Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wenger malo govorio o Kolašincu ili ti Kolašaniću kako ga nazivaju nepismeni englezi.

    http://www.arsenal.com/news/news-arc...he-ingredients

    Izgleda da ostajemo sa trojicom nazad u narednoj sezoni. Kolašinac će primarno igrati wingback-a, dok se Wenger na Monreala oslanja na poziciji lijevog štopera. To znači da postoji mogućnost da i Gibbs ostane, a s druge strane Gabriel ili Mert odlaze. Jedan sigurno.

    What he will give us is the fact that he’s a player who can give assists, who can go forward, who can contribute good crosses. It’s very important that we have that as well, because we have Kieran Gibbs, we have Nacho Monreal and we have him. But Nacho plays a lot now in central defence and in a three-man system I see him in there. So overall, I think Kolasinac can contribute a lot to help us to be more dangerous going forward.
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Lakazet je konstantan od kako se probio u prvi tim Liona. Daje 20+ golova u ligi i uvijek je 1. ili 2. strelac lige. Tako vec 4-5 sezona unazad. Ziru je odlican igrac, jedan od rijetkih o kojima sam promijenio misljenje, ali je ocigledno sjajan igrac sa klube, za promjenu plana, ritma. Ne treba zaboraviti da je on prilicno dugo bio nas prvi izbor pa je postio i po nekoliko mjeseci. Iako igraju na istoj poziciji, potpuno su razlicit tip igraca. Lakazet ima manje vise sve sto ima Velbek + sjajna zavrsnica. Sa njim za pristojne pare, racunajuci na Denija, Zirua i Aleksisa po potrebi, imamo napadacke opcije za najvise domete.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Ne može da se poredi ona konkurencija i odbrane u Francuskoj i ove u PL-u.Žiru nas je čovek izvukao iz go**a najmanje 20 puta do sad nekim svojim potezima što i on ne zna kako je izveo. Kad tako udarate hajpove po nekim igračima koji kad dođu u PL ne mogu da prismrde ovim mesarskim odbranama a ne znate da cenite ono što imate nego pljujete na sve strane.Isti takav hajp ste pravili za onog Mvilu pa za Podolskog i da ne nabrajam koliko njih,prosto ovo što on ima 20 golova u sezoni gde ima 40 nastupa i gotovo 90 minuta u svakoj utakmici u Ligi gde je odbrana gotovo smešna i konkurencija duplo slabija nego na ostrvu ne znači gotovo ništa.Imamo jednog igrača koji je dokazan u PL-u i imamo na drugoj strani igrača koji greje klupu tom istom u reprezentaciji ali ima bolji procenat u slabijoj ligi i vi hoćete da ga preplatite a ovog da isterate.
          Stvarno mi nekad niste jasni tim vašim ispadima i pljuvanjem naših igrača al ajde...
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Ti Gangaro pljujes naseg najboljeg igraca uz Alexisa konstantno. Cak ti je Coquelin bolji od njega.

            Comment


            • Lakazet je profil napadaca koji odgovara igri Arsenala, Ziru ne. A i taj Ziru je doveden jer je prethodno davao golove u toj francuskoj ligi. A ako bi se trebali rukovoditi izborima Desampa, onda bi trebalo dovoditi Zinjaka. Ja bih Zirua drzao u klubu do kraja karijere ako zeli da bude dzoker sa klupe, ali za prvog napadaca Arsenala nije.

              Comment


              • Originally posted by Princoni View Post
                Lakazet je profil napadaca koji odgovara igri Arsenala, Ziru ne. A i taj Ziru je doveden jer je prethodno davao golove u toj francuskoj ligi. A ako bi se trebali rukovoditi izborima Desampa, onda bi trebalo dovoditi Zinjaka. Ja bih Zirua drzao u klubu do kraja karijere ako zeli da bude dzoker sa klupe, ali za prvog napadaca Arsenala nije.

                Šta je davao golove igrao čovek dve sezone i to jednu imao preko 20 golova zato što je odigrao celu ovu prvu dal je odigrao 20 utakmica.A to da Lakazet odgovara igri Arsenala odgovara ali kao krilo ja ti kažem da taj isti Lakazet nikad neće igrati napadača čak i da dođe.

                @Samuraj nemam ja tebi šta da odgovaram druže,tvoje mišljenje me apsolutno ne zanima,poz.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Ja Zirua ne pljujem odavno, tj. od kako se dokazao. A sto se francuske lige tice, Ziru je imao jednu sezonu kad je bio najbolji strelac, tad je Monpelje osvojio prvenstvo i Wenger ga odmah pokupio. To sto Lakazet ne igra u reprezentaciji veze nema sa njegovim kvalitetima, odnosno, preko njega su birani mnogo slabiji igraci poput Zinjaka. A sto se tice nezahvalnosti prema postojecem rosteru, ja sam prvi rekao da nam po meni napadac ne treba ako ce svi ostati a Velbek uz to i ostati zdrav citavu sezonu.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Prosto danas se igra takav fudbal da su krila bitnija od napadača i da su superstar igrači uglavnom vezni.Možemo mi dovesti i Ronalda da nam igra napadača kad nam krila igraju Volkot i Ivobi džabe bi nam bilo,al realno.Ne kažem ja da je Lakazet loš igrač ali budimo realni i vidimo kakve profile napadača imamo u zadnjih 10 godine i kakve profile Wenger dovodi.Prosto treba nam visok,fizički jak sa dobrom tehnikom dok je Lakazet opšta suprotnost i zato mislim da bi odma dobio prekomandovanje na krilo tojest siguran sam.I to me najviše nervira što bi se ljudi odrekli jednog od retkih koji može da se kosi sa ovim mesarima iz donjeg dela tabele i pri tom se ne povređuje svakih 10 utakmica zarad nekog igrača koji pitaj boga dal bi i igrao napadača em bi bio preplaćen jedno 150%.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangara View Post
                        Šta je davao golove igrao čovek dve sezone i to jednu imao preko 20 golova zato što je odigrao celu ovu prvu dal je odigrao 20 utakmica.A to da Lakazet odgovara igri Arsenala odgovara ali kao krilo ja ti kažem da taj isti Lakazet nikad neće igrati napadača čak i da dođe.

