Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne znam sta se vas dvojica javljate, po pitanju mene. Ja pljujem Sancheza vec godinu i po dana.

    Otkako je presao na lijevo krilo prosle godine u pola sezone, jer je zahtjevao od Wengera. Hoce da ima loptu vise u nogama, a dao 20 golova vec sa spica.

    Onda je pocela tirada, pa je gubio po 25 lopti po tekmi.

    Tad je Wenger izgubio sav kredibilitet kod mene, njemu fudbaler odredjuje gdje ce da igra.

    Dosta foruma za mene. Vidim i dalje ovdje, mnogo negativna atmosfera.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • To je tacno, pljuje Sanceza odavno, jedno vrijeme je bio sam protiv svih navijaca Arsenala
      sigpic

      Comment


      • Mene ne mogu da zavaraju golovi i asist.i borbenost to sto trazi pare pa pre bi Wolkotu odyzeo ono sto ne zasluzuje i dao Alexisu ,jedino mu zameram sto prelazi u junajted
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          To je tacno, pljuje Sanceza odavno, jedno vrijeme je bio sam protiv svih navijaca Arsenala
          Da je bio sam protiv svih to nije tačno. Iako nešto teško nas dvojica da razmišljamo u istom pravcu, kad su Venger i Sančez u pitanju, najčešće je bilo tako. Samo što ja svoja mišljenja ne guram ljudima pred nos pa se to zaboravi.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Koja vam je razlika da li je u pitanju Siti ili Junajted, mislim oba tima su ispred vas i u oba slucaja pojacavate konkurente za titulu, stim da je Siti igracki jos i ispred Junajteda, pa me zanima zasto je Junajted trn u oku.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by srdjan_sl View Post
              Koja vam je razlika da li je u pitanju Siti ili Junajted, mislim oba tima su ispred vas i u oba slucaja pojacavate konkurente za titulu, stim da je Siti igracki jos i ispred Junajteda, pa me zanima zasto je Junajted trn u oku.
              Brate kako ne znaš da je navijačim Arsenala UTD veliki rival, ne znam zašto, ali je tako

              Comment


              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                Koja vam je razlika da li je u pitanju Siti ili Junajted, mislim oba tima su ispred vas i u oba slucaja pojacavate konkurente za titulu, stim da je Siti igracki jos i ispred Junajteda, pa me zanima zasto je Junajted trn u oku.
                United nije konkurent za titulu. United je u ovoj grupici od pet ekipa koje se bore za LP. Mada je to sada grupica od cetiri ekipe jer je Arsenal otpao. Tako da nije ni bitno za Arsenal. Upravu si.

                Comment


                • Originally posted by srdjan_sl View Post
                  Koja vam je razlika da li je u pitanju Siti ili Junajted, mislim oba tima su ispred vas i u oba slucaja pojacavate konkurente za titulu, stim da je Siti igracki jos i ispred Junajteda, pa me zanima zasto je Junajted trn u oku.
                  Pazi sto se mene tice ja vas bas ne volim ,pogotovu period kad sam se najvise lozio na arsenal je bio onaj kad je bilo prsa u prsa sto je i Vladan spomeno taj period jedan,al eto meni je ostalo i dan danas neki prezir prema vama,svestan sam ja da mi vama nismo nesto znacni al eto plus jos 2 ortaka navijaju za junajted pa to je godina i godina prepycavanja,na zalost u poslednje vreme sam bas na meti
                  I da ina smisla sto navijam da Alexis ide u city jer vas ocekujem za konkurenciju do kraja godine a mozda i sledece
                  sigpic

                  Comment


                  • Govorom uopsteno i za neke buduce sezone, gde bi valjda i Arsenal trebao sebe smatrati kao pretendentom za titulu. Mozes ti nekog iz onog ili ovog razloga smatrati najvecim rivalom ali realno je da je trenutno Siti najbolja ekipa, pa me zanima to razmisljanje da je bolje pojacati najbolji tim nego tamo nekog imaginarnog ljutog rivala.
                    Last edited by srdjan_sl; 14-01-18, 19:36.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by srdjan_sl View Post
                      Govorom uopsteno i za neke buduce sezone, gde bi valjda i Arsenal trebao sebe smatrati kao pretendentom za titulu. Mozes ti nekog iz onog ili ovog razloga smatrati najvecim rivalom ali realno je da je trenutno Siti najbolja ekipa, pa me zanima to razmisljanje da je bolje pojacati najbolji tim nego tamo nekog imaginarnog ljutog rivala.
                      Najbolji tim uvek Po prirodi i nisam neki optimista,tako da ne ocukejm nas u skorijoj buducnosti u borbi za titulu,pogotovu u kakvom je rasulu tim,i sto ce da se krene sve iz pocetka,ili nece sve zavisi od profe i kako njemu dune na kraju sezone
                      sigpic

                      Comment


                      • @Jack Postujem to otvoreno ne voljenje i razumem donekle ali zar vam ne treba biti glavni cilj prvo mesto i smanjivanje jaza za vodecom ekipom?

                        EDIT: Jos jedna stvar, ako zelite ista napraviti ubuduce ovo leto vam je kljucno i morate ozbiljne pare uloziti u ekipu inace ovo sesto mesto nece biti samo trenutna stvar.
                        Last edited by srdjan_sl; 14-01-18, 19:37.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne možeš voljeti Jedinstvo ako voliš bilo koji engleski klub! Ne samo da ga ne možeš voljeti već ti mora biti mrzak. Ne znam zašto ste toliko naivni i šta vam tu nije jasno? MUTD je najdominantniji klub u engleskoj, od stvaranja premier lige do danas niko se ne može nazvati njihovim rivalima. S druge strane, jedino Čelzi, Arsenal i evo od skora $iti mogu sebi dati za pravo da Junajted nazivaju svojim rivalima, jer su osvojili poneki PL trofej. Elem, Jedinstvo nema rivala, ali su oni svakako rivali pomenutim klubovima. Nema potrebe da ovako logičnu postavku odnosa analizirate i svodite je na lični nivo. Zaista je nepotrebno.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Originally posted by srdjan_sl View Post
                            @Jack Postujem to otvoreno ne voljenje i razumem donekle ali zar vam ne treba biti glavni cilj prvo mesto i smanjivanje jaza za vodecom ekipom?

                            EDIT: Jos jedna stvar, ako zelite ista napraviti ubuduce ovo leto vam je kljucno i morate ozbiljne pare uloziti u ekipu inace ovo sesto mesto nece biti samo trenutna stvar.
                            Cilj jeste prvo mesto ,al to je proces,a vas cu uvek smatrati za rivalima,i zeleti sve najgore,jbg samo da manje uzimate nase igrace,mislim iz Srbije, jer mi onda muka sto navijam da oni kiksiraju tako da sto da dalje od SMSa
                            sigpic

                            Comment


                            • Rivali Mancestera, Chelsea i City sada, Liverpool veciti, Arsenal mu dodje tu negde, 4. mesto klasika.

                              Comment


                              • Keste Sancez je unazadio klub 20 godina...pih kako nas je unistio bruka, vise nego novi stadion sto se tice rezultata...
                                Kada mrzite mrzite do kraja

                                Comment

                                Working...
                                X