Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kaze Vengerica da su se Parizani okrenuli Nejmaru tek nakos sto su uvideli da ne mogu da dovedu Sanceza

    Comment


    • Pa koliko vidim ne mogu ni Nejmara da dovedu.Da su maznuli Nejmara i Sančeza provozali bi se kroz ligu a boga mi i LŠ ne bi bila tako daleko,ali izgleda nema leba ni od jednog ni od drugog.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Procitao sam jutros kako su navodno Lucasu Perezu bez pitanja i konsultacija oduzeli broj 9 i dodelili ga Lacazettu. Nema sta, postovanje igraca je na nivou.

        Sramota, on je uvek opravdao ukazanu sansu, a bitno da su se naigrali razni Sanogoi, Jenkinsoni, Bendtneri.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Mogao bi Lemar da debituje na Emirates Kupu, ako ga se stigne zavrsiti do vikenda.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • https://www.thesun.co.uk/sport/footb...5million-deal/

            Jedino ako je verovati Sun-u

            Comment


            • Nije Sun-u vec ovom novinaru.

              Sun je smece od tabloida, ali za njih radi par respektabilnih novinara.

              Ovaj novinar, je bio potpuno tacan kada je u pitanju Lakaklupa bio.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...mas-Lemar.html

                Evo ga i Mokbel.

                Trebalo bi da ova ponuda bude dovoljna.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ono sto je moj Juniore nazalost realno je da se jedino Arsenal nije pojacao jos uvijek...veoma je upitno da li ce Laka da bude bolji od Olivera

                  City i United(ne svidja mi se selekcija,ali...) su vec sada jaci,a Chelsea je uradio neke ok stvari i vjerovatno ce se jos pojacati

                  Mora se dovest uvezi neko jak,ozbiljan prije svega...

                  Tottenham bi isto morao malo da prosiri roster,ali prvih 11 su im ekstra kao ekipa
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Arsenal je trebao da trazi neku opciju od 100 miliona u veznom redu a napad im je dobar sa Ozilom koji je spona izmedju veznog reda i napada. Imas Sanceza i jos sada Lakazeta plus Ziru kao nesto drugaciji tip igraca, to je tim za osvajanje titule u PL.

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post

                      Mora se dovest uvezi neko jak,ozbiljan prije svega...

                      Comment


                      • Rak ga pojeo
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • U poslednjim danima se povezuje Elneni najpre sa Lesterom, pa sada sa Galatom. Mozda time Vengerica otvara mesta za novog veznjaka . Mada je meni u vezi najproblematicniji Kokelan jer je on gotovo jedino sa Santijem kompatibilan. I za Ramziku stoji veliki znak pitanja sta bi se od njega moglo ocekivati. Od veznjaka nas trenutno jedino sa onim Karvaljom iz Sportinga povezuju, mada meni to vise deluje na podizanje cene igracu preko portugalskih medija

                          Comment


                          • Lemar ce igrat veznjaka, al treba jos jedan.

                            To je meni glavno pojacanje koje treba da se dovede, jer Kancer nema sta da radi u PL, a kamoli u Arsenalu.

                            Kaze moj brat Akan samo se Arsenal nije pojacao, a njegov Pokepnemamtrofejtino nista da kupi.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Ono sto je moj Juniore nazalost realno je da se jedino Arsenal nije pojacao jos uvijek...veoma je upitno da li ce Laka da bude bolji od Olivera
                              To je pogresno postavljeno pitanje. On ne mora biti bolji. Neka sa svojim atributima i nacinom igre bude onoliko dobar koliko je Ziru bio sa svojim predhodnih sezona i to je to. Arsenal je jaci. Uostalom, argumentuj mi to zasto smatras da Laka nece biti ( "upitno" ) bolji od Zirua, kad si vec tako postavio? Osim sto ga ne gotivis, gdje lezi ta tvrdnja? Statisticki izgleda kao najvece pojacanje u PL ove sezone, al ni sam ne volim statistiku, pa bih rekao da je nacin njegove igre uz vjerovatnu vecu motivisanost prilicno izvjestan upgrade za ekipu.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Kazu Francuzi da smo jos uvijek zainteresovani za Serri-a. 40m otkupna.

                                To bi bilo vrhunsko pojacanje.

                                Ljeto u obliku Lakaklupe, Koleta, Lemara, Serria i mozda stoper bi bilo jedno od najboljih u historiji kluba.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X