Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Kad neko napise da je Mesut prosjek, ja se stvarno brinem za njihovo mentalno zdravlje.

    Platini poslije finala Svjetskog trazio njegov dres jer je mag, a ljudi govore da je prosjek
    Када сам написао да има бољих од Месута на његовој позицији у лиги, ти рече да халуцинирам. Сада и други људи увиђају да је Месут тренутно добар играч, али има бољих.

    Comment


    • Originally posted by GOKU View Post
      Nisam napisao da je Mesut prosek i kvazi igrač, nisam ga stavio u tu grupu od pet pomenutih igrača, sa Mesutom je drugi problem ili sa Vengerom, ili sa obojicom, neko sranje jeste jer taj spoj očigledno ne funkcioniše.
      Slazem se sa ovim, Ozil je dobar igrac ali to nije onaj igrac koji je kidao u Realu. Jednostavno covek odigra 1 dobru utakmicu pa onda se na 10 narednih setka po terenu, nezainteresovano deluje, kao da ga mrzi da igra. Ima on nekih problema sa sobom definitivno.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Haj svi vi koji kazete da se Mesut setka po terenu uzmite prosjecan broj pretrcanih kilometara po tekmi, eto slobodno. Pa da vidite kolko pojma nemate i slusate sta drugi kazu i u to vjerujete ko da je bozanstvo.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Haj svi vi koji kazete da se Mesut setka po terenu uzmite prosjecan broj pretrcanih kilometara po tekmi, eto slobodno. Pa da vidite kolko pojma nemate i slusate sta drugi kazu i u to vjerujete ko da je bozanstvo.
          Trckara-ne trudi se, nezainteresovan je sa loptom u nogama. Poenta je da on moze da igra 5 puta bolji fudbal i da bude najbolja desetka lige, a po pokazanom nije ni u top 5. Inteligentan je, ne mora on ni da trci previse ako se dobro krece, al dzabe kad je bolikurac.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Ja znam sta sam gledao ove sezone, moze on da nabije te kilometre ali dzabe mu kad trci kao muva bez glave. Nego tebi sad krivo sto kritikujemo Ozila koga gotivis pa ga branis.

            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Dodje 5-6 ljudi vako koji pogledaju 7-8 tekmi Arsenala godisnje i pricaju o Mesutu.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Dodje 5-6 ljudi vako koji pogledaju 7-8 tekmi Arsenala godisnje i pricaju o Mesutu.
                Ne znam što je problem nazvati stvari pravim imenom.

                Ajde ti sad nama reci jel po tebi iskreno Mesut opravdao očekivanja za ove četiri godine. Imaš samo pravo da kažeš da ili ne, nemaš pravo na dve i više reči, nemoj da filozofiraš i pričaš priče o potrošnji i pređenim km.

                Comment


                • Originally posted by GOKU View Post
                  Ne znam što je problem nazvati stvari pravim imenom.

                  Ajde ti sad nama reci jel po tebi iskreno Mesut opravdao očekivanja za ove četiri godine. Imaš samo pravo da kažeš da ili ne, nemaš pravo na dve i više reči, nemoj da filozofiraš i pričaš priče o potrošnji i pređenim km.
                  Mesut Ozil u Arsenalu:

                  160 nastupa
                  32 gola
                  54 asistencije

                  Mesut Ozil u Realu
                  147 natupa
                  25 golova
                  60 asistencija

                  Da li je Mesut Ozil opravdao ocekivanja?

                  DA

                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Mesut Ozil u Arsenalu:

                    160 nastupa
                    32 gola
                    54 asistencije

                    Mesut Ozil u Realu
                    147 natupa
                    25 golova
                    60 asistencija

                    Da li je Mesut Ozil opravdao ocekivanja?

                    DA

                    Ne vredi, koristio si više od jedne reči. Da misliš iskreno da je opravdao i da veruješ u to, samo bi rekao DA.

