Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gangrena View Post
    Brate srecan rodjendan unapred ne znam u kakvom cu stanju biti sutra zahvaljujuci derbiju i Arsenalu i ovim gajbama piva sto cuce u dnevnoj sobi
    oce li biti kakvih rupa u zidu posle tolikog alkohola

    Comment


    • Originally posted by ledeni 80 View Post
      oce li biti kakvih rupa u zidu posle tolikog alkohola
      Nadam se da nece

      Arsenal: Szczesny, Sagna, Koscielny, Vermaelen, Gibbs, Song, Arteta, Ramsey, Rosicky, Walcott, Van Persie.

      Subs: Fabianski, Santos, Djourou, Oxlade-Chamberlain, Benayoun, Gervinho, Chamakh.

      Povratak Remzike Tobdziji za rodjendan Vise mi lici na 442 nego na nasu 4231 ako gledamo ko igra
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • E tako, sad se zna ko je glavni u Londonu.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • III ...
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • lepo ja rekoh da cemo otici na 3 mesto ako totenham ne pobedi a mi sa min rez odemo de nam je i mesto ako mi ne verujete pogledajte stranicu 258

            Comment


            • Sinoc sam se unistio kao majka ceo dan na poslu bacam peglu
              Sto se tekme tice i red je bio da pocnemo ovako "ruzno" da pobedjujemo uglavnom smo dominirali mada su i oni znali da zaprete , i da ne zaboravim onaj promasaj Remzike treba da blatim al necu zbog opravdanih razloga


              TOBDZIJA BRATE SRECAN RODJENDAN DA SI NAM ZIV I ZDRAV JOS STO GODINA I DA OVAJ TVOJ PULEN KONACNO ZAIGRA KAKO TREBA !
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • topdzijo neka ti je sa srecom rodjus i sld god da slavimo sa nekim trofejem

                Comment


                • Topdzijo srecan rodjendan,sve najbolje!

                  Podigli smo formu u pravo vreme,bas sad pred kraj,sad mi krivo kad se setim od koga smo sve gubili bodove i da smo sad lagano mogli da se borimo za titulu.
                  СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                  Comment


                  • Hvala vam puno na cestitkama ! Sutra da mi overe poklon time sto ce pobediti Aston Villu.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Aston Vila danas sto se nas tice gotovo da nema nekih promena isti spisak povredjenih, jedina dilema ko ce igrati tri polu-spica posto su i Ox i Zervinjo bili na klupi protiv Evertona .Bent im je povredjen dok je N'Zogbia pod znakom pitanja tako da ne ocekujem neke poteskoce .
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • ja ocekujem da povecamo prednost nad Totehemom posle ovog kola a sa 2:0 pobedjujemo Astom Vilu,a sad procitah na sajtu b92 da Real nudi Arsenalu za Van Persija 25m funti,a mislim da on vredi i vise

                        Comment


                        • Danas bez velikih poteškoća do pobjede, imate dobar sastav za današnju utakmicu što vam je veliki plus za ovaj meč. Dok sa druge strane kao što je Gangrena rekao, Bent i N'Zogbia neće nastupati danas, što je loše za njih a dobro za vas. Kako god puno sreće danas

                          Comment


                          • Originally posted by ledeni 80 View Post
                            ja ocekujem da povecamo prednost nad Totehemom posle ovog kola a sa 2:0 pobedjujemo Astom Vilu,a sad procitah na sajtu b92 da Real nudi Arsenalu za Van Persija 25m funti,a mislim da on vredi i vise
                            Samo cu reci B92 -.-
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Igrao sam na kladionici 1&3+ za danasnji mec sa Villom.

                              Inace, razmisljao sam nesto, mi smo prosle sezone sa puno kvalitetnijim sastavom zavrsili na 4. mestu, dok ove sezone imamo velike sanse da budemo 3. sa po meni dosta slabijim timom u odnosu na proslu sezonu.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Arsenal: Szczesny, Sagna, Vermaelen, Koscielny, Gibbs, Song, Arteta, Rosicky, Gervinho, Walcott, Van Persie.

                                Substitutes: Fabianski, Santos, Djourou, Ramsey, Oxlade-Chamberlain, Benayoun, Chamakh.


                                Konacno malo i Zervinja da vidimo ,Rosicki iza RVP-a ima bude veselo
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X