Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Talenat je Dybala,ali meni nista nema mrze nego kad se raja navali na nekog igraca koji igra par mjeseci dobro i o njemu se pise.Neka ga jos malo neka se pokaze na duge pruge pa da pricamo...

    Volio bi da Cavani dodje u Arsenal
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Ma vala meni je preko kurca talenata koji igraju pola sezone i onda se izvicu i nista od njih ne bude. Daj ba nesto afirmisano sto igra vec 3-4 sezone na najvisocijem nivou i laganice
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Za Arsenal je pustiti igraca da se dokaze jednako propustanju prilike za dovodjenje. Wenger ocito lovu daje samo sa vrhunske potpuno provjerene igrace, poput Ozila i Alexisa. Hazarda je cekao, sad ceka i Draxlera? Jbg, mora malo rizika...
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Draxler ode u Bayern to je manje vise i gotova prica davno bila i svima poznata, naravno ako se ovaj raspadne nema nista od toga i ostat ce u Salkeu
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Dobri su to sve napadaci,Falcao i Cavani odlicni igraci,ali eto ja cekam jednog drugog Argentinca(kad vec pricamo o Dybali) da vidim u PL meni je otac za njih sve
            Last edited by AK47; 21-01-15, 13:30.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Ako ce i bivsi saigrac uz njega da proradi, moze! Ma, sta ja pricam, usrecio bi me do neba!
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Dobri su to sve napadaci,Falcao i Cavani odlicni igraci,ali eto ja cekam jednog drugog Argentinca(kad vec pricamo o Dybali) da vidim u PL meni je otac za njih sve
                Diego Milito?

                Comment


                • ma Batistuta
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Evo sta treba internacionalac da poseduje za igranje u PL.vecina nas zna,al eto crno na belohttp://www.inbrief.co.uk/football-la...rk-permits.htm
                    sigpic

                    Comment


                    • sigpic

                      #WengerOut

                      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                      Come on you Gunners!

                      Comment


                      • ZVANICNO! Wenger potvrdio da su u toku pregovori oko dovodjenja Pauliste. Navodno su sanse pola-pola, ali, ako venger javno potvrdi interesovanje za nekoga, daj dolazi 100% !

                        http://www.arsenal.com/news/news-arc...he-right-price

                        If a player we want needs a work permit then we’ll [do] it now because we will not necessarily want to do it in the summer. We are short at the moment so no matter what the rules are, we have to do it now
                        Sasvim solidna opcija, koja moze postati izuzetna vremenom!

                        DONE DEAL!
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Nema brige za radnu dozvolu. Od ljeta iduce godine mjenja se zakon po pitanju toga, pa ce svi fudbaleri placeni preko 10m funti biti automatski kvalifikovani za istu. Ako je draft zakona vec ispisan, onda nece biti problema
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ne mora to nista da znaci. Da je rekao da ne zna ko je on ili slicno, to bi vec imalo tezinu done deal

                            Comment


                            • sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Goal.com kaze kako smo zainteresovani za Naingolana iz Rome. Kakav bi to pogodak bio.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X