                    Ovo je bio test i pao si tebra, nešto poput detektora laži. Sad sam ubeđen da Mesut nije opravdao očekivanja, dobio sam potvrdu iz njegovog najjačeg uporišta, još samo Princoni da se složi i možemo polako da ga pratimo u Fenerbahče ili nešto tog tipa.

                    Comment


                    • Vidis Gojko, tvoj test je nemoguce poloziti, da mi je znat kako ta djeca kojima si profesor uspijevaju da poloze bilo kakvu vjezbu kod tebe.

                      Nemoj sad da bude da nije istina, a ja da sam odgovorio sa samo DA, ti bi rekao, vidis koliko si u zabludi, ne znas o cemu pricas.

                      Tvoj imaginarni ispit za mene je prosta halucinacija projekcije da Mesut Ozil kurcu ne valja i treba ga prodati.

                      Mesut>Sanchez.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Haj svi vi koji kazete da se Mesut setka po terenu uzmite prosjecan broj pretrcanih kilometara po tekmi, eto slobodno. Pa da vidite kolko pojma nemate i slusate sta drugi kazu i u to vjerujete ko da je bozanstvo.
                        Ми гледамо фудбал, ти статистику. Ал' ајде, ми немамо појма, Месут је Бог фудбала..

                        Comment


                        • I naravno kontra argument, mi gledamo fudbal, ja gledam statistiku.

                          Ne znam bas i da fudbal gledate, s obzirom koliko sansi svojim saigracima Mesut poslozi na tacnu, da ne pricamo o tome da kad ga nije bilo na terenu, imali smo ogromnih problema u zadnjoj trecini terena sa pasovima. Igrali ljudi ko pogubljeni, al dobro ja gledam nebo, vi gledate travu.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ja sam odavno pričao da je Mesut tip igrača koji igra dobro kada tim igra dobro,ali kad je tim u k**cu onda je Mesut u još većem sivilu.Mene je najviše iritirala ta njegova zaključana AMC pozicija koja nam je pravila uvek manjak u veznom redu kada se branimo pošto prosto nismo igrali dva kvalitetna igrača na MC-u koja su mogla to da izguraju.Ali nije Mesut najveći problem imali smo dosta većih i gorih problema prošle sezone.

                            Originally posted by AK47 View Post
                            Gorane ti od kada si poceo da pljujes Zidanea Real je opasno krenulo ...Veseli sve sam probleme rijesio osim sto mi je Barcelona sve zivce uzela jedno 7 godina maltretiranja

                            Docekao sam konacno hispanizaciju Reala i to daje rezultate tacno je to

                            Ko ne moze podnijeti provokaciju ne treba biti na forumu
                            Pa malo je licemerno Akanoviću da se brat Goran zbog tih stvari banuje dok na primer neko ko trpa njega prođe sa ovom rečenicom da treba da podnese provokaciju
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Vidis Gojko, tvoj test je nemoguce poloziti, da mi je znat kako ta djeca kojima si profesor uspijevaju da poloze bilo kakvu vjezbu kod tebe.

                              Nemoj sad da bude da nije istina, a ja da sam odgovorio sa samo DA, ti bi rekao, vidis koliko si u zabludi, ne znas o cemu pricas.

                              Tvoj imaginarni ispit za mene je prosta halucinacija projekcije da Mesut Ozil kurcu ne valja i treba ga prodati.

                              Mesut>Sanchez.
                              Ma zajebajem se ja malo s tobom, izmislio sam da je to neki test, nema ljutnje, cenim ja tvoje mišljenje i postove, bar svaki deseti.

                              Originally posted by Lord Gangara View Post
                              Pa malo je licemerno Akanoviću da se brat Goran zbog tih stvari banuje dok na primer neko ko trpa njega prođe sa ovom rečenicom da treba da podnese provokaciju
                              Tako je Gangarić, al naviko sam ja na nepravdu, ko Kalimero.
                              Last edited by goku; 29-06-17, 17:10.

                              Comment


                              • Dobar je Mesut, samo mu fali Lakazet da bude jos bolje, ili neki Aubamejang

                                Comment

                                Working...
                                X