Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Ma ja bi im cijeli budzet uzeo cuj dogovorio sve uslove...ugovor prejak,nema klauzula izvolite gospodo platiti 120 miliona i eto vam igrac

    Kupis desnog beka i ostane ti masu para da pojacas ekipu + bi njega u slucaju ostanka kaznio
    Nema sa Akanovićem cile mile, daj ceo budzet

    Comment


    • Hoce da ukljuce i Turana u transfer plus kes.

      Moze Neymar plus kes, pa cemo razgovarati.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Nije vise Arsenal krava muzara, dodji i uzmi najbolje. Nek plate svoju grešku duplo sto su ga pustili kao klinca. Kao sto je i junajted platio duplo za pogbu

        Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

        Comment


        • Hahahahaahahahah krele ti si carina, ti si bas veliki car. Eh da ga je duplo platio
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Hahahahaahahahah krele ti si carina, ti si bas veliki car. Eh da ga je duplo platio
            Mislim od njegove realne tržišne vrednosti

            Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

            Comment


            • Kako nezahvalno postupaju pojedini igrači! Veliki broj njih zapravo. I nema se tu šta palamuditi, takve su vrijednosti danas na cijeni i gotovo. Ali, koliko god ja volio ovaj klub zbog, kako i sam Wenger kaže " vrijednosti koje on njeguje ", a koje su u neskladu sa dominantnim, mislim da je bilo dosta!

              Nema se tu šta tolerisati! Suluda je ta logika o Barseloni i Realu kao najvećim klubovima! Toga nema. Fikcija. Arsenal je najveći klub. Za mene. Razumijem svakog za koga je to Millwall ili Partizan, Zvezda, Željezničar, Rