Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sraman potey Wengerice.
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • ^
      Wenger OUT!
      sigpic

      #WengerOut

      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

      Come on you Gunners!

      Comment


      • Mnogo raduje ovaj preokret i pobeda na kraju! Luda tekma za pocetak Venger napokon na vreme izvrsio izmene i krenuo na sve ili nista sto se na kraju isplatilo. Ove početnicke greske u odbrani ne treba komentarisati, Xhaka je malo usrao ali se itekako iskupio kasnije sa 2 asistencije, sve je bolji i bolji. Kad mu se Remzi priključi u startnoj izgledace to sasvim dobro. Takodje nazad ne treba paniciti Koss i Mustafi kad se vrate dobicemo čvrstinu. Ali ljudi moji Giroud! Kakva je to mašina, slobodno cu reći najbolji target man ikada! Dva stopera ga vuku i on poree toga hirurški precizan sut upucuje za preokret! Ziko majstore najjači si! Treba reci i da je Laca odigrao odlično na svom debiju kao i Kole! Odlična pojacanja.
        Last edited by krele90; 11-08-17, 22:29.

        Comment


        • Odbrana

          sigpic

          #WengerOut

          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

          Come on you Gunners!

          Comment


          • Sta mu to bilo da zameni strane Oxu i Hektoru? [emoji23] Jeste malo konfuzno ali eto nije bilo neki nezgodni situacija, rizik se isplatio. Sledece kolo Mistafi uleće bez ijedne pripremne tekme ali sta da se radi
            Last edited by krele90; 11-08-17, 22:55.

            Comment


            • Giroud

              Goran 35
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Posle ovakve partije Ox i Kolašinca, razmislio bih o prodavanju Beljerina za one pare što se spominje.
                sigpic

                Comment


                • El grande manekeno Kakva je to gromada od čoveka,imao je otvorena vrata,imao je ponude nekoliko klubova sve je odbio da bi ostao i borio se za mesto u prvom timu.Pokazao je koliko ceni i klub i boje kluba,pristao je da ulazi sa klupe gotovo svaku utakmicu i gotovo uvek uzakmicu završi ili sa golom ili sa asistencijom.Samo jedan veliki naklon za brata manekena


                • Sead baš postao popularan,definitivno najbolji transfer ove sezone računajući cenu i kvalitet igre koju doprinosi barem za sad.Gledam nešto Lampard ga upoređuje sa Banetom kao istu građu imaju i stil igre,svaka čast Banetu gotivim ga i sve ali nije prići Kolašincu po tim fizikalijama

                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Meni je drago što je neko naš u Arsenalu i što će po svemu sudeći imati ozbiljnu rolu u narednom periodu.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by Rossonero View Post
                        „Volim ga kao čoveka i kao igrača, on je sjajan momak, posvećen je, voli klub i ne želi da ide. Jako sam srećan zbog toga“ rekao je Venger nakon meča.

                        „U jednom momentu sam otvorio mogućnost njegovog odlaska jer imam dosta napadača, ali svi ga volimo ovde i na kraju je odlučio da ostane“.
                        Videćemo sledeću utakmicu koliko ga voli,na ivici je Vengerica da me toliko iznervira da ću da pređem u Venger out grupu
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Sky reprizira onu Ozilovu ruku milion puta,a ovo mozda jednom



                          Kakva ludnica od tekme,Spominjah odbranu pre da treba da se zna ko igra koja kombinacija itd,i Ves isto primetio,to mora sto pre da se sredi,Koselni se vraca,Monreal isto tu mora,i Mustafi bi valjalo da povrati formu,Holding jos zelen izgleda,i ako smo svi poleteli ukljucujuci mene,ipak previse odgovornosti sa 3 nazad,Kolasinac masina ,nesebicnost ona Ziru majstor sa klupe opet,OZil los,Laka i Dzaka dobri ,,Ceh mora konstatan da bude inace ce nas kostati bodova
                          Last edited by Jack; 12-08-17, 12:28.
                          sigpic

                          Comment


                          • Giroud je vrlo zahvalan igrac. Stigao je Laca, on je prebacen na klupu... Ni rijeci nije rekao.

                            Bilo bi super kada bi Wenger odlucio da ide sa dva napadaca (Laca, Giroud), ali mislim da taj film necemo gledati.

                            Kako sam sve ovo fino rekao, kao da pripadam tripletarima.

                            Comment


                            • Ja bih u sledecu tekmu postavio Zirua i Laku ispred Ozila. Laku juce ubise od batina ovi mesari, treba mu Ziru da se on macuje sa njima, a da pri tome otvori prostora za Lakagola

                              Comment

                              Working...
                              X