Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by krele90 View Post
      Toliko dostupni igraca samo treba da se odresi kesa. VVD, Seri, Nzonzi, Gorecka, Dreksler, Marez, Lemar itd...
      Neko prosto mora doci, a neko ce i otici ubedjen sam. Po meni najvise sanse imamo za Nzonzija, a legao bi nam samo tako.

      Mada dzaba nama pojacanja kada je nama najveci problem na klupi.
      Last edited by Tobdzija; 28-08-17, 16:46.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Jos kad bi ga zamjenio sa Draxlerom ili Mahrezom rodio bih se, al nista od toga
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • VVD, Mahrez i Nzonzi. Prvi za stabilnost u odbrani, drugi jer nam samo magija moze pomoci i treci da poveze raspalu igru ...
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Mene samo zanima ko ce igrati kad krenu povrede

            Comment


            • Mislim da nam je sad svima jasno da odlazak Oxa znaci zvanicno smrt 3-4-2-1 formacije.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • I da dovede Mahreza kontam da bi ga gurnuo na levog beka i na levu stranu.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Mi klasicno levo krilo nemamo godinama. Da li ce Arsen makar to resiti... Dreklser i Lemar su leva krila. A Sancez bi onda mogao desno. Pa da se vratimo na 4 - 2 - 3 - 1. Sledeci eksperiment je Laka na levo krilo a elneni na stopera
                  Last edited by krele90; 28-08-17, 16:51.

                  Comment


                  • NEma vise 3 pozadi. Gotovo je sa tim eksperimentom.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Nema jer smo prodali sve stopere
                      Imamo samo Kossa, a njega mi najvise zao jer mora da se bruka a ni kriv ni duzan i dva mlada omladinca i jednog veterana

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        NEma vise 3 pozadi. Gotovo je sa tim eksperimentom.
                        Originally posted by Ves View Post
                        Mislim da nam je sad svima jasno da odlazak Oxa znaci zvanicno smrt 3-4-2-1 formacije.
                        Sad ja rekoh, al bice da sam pogrijesio.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Kupit ce stopera, nece mu jebeni Pera dedo i Kos igram bez lijeve noge igrati cijelu sezonu sa Holdingom i Chambersom kao zamjenama.

                          A da zaboravio sam Bielika, eto njega u prvi tim.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Elneni i Mejtland Najls su se oprobali na stoperskim pozicijama Dokusurice nas Venger ove sezone

                            Comment


                            • Ajde Aki pokusaj malo smiriti frustracije i unormaliti rijecnik, kojeg god igraca spomenes nakacis mu uvredu. Jbg, nisi ti jedini kome je tim zgazen juce.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • I dalje DC i MC prioriteti. Oxa moze Nelson da zameni.

                                Comment

                                Working...
                                X