Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo jedna baba dolazi u obzir, ova s mog avatara.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Samo preferiramo experience. A Wanda mi se cini puna experienca.
      Last edited by Tobdzija; 17-07-16, 18:24.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Di Marzio: "#Higuain's RC expires on the 31st of July." #afc #juve

        Di Marzio: #Napoli will not open any negotiations over #Higuain with #Juve, it's either the full RC (€94.7m) or nothing.

        Jel moguce da ceka Wengerica august, pa da proba?
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Xhaka nam je dosao u komsiluk, niko da prijavi

          Comment


          • Brat očajava, pada u depresiju

            http://metro.co.uk/2016/07/16/arsena...riker-6010464/

            Comment


            • Zene valjaju do 25te. Posle toga, ne hvala.

              I vratite se temi i igracima. Ne polovnim qrvama.

              Comment


              • Malo smo skrenuli sa teme ali nema veze. Samo da nam Vanda ne bude jedina tema do kraja prelaznog.

                Comment


                • EKSPLODIRAO VOLKOT!

                  Spoiler
                  kod mene na pesu
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Sta vi mislite, hoce li uspeti Venger da dovede nekog od ,,skupljih" napadaca?

                    Comment


                    • Moje mišljenje je da neće više nijednog "skupljeg" igrača dovesti, a samim tim ni napadača.
                      sigpic

                      #WengerOut

                      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                      Come on you Gunners!

                      Comment


                      • Ako ne dovede sto treba nek sebi sam otkaz dadne. Ne ostavku da ponudi, vec da sam sebe otpusti.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Ako ne dovede sto treba nek sebi sam otkaz dadne. Ne ostavku da ponudi, vec da sam sebe otpusti.
                          Eh sad,pa dosad bi dao sebi otkaz ajde nek bude bar jednom:
                          Inace dovesce Wengerica skupo pojacanje,pa kako drugacije,da da sebi oduska malo,em zna da jos malo privodi kraju svoju avanturu u arsenalu,em vidi kakva ce ludnica biti ove god.u PL pa nije lud valjda opet da iskulira prelazni rok,ili jeste,e pa ipak veze nemam dal ce dovesti nekog
                          sigpic

                          Comment


                          • The End! Očekivano...
                            Napoli President De Laurentiis: "I asked Marotta if he wanted to pay Higuain's clause, he replied that he didn't even think about it"
                            Juventus CEO Marotta: "We won't pay Higuain's release clause"
                            http://www.juvebalkan.com/smf/index....pic=408.159615
                            Šteta što će Napoli najvjerovatnije uzeti manji novac + Panjouda samo da ne dođe nama. Gonzalo prema svemu sudeći ostaje neostvarena želja.

                            Comment


                            • Navijaci Juventusa nazivaju Girouda, Panjoud, a imaju jedan malo povisi korov u vidu Mandzuke.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ovo je prije 2 dana izbacilo bilo. Ajde Wengeru jebi mamareee, Pipita hoće da ide, nezadovoljan je, to je jasno kao dan!
                                Sky in Italy: If Higuain wants to go, Napoli would rather negotiate with Arsenal. Will not negotiate with Juventus. Price for Juve is €94m

                                Comment

                                Working...
                                X