoložen i kada izuje kopačke.

            Krajem prošle nedelje iskoristio je slobodno veče da izađe na večeru i u restoranu sreo grupu klinaca, koji navijaju za Arsenal.

            Prihvatio je njihov poziv da se slikaju, razmenio par reči i na izlazu prišao konobaru i platio im ceo račun. Nije hteo da im otkrije šta je uradio.

            Klinci su potom oduševljeno otrčali novinaru "Lohboro Eha" i opisali mu sjajan gest mladog Poljaka.

            Ščesni je nedavno izjavio da će biti srećan ako na kraju sezone Arsenal bude ispred Totenhema. Ako se to zaista dogodi, izvesno je da će ponovo plaćati večere po restoranima na severu Londona.
            Kakav car..
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Sve pohvale za takav gest. To je uzoran covek i pravi sportista !
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Moram dupli post.. Navodno Chamakh prelazi u PSG za 6 miliona funti.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Jako lep gest Scesnog! Sve pohvale
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Najava za utakmicu Q.P.R. - Arsenal -> http://www.youtube.com/watch?feature...&v=QmNAzkja0f4
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by Topdzija View Post
                      Igraci koji ce najvjerovatnije napustiti Arsenal na leto(izvor 1 stranica na fb):
                      Almunia, Arshavin, Bendtner, Chamakh, Denilson, Djourou, Fabianski, Park, Squillaci, Vela.

                      Sta mislite o ovome ?
                      Zanimljiv izbor, realan. Almunia zreo, Arsavin ne moze na klupu ni po klasi, ni po plati, Samak i Bentner nisu igraci koji mogu pratiti igru Arsenala, Denilson i Vela su za mene vec otisli, Parka ne znamo, a Fabianski ide svojom voljom.

                      Ono sto je mnogo bitnije jeste odlazak 2 stopera, i oba zasluzuju otkaz.
                      Djuro ne smije biti ni rezerva. Realno. Pogledajte defanzivne igrace koji sjede na klupi u timovima koji su nam konkurencija i sve ce vam biti jasno.
                      Skilaci je jos i gori, tako da ce biti umirujuce vidjeti njemu i Djuri ledja na kraju sezone.
                      Uz Vermalena, Kosijelnog i Mertesakera, Vertongen je veliko pojacanje pojacanje. 4 vrhunska stopera bi imali nakon dugo vremena. + Bartli i Miqel, kojima je i vrijeme da zaigraju vrhunski fudbal. Uz to, Vertongen je univerzalac, te moze i na pozicije lijevog beka i zadnjeg veznog. Da niko osim Podolskog i Vertongena ne dodje, a ovi odu, ja sam apsolutno zadovoljan.
                      Last edited by Ves; 29-03-12, 19:57.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • bogami Scesni polako,ali sigurno nas kupujes i ovde kako sa odbranama,tako i sam lepim gestovima van terena

                        @topdzijo nista od Shamaka nismo ove god videli,a kako je igrao prosle sezone i to 1 deo,a posle se nije ni video

                        Comment


                        • Ja bi malom Mikelu dao sansu barem pred kraj utakmice da vidim i to cudo Barsine skole
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Gangrena View Post
                            Ja bi malom Mikelu dao sansu barem pred kraj utakmice da vidim i to cudo Barsine skole
                            pa da ga opet traze nazad kao Fabregasa

                            Comment


                            • Slažem se sa ledenim, ukoliko se on dobro pokaze u Gunnersima, nema sumnje da će Barca pokušati da ga vrati u svoje redove

                              Comment


                              • I neka ga za vrate,al za 50 milki
                                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                                Comment

                                Working...
                                X