Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    Ne osvajaju se trofeji parama u banci.
    Ironican sam bio.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Ves View Post
      2 pojačanja! Dostupna i izvodiva do sutra u ponoć! Garantovano bolji fudbal.

      Orije je Totenhemov....
      the best there is, the best there was, the best there ever will be

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Ironican sam bio.
        Znam ja tebe, biznis je bitan
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • sigpic

          #WengerOut

          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

          Come on you Gunners!

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Znam ja tebe, biznis je bitan
            U ovoj situaciji ovo je los biznis, gomilanje para, bez multiplikacije, ne valja nikako. Katastrofalno.

            Jesam da se Sancez proda, ali ovo je uzas od posla sta su napravili.

            Jos nas i lazu da nema se para.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Strasno je sta napravise od kluba. Kako sad covek da se raduje predstojecoj sezoni?!


              Last edited by Dimitrije; 30-08-17, 19:35.

              Comment


              • Originally posted by Dejan78 View Post
                Ponudit ce City sta god treba.

                Comment


                • Originally posted by Dimitrije View Post
                  Strasno je sta napravise od kluba. Kako sad covek da se raduje predstojecoj sezoni?!


                  Dati Iwobiu i Nelsonu vise prilike da igraju. Prebaciti Wilsherea u prvi tim.

                  Comment


                  • Upravo to bi ja uradio. I prebacio na 2 napadaca. Ziru i Lakazet bi bili odličan tandem tacno mogu da se nadopunjuju. Ozil ako ostane iza njih. Samo nam i dalje fali jedan dobar MC/DMC.
                    Last edited by krele90; 30-08-17, 19:52.

                    Comment


                    • Kad sam ja pričao da upari Manekena i Laku kao što Dešamp kombinuje Manekena i Grizmana vi ste mi se smejali Samo da smo doveli to jedno krilo i da smo vratili na 433 ili 4231 imali bi mnogo dobar tim i početak sezone, ovako smo u gov**ma do guše
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                        Kad sam ja pričao da upari Manekena i Laku kao što Dešamp kombinuje Manekena i Grizmana vi ste mi se smejali Samo da smo doveli to jedno krilo i da smo vratili na 433 ili 4231 imali bi mnogo dobar tim i početak sezone, ovako smo u gov**ma do guše
                        Nemoj nemoj, sada dezinformacije da pricas. Ti i ja smo ovdje prali ljude da Arsenal treba da igra 4-4-2 godinama, ili bar da igra 4-2-1-2 dijamant.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Nemoj nemoj, sada dezinformacije da pricas. Ti i ja smo ovdje prali ljude da Arsenal treba da igra 4-4-2 godinama, ili bar da igra 4-2-1-2 dijamant.
                          Pa jesmo ali nismo nikad imali napadače za 442 do ove godine. Meni se najviše sviđala ona 433 sa DM,2 CMa i inside forwardima kao krilima. Tu smo dominirali ali smo prestali da je igramo kad je došao Ozil. I dalje mislim da bi nam 442 najviše odgovarao ali treba da imamo mnogo dobre CM-ove za tu formaciju
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Dovedemo Serria ili Nzonzia, uparimo ga s Xhakom, gurnemo gore Manekena i Laku iza njih Mesut free rola i udri. Remzika i Mesut se rotiraju u toj free roli i gazimo, a imamo vrh bekove za tu formaciju dijamnta. Kole i Hektor su prodorni, bilo bi ekstrica.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Teško da ćemo bilo koga dovesti, sad je zeznuta situacija pošto smo ostali bez Ox-a i možda ostajemo bez Sančeza tako da krila gotovo da nemamo za to više. Koliko vidim nastavićemo sa ovom 3412 formacijom iako ne znamo da je igramo
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Necemo nastaviti sa 3 pozadi, nema igraca vise za nju.

                                Vraca se na 4 pozadi.

                                Ja sam da se Sanchez proda, jer realno mislim da je unazadio ekipu u nekim segmentima.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X