Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad Arsenal re-ozivi, tad ce i tema....xD

    Comment


    • Naravno da samo pobjeda dolazi u obzir. Valjda ce nas malo i sreca danas posluziti.

      Comment


      • Van Persie je juce postigao svoj 100 gol u dresu Arsenala. Tek 7. u istoriji kluba koji je dodirnuo tu granicu.

        Comment


        • Originally posted by Funkerman View Post
          Van Persie je juce postigao svoj 100 gol u dresu Arsenala. Tek 7. u istoriji kluba koji je dodirnuo tu granicu.
          Zapravo 17. http://www.arsenal.com/news/news-archive/100

          Inače, solidna utakmica, solidna igra svih osim Songa, koji je odigrao fantastično. Volio bih da tokom sezone vidim igru kao protiv Blekburna u prvom poluvremenu, to je bio Arsenal bolji od prošlosezonskog. Na žalost, Wilšera nema do januara sigurno, a vjerovatno i duže, ustanovili su da mu treba operacija. Nadam se dolasku Kejhila i Hazarda u zimskom prelaznom roku.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Originally posted by Ves View Post
            Na žalost, Wilšera nema do januara sigurno, a vjerovatno i duže, ustanovili su da mu treba operacija.
            Auu koliko malera za Arsenal, to je strasno. Svake sezone mora neki igrac da propusti I deo sezone.

            Koliko nemate srece sa povredama, nemam reci.
            sigpic

            Comment


            • CITY ŽELI KAPITENA ARSENALA U
              JANUARU?


              van_perise_v.jpg

              Manchester City će u januarskom prelaznom roku pokušati dovesti Robina van Perisea, kapitena Arsenala, za kojeg su pripremili 30 miliona funti, pišu engleski mediji.

              Izvori bliski napadaču Topnika, navodno, rekli su da je Holanđanin duboko razočaran odlaskom Cesca Fabregasa, Samira Nasrija i Gaela Clichya, te sada City želi iskoristiti tu situaciju.

              Van Perise ima ugovor sa Arsenalom do 2013. godine vrijedan 80.000 funti sedmično, tako da ukoliko Arsenal ne uspije produžiti ugovor sa holandskim napadačem, bit će prisiljen prodati ga sljedećeg ljeta.

              Pred kapitena Arsenala, ugovori 2013. godine ističu Thomasu Vermaelenu i Theu Walcottu, ali primarni cilj Ivana Gazidisa, izvršnog direktora Topnika, jeste uvjereriti Van Perisea da ostane na Emiratesu.

              Comment


              • Htio sam napisati 17
                Sto se Wilshire tice,mislim da je za njega zavrsena sezona,isti slucaj kao i Vermaelen prosle sezone. A sto se tice Robinove situacije,sve je otvoreno,on obozava ovaj klub,kapiten je,ali sigurno je razocaran politikom kluba,uvijek je javno govorio da nam treba pojacanja,cak i kada su tu bili Cesc i Nasri.Mislim da u City nece otici sigurno, ne bi to uradio navijacima,isto tako mislim da ce sezonu odraditi do kraja. Nadam se da se uprava nece opet stisnuti,treba mu ponuditi dobar ugovor i pokazati da imamo ambicije za narednu sezonu.

                Comment


                • Obavezno novi ugovor Persiju, da on ode borili bi se mi za opstanak,bice on ubedljivo najbolji igrac ove sezone, samo da ga zaobidju povrede.
                  СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                  Comment