                        @Samuraj nemam ja tebi šta da odgovaram druže,tvoje mišljenje me apsolutno ne zanima,poz.
                        Gang, nije ga Colo za dzaba bio pikirao kao prvog napadaca za sledecu sezonu. I nije ti tacna njegova statistika u pretproslom postu. Lakazet je dao 28 golova u 30 odigranih utakmica u ligi, a ukupno je dao 37 golova u svim takmicenjima sa odigranih 45 utakmica. Sad ja ne znam gde bi ga Venger stavljao da igra, ali da nam je potreban, to svakako, kao sto je potreban i Ziru. Perez ce otici, nadam se i Volkot i eto prostora za Lakazeta. Lakazet, Ziru, Velbek i Sancez bi cinili respektabilan napad Arsenala, e sad je na Vengeru ko ce gde da mu igra i kada.

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangara View Post
                          Prosto danas se igra takav fudbal da su krila bitnija od napadača i da su superstar igrači uglavnom vezni.Možemo mi dovesti i Ronalda da nam igra napadača kad nam krila igraju Volkot i Ivobi džabe bi nam bilo,al realno.Ne kažem ja da je Lakazet loš igrač ali budimo realni i vidimo kakve profile napadača imamo u zadnjih 10 godine i kakve profile Wenger dovodi.Prosto treba nam visok,fizički jak sa dobrom tehnikom dok je Lakazet opšta suprotnost i zato mislim da bi odma dobio prekomandovanje na krilo tojest siguran sam.I to me najviše nervira što bi se ljudi odrekli jednog od retkih koji može da se kosi sa ovim mesarima iz donjeg dela tabele i pri tom se ne povređuje svakih 10 utakmica zarad nekog igrača koji pitaj boga dal bi i igrao napadača em bi bio preplaćen jedno 150%.
                          E vidis, ja u Ivobija bas vjerujem i mislim da bi mogao, ukoliko popravi zavrsnicu, biti odlican winger .
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Originally posted by Ves View Post
                            E vidis, ja u Ivobija bas vjerujem i mislim da bi mogao, ukoliko popravi zavrsnicu, biti odlican winger .
                            Ne znam ja kad vidim samo onaj njegov prijem lopte i ono smotano kretanje nekako izgubim nadu za njega Daj bože da grešim ali prosto mislim da je on još jedan bezazleni pokušaj da se forsiraju homegrown fudbaleri

                            Originally posted by Princoni View Post
                            Gang, nije ga Colo za dzaba bio pikirao kao prvog napadaca za sledecu sezonu. I nije ti tacna njegova statistika u pretproslom postu. Lakazet je dao 28 golova u 30 odigranih utakmica u ligi, a ukupno je dao 37 golova u svim takmicenjima sa odigranih 45 utakmica. Sad ja ne znam gde bi ga Venger stavljao da igra, ali da nam je potreban, to svakako, kao sto je potreban i Ziru. Perez ce otici, nadam se i Volkot i eto prostora za Lakazeta. Lakazet, Ziru, Velbek i Sancez bi cinili respektabilan napad Arsenala, e sad je na Vengeru ko ce gde da mu igra i kada.
                            Zavisi od formacije koju planira da igra,znam da ga je Čolo pikirao ali opet ću ponoviti brate ni Primera i Ligue 1 nisu PL i nikad neće biti.Prosto napadači u PL su markirani i grublje čuvani nego u bilo kojoj ligi osim možda u Italiji i ovakav profil igrača kao što je Lakazet bi završio sa polomljenom nogom.Video si i sam koliko su Persija uništavali a siguran sam da je igrao u Španiji da bi imao duplo bolju karijeru nego na ostrvu.Verujem da je sposoban i sve ali prosto ovo su prevelike pare na poziciju i igrača koji nam apsolutno nije potreban.Pre bih te pare uložio u vezni red i remontovao ga da liči na nešto,pošto ove sezone ovaj vezni red je najlošiji koji sam ja gledao u zadnjih 15 godina.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Ne znam koliko si pratio Lakazeta, ali nije on ni malo mekan. Secam se tekme protiv Lansa kako je samo oduvao protivnickog igraca u duelu, kao da ga je tenk udario. Ne mozes reci da je napadac nepotreban kada imas Velbeka sklonog povredama, Sanceza koji nije produzio ugovor i Zirua.

                              Comment


                              • Last edited by krele90; 08-06-17, 16:44.

                                Comment

                                Working...
                                X