Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rutina danas.

    Jesu li Aki i Gangaric zivi?

    Comment


    • Konacno je krenuo sa Ozilom,Alexisom i Lacazettom i odmah to vec lici na nesto, mozda najbolje odradjena utakmica ove sezone, konacno nije bilo Wengerovog filozofiranja. Lacazette najslabiji danas, ostali korektni.

      Po meni je ono nad Xhakom bio faul kod Runijevog gola, a i on se neozbiljno poneo u tom momentu.

      Sad protiv Swansea u subotu mora u ovom sastavu, a u sredu u kupu moze onaj rezervni sastav.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Ne znam sta je sa Akijem i Gangom,bojkotuju dok ALexis i Mesut ne potpisu ugovore
        KAd smo kod njih...
        .

        Comment


        • Mogli su i pre igrati zajedno pa se Venger nije odlucivao za tako nesto, mislim da im je ovde dao zadnju sansu da prigraju. A ocekujem obojica da odu u januaru i dodje Lemar ili Draksler. Ukoliko ih obojicu zadrži celu sezonu i pusti u Junajted i Siti potpisao je smrtnu kaznu, iovako ga mrze onako mogu da zamislim.
          Sto se tice juce, osetilo se da smo nadmocni ali meni je utisak da kad Ramsy-Xhaka odigraju dobro da i tim igra dobro. Ramsey ima odličnu sezonu i ako ostane zdrav tokom sezone imamo solidne sanse za top 3 [emoji3] posto ne vidim nas da se borimo sa Sitijrm i Spursim ipak je to za nas too much.
          Last edited by krele90; 23-10-17, 08:56.

          Comment


          • Treba nam više čvrstine i discipline u sredini što se defanzive tiče. Sa Xhakom i Ramseyem je to i dalje mlako, pogotovo kad je Ozil ispred a Ramsey k'o Ramsey, samo se ubacuje naprijed. Beveze, bolje neka se nauči dodavati loptu.
            Last edited by Mario14; 23-10-17, 12:38.

            Comment


            • I najbolji gol i sasvim zasuzeno Puskas nagrada ide jednom i jedinom manekenu gospodaru top golova
              sigpic

              Comment


              • Odumire tema isto kao nase ambicije za bilo cime...

                Comment


                • Prosli smo dalje inace u sl.rundu Karling kupa na krilima ovog klinca
                  sigpic

                  Comment


                  • Izgleda smo zainteresovani za Ozcana

                    Ozcan: "My agent and I are in discussions. Arsenal have been scouting me for the past two years and send representatives to watch my games.
                    I'm not sure if now is the right time to join Arsenal, it may be a bit early. I want to prove myself here & keep developing first.
                    Ultimately, Arsenal is the club I want to join in the future, god willing I will achieve my goal."
                    sigpic

                    #WengerOut

                    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                    Come on you Gunners!

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Uvek dobro dobiti posle preokreta al previse sporo prvo poluvreme,,trebala pobeda ono bas ,slede city u gostima pa kuci kokoske

                        sigpic

                        Comment


                        • http://www.mozzartsport.com/vesti/op...nu-lovu/183179

                          Comment


                          • Ako bude odlazio i ako ga bude zeleo Murinjo ode on MU,jer koliko znam zvanicno nema menagera,a nezvanicno je to Raiola

                            Comment


                            • Jel ste u toku sta se desava sa Santijem?

                              Uzas, bas mi ga je zao. Odlican igrac a pritome deluje kao sasvim ok i normalan lik.
                              sigpic

                              Comment


                              • Santi mogao da ostane bez noge. Sretan je sto je opet stao na noge. Toliko sam video sad pre par dana u jednom clanku.

                                Sto se tiče današnje tekme ne ocekujem apsolutno nista veliki smo autsajderi i ako izvucemo neki bod mozemo biti presretni. City trenutno najbolji u Evropi ne samo u PL.

                                Comment

                                Working...
                                X