                  • 298521_10150312889752221_683397220_7621521_920390089_n.jpg

                    Comment


                    • Sto je najveci fazon, on se povredio na prijateljskoj utakmici sa New Yorkom i tu u duelu sa Henryem.
                      Jucerasnja igra je bila dobra. Slazem se da je Song odigrao fantasticno, davao je lopte kao Fabregas nekada. Walcott ne pamtim kad je ovako dobro odigrao. Nadam se da ce tako i nastaviti. Gervinho se po meni najmanje isticao.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Ja kako vidim Vengeru izgleda fali neka daska u glavi ili mozda ceo namestaj.Pa ako proda ove igrace sto je najavio pa koga ce onda da dovede. Izgleda da je Vengeru dosadio fudbal pa sad ne zna sta da radi a prodajom igraca zeli da stvori ekipu koja ce da osvoji neki trofej. Mislim kakva je to filozofija prodati najbolje igrace i krenuti u kupovinu novih igraca. Pa cak i da dodju bolji igraci od onih koje hoce da proda pa tim novim igracima treba minimum jedna sezona da se uigra sa ostatkom tima pod uslovom da ceo tim zaobidju povrede. Da je rekao da ce da izvrsi rekonstrukciju celog tima od golmana pa do napadaca, da one igrace koji se priblizavaju tridesetoj godini ili igrace koji nisu za Arsenal (Kosjelni i ostali) da njih proda pa da dovede bolje igrace,da pojaca odbranu,sredinu ili napad ili nesto trece pa ajde da kazem da je upravu ali ovo sto on radi pa to nema nigde ali ipak ima kod Vengera. Pa svako je barem jedanput odigrao na kompu neku vrstu menadzera i igrace je mozda prodavao kad im se blizi trideseta ili prema preporuci pomocnika nije za klub za koji igra barem ja tako radim ili mozda nesto drugacije pa na kraju osvoji se neki trofej ali da se prodaju najbolji igraci da bi se dobilo vece pare pa to niko neradi. Ferguson je prodao Ronalda Realu za velike pare i odmah je krenuo da ulaze u rekonstrukciju tima dovodjenjem mladih igraca ali ovo sto radi Venger to nema veze sa vezom. Ja vise necu da pratim Arsenal a da me pitate za razlog pa navescu vam.

                        Dobra strana:
                        1. Igraju najlepsi fudbal

                        Losa strana:
                        1.Nijedan trofej nije osvojen zadnjih nekoliko godina.
                        2. Svake sezone sve losiji tim.
                        3.Prave takve greske u odbrani da celokupan tim je zasluzio da igra u trecoj ligi.
                        4. Nikakva Pojacanja

                        Evo to su moji razlozi ali sigurno ih ima jos . Venger treba ali pod hitno da napusti Arsenal,da klub konacno dobije vecinskog vlasnika,da se dovedu kvalitetna pojacanja. Pozdrav.

                        Comment


                        • Neces da pratis svoj tim zato sto je losiji nego ranije?

                          Svaka cast, to je duh, to je navijanje.

                          Tako sam i ja trebao prosle sezone kad je Liverpul bio u zoni ispadanja ali ja budala navijao, a i ostali sa mnom. Moracemo nesto nauciti iz ovoga svi i predlazem i ostalim fanovima Arsenala da ne prate vise svoj tim pa da zakljucam temu, nema ovo nikakvog smisla.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ko zna mozda Arsenal bude kao Liverpul prosle godine ali ima jedna mana. A mana je sto kad je Liverpul bio u zoni ispadanja vlasnici promenili trenera i doveli Daglisa e sad koga bi dosao u Arsenal da zameni Vengera.

                            Comment


                            • Krenuce i Arsenalu na bolje, samo treba vremena. Bice u prvih 5, pazite sta sam vam rekao.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Originally posted by Arsenal View Post
                                Ja kako vidim Vengeru izgleda fali .....
                                Ti baš voliš iznova iznositi svoje neosnovane stavove, da bi ti drugi potom opet i iznova objašavali kako i koliko su zapravo neosnovani. Moram priznati da su tvoji komentati po mom subjektivnom sudu iritantni i besmisleni, a pošto ja imam naviku redovno posjećivati ovaj forum i ovu temu, oni mi smetaju. Međutim, nevjerovatna je sreća to što si ti odlučio da više ne gledaš Arsenal, što dalje implicira da nema logike da ubuduće piskaraš bilo šta na ovoj temi, pa mi je laknulo, te se iskreno nadam da si to čvrsto odlučio i da nećeš promijeniti mišljenje. Hvala ti.
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X