Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Princoni View Post
    Ako ih je preziveo na primer Sancez, ne vidim zasto ne bi i Laka
    I to što kažeš,šta misliš o Laki kao inside forwardu u tandemu sa Sančezom?
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Dejan78 View Post
      Odlican transfer. Kad vidis koliko se trazi za Lukakua i Moratu koji su losiji igraci onda je i cijena prihvatljiva.

      Comment


      • A sta mislite o tandemu Sancez-Laka iza njih Ozil? 😁

        Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Svakako je bilo dvosmisleno, a jos vise netacno. Mancester prosle sezone nije igrao nikakav bunker, na kraju sezone kad su dosle povrede, prije toga nikako.
          Vidi, ja utd. nikada ne gledam, prenosim ono što čujem, ako lažu mene onda lažem i ja, ali slušao sam da je ono u Liverpulu u prvenstvu bio neki bus.

          Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

          Comment


          • To jeste i to niko ne spori, ali kako mozes zbog jedne ili pe, pa i deset utakmica da okarakterises cijelu sezonu. Ne ide.
            sigpic

            Comment


            • Kakvu si to formaciju zamislio?

              Comment


              • Originally posted by Samuraj View Post
                Kakvu si to formaciju zamislio?
                Sadasnja je 3-4-2-1 pa bi moglo lako u toku igre da se transformiše u 3-4-1-2. Kad ce vise ta sezona kompletni idemo na pripreme ovo je davno bilo za mesec Chelsea i prva zvanična tekma ove sezone sace to i sansa za prvi trofej

                Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                  I to što kažeš,šta misliš o Laki kao inside forwardu u tandemu sa Sančezom?
                  Ma moze i to Laka , ne kao Perisic na primer, ali nije los . On je to i igrao u Lionu dok Lion nije prodao Lisandra i Gomisa.

                  Comment


                  • Originally posted by Princoni View Post
                    Ma moze i to Laka , ne kao Perisic na primer, ali nije los . On je to i igrao u Lionu dok Lion nije prodao Lisandra i Gomisa.
                    A dobro Perišić je novi Ronaldo moraš to da uzmeš u obzir Šalu na stranu meni nešto miriše da će Laka igrati inside forwarda ako ne dovedemo Lemara ili Mareza .
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Malo sam istraživao o ovom Golovinu, pogledao sve što se može naći za njega i utisak je da bi bio lijepo i perspektivno pojačanje ako već nećemo dovesti Sarija. Mnogo dobro izgleda na terenu, al treba uzeti u obzir da je to Rusija.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                          A dobro Perišić je novi Ronaldo moraš to da uzmeš u obzir Šalu na stranu meni nešto miriše da će Laka igrati inside forwarda ako ne dovedemo Lemara ili Mareza .
                          Pa u ovoj novoj formaciji standardna trojka u napadu bice Sancez, Ozil, Laka. Tu bi Laka mogao biti krilni napadac jedino kada Ziru bude u 11. Mene sada zanima ako je tacno da Venger zeli Lemara ili Mahreza, da li to planira da se vrati na 4231 formaciju ili zeli da se osigura ukoliko Sancez ne potpise novi ugovor

                          Comment


                          • Originally posted by Princoni View Post
                            Pa u ovoj novoj formaciji standardna trojka u napadu bice Sancez, Ozil, Laka. Tu bi Laka mogao biti krilni napadac jedino kada Ziru bude u 11. Mene sada zanima ako je tacno da Venger zeli Lemara ili Mahreza, da li to planira da se vrati na 4231 formaciju ili zeli da se osigura ukoliko Sancez ne potpise novi ugovor
                            Pa realno sve zavisi od toga da li Sančez ostaje i da li dovodimo bilo koga od te dvojice.Po meni ja bi zadržao 343 formaciju čisto zato što nam je CM pozicija tanka i što smo odbrambeno bolji tako.Naravno kad bi kojim slučajem Marez došao i Sančez ostao onda bi bilo bolje da vratimo na 4231 gde bi ova trojka bila Sančez Mesut Marez .
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                              Pa realno sve zavisi od toga da li Sančez ostaje i da li dovodimo bilo koga od te dvojice.Po meni ja bi zadržao 343 formaciju čisto zato što nam je CM pozicija tanka i što smo odbrambeno bolji tako.Naravno kad bi kojim slučajem Marez došao i Sančez ostao onda bi bilo bolje da vratimo na 4231 gde bi ova trojka bila Sančez Mesut Marez .
                              Bila bi brutalna ta trojka Mahrez Ozil Sancez . Onda bi bila potrebna i neka zverka pored Dzake

                              Comment


                              • Originally posted by Princoni View Post
                                Bila bi brutalna ta trojka Mahrez Ozil Sancez . Onda bi bila potrebna i neka zverka pored Dzake
                                Remzika ?
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X