Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pojacanje od 50 miliona: u proseku 1 gol na 3 utakmice.
    Ne znam, mozda ste ocekivali i manje, ja nisam svakako.

    Comment


    • Kokelan + Volkot + Ziru = Aubamejang valjda je jasno zasto je prodat Ziru. Na drugoj strani trampa Mikitarjan za Sanceza i rok odradjen sa pozitivnom 0 plus malo rasterecen platni budzet. Ovo je sasvim ok odradjen prelazni za Arsenal.

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Pojacanje od 50 miliona: u proseku 1 gol na 3 utakmice.
        Ne znam, mozda ste ocekivali i manje, ja nisam svakako.
        Na 189 min 1 gol druze, plus nevidjen radijus kretanja i linkup koji nudi, odradjuje on solidno posao nista ti ne brini. Vrlo je rano za takve zaključke.

        Comment


        • Originally posted by mikisavic89 View Post
          Kokelan + Volkot + Ziru = Aubamejang valjda je jasno zasto je prodat Ziru. Na drugoj strani trampa Mikitarjan za Sanceza i rok odradjen sa pozitivnom 0 plus malo rasterecen platni budzet. Ovo je sasvim ok odradjen prelazni za Arsenal.
          Ok ti je to sto je Giroud prodan za 17 miliona Celsiju?

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            Ok ti je to sto je Giroud prodan za 17 miliona Celsiju?
            Obzirom na godine i da se radi o rotaciji toliko. Da je on imao neku bolju sezonu pa i da kapne malo vise. Verovatno je i sam Ziru hteo u Celsi tako da je i to uticalo na cenu. Svakako nisam komentarisao cenu Zirua vec da je prodat da bi se pokrio trosak za Aubu.
            Last edited by mikisavic89; 30-01-18, 17:44.

            Comment




            • Spoiler

              Comment


              • Kako pojedine navijace Arsenala nije sramota,klub je konacno poceo da rekonstruise ono sto je Venger zapetljao sa svojim preteranim vezivanjem za pojedince to jest ljubimce.Walcott,Gibs,Kokelan,Ziru,Apkom,na leto Debusi,Mertesaker,Ospina i daj boze Welbek,svi oni ili vecina su trebali da odu jos pre dve sezone,jedan od razloga sto smo u ovakvoj situaciji bili sa Sancezom ,a trenutno sa Ozilom je i to sto su oni bili okruzeni ovim mediokritetima,koje da se Venger pita bi ostali verovatno,ali thanks to the Lord promenama u sportskim hijerarhijama Arsenala Big Wengz nema vise glavnu rec.Ej pa mi smo se resili vecine deadwooda u ZIMSKOM PRELAZNOM ROKU.Ako se sve kockice posloze ovo ce po meni biti jedan od najboljih prelaznih rokova u novijoj istoriji Arsenala,ovo sam zelio da vidim od uprave toliko dugo bez emocija,samo hladno i konkretno.

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Treba da budete prezadovoljno ovim januarom..sto ono kazu, sve petama u dupe
                    MESSI 10

                    Comment


                    • Stigao Auba!!!



                      https://www.arsenal.com/news/pierre-...ang-signs-club
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • I zvanicnoo konacno,valjda ce nas prodrmati,i nadam se da ume da brani isto
                        sigpic

                        Comment


                        • Rano su ovo objavili za naše standarde. Tek je podne jbt. Mora još jedno pojačanje do kraja dana!
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Odlicno, jos nam samo fali golman, defanzivni vezni, stoper o koji bek...
                            Da se da sve na EL kao Mancester prosle godine pa da se udje u jos ozbiljniju rekonstrukciju na ljeto

                            Comment


                            • S bekovima smo ok. Treba možda Hektoru konkurencija. Golmana imamo, grije klupu Čehu. Štoper i DMF obavezno!
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Originally posted by Ves View Post
                                S bekovima smo ok. Treba možda Hektoru konkurencija. Golmana imamo, grije klupu Čehu. Štoper i DMF obavezno!
                                Sto se tice golmana mislim da smo tu nivo ispod 2Mancestera, Celzija i Totenhema...Ospina je dobar golman, ali mislim da nije to ta klasa...na brzinu sam pisao pa sam zaboravio na Kolasinca, slazem se za Beljerina...
                                Mislim da naredna 3 kola mogu da nas i definitivno izbace iz trke za Ls (Everton, Totenhem, Siti)
                                Tim je po mom misljenju da se bori za 3-4 mjesto i da moze da dobije tj razbije svakog a opet da izgubi od totalnog autsajdera...licimo na Liverpul, atomski napad i slabasna odbrana + vezni red...

                                Comment

                                Working...
                                X