Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo sastav, nema Remzija posle jedne od najboljih partija ali su zato tu Elneny i Xhaka [emoji3]

    Comment


    • Originally posted by krele90 View Post
      Os da se kladimo da ce laka klupa ostati na klupi? On ce da dobije priliku u LE naredne dve tekme svih 180 min.
      Ali ipak igrao sasvim pristojno cele polusezone i sada da pocinje utakmice sa klupe nije fer.

      S neke strane razumljivo sto je Wilshere pre Remzija jer je Wilshere jaci nazad, protiv Evertona je mogao Remzi ici toliko napred, a danas je protivnik mnogo ozbiljniji.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Ne postoji opcija u kojoj ti igrač koji je dao het-trik prošlo kolo ne igra(osim ako je povređen, što je verovatno danas slučaj). Nikad ne vadiš igrača koji je u vrhunskoj formi iz igre.

        Da je Remzi zdrav, očekivao bih Dzaka-Vilšir-Remzi na sredini.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Zdrav je on 100% to je cista taktička izmena nista drugo. Ova trojka u vezi je najjača defanzivno. Tu nema sta a i nije mi zao ucice on drugom kao Laca, mozda i budu prevaga.

          Tobzija slazem sa tobom ali ne mozes sebi prisustiti zasada obojica da startuju, ali do kraja sezone ih ocekujem nekad zajedno. Laca malo u krizi, drago mi je da nema Ivobija iako je dosta solidan bio u zadnje vreme. Ipak se Venger odlucio da igra cvrstu tekmu tako da ne očekujem neku goleadu i ulazimo skroz oprezno u mec
          Last edited by krele90; 10-02-18, 11:57.

          Comment


          • Pa nema ga na klupi koliko videh? Zato napisah da je povređen.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Pa nema ga na klupi koliko videh? Zato napisah da je povređen.
              Moja greska, nisam ni gledao klupu

              Comment


              • Vracanje u realnost...pricao sam vam da Everton nije to...nemojte sad da ih pljujete kao sto ste proslo kolo uzdizali igrace...
                Realnost ove sezone je 4-5-6 mjesto koliko god mi to htjeli da priznamo ili ne

                Comment


                • Arsenal kuci > borba za titulu

                  Arsenal u gostima > borba za opstanak

                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • http://sportklub.rs/Fudbal/Premier-L...ala-sanse.html
                    Imali cus

                    Comment


                    • Na ljeto da se krene na S Riha(golman) iz Sevilje, Himeneza (stoper)iz A Madrida i po mogicnosti Saul Nigeza takodje iz Atletika...

                      Comment


                      • Tesko da ce neko odvojiti Saula od Atletiko Madrida. Slicna prica kao sa Koke-om.

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          Tesko da ce neko odvojiti Saula od Atletiko Madrida. Slicna prica kao sa Koke-om.
                          Jedino odlazak Grizmana na leto, i to tesko, ali moguce je.
                          MESSI 10

                          Comment


                          • Mislim da bi Serhio Riko bio pun pogodak a plus je jos uvjek mlad...znam da je Saul teska meta jos ako budemo bez LS sto je realno...ne znam koga bi od stopera doveli a da je dostupan...unazad par godina htio sam Varana dok je jos uvjek bio rezerva, sada nema sanse

                            Comment


                            • Comment


                              • Lakazet out 4-6 nedelja, mozemo zaboraviti i na Ligu Evrope...

                                Comment

                                Working...
                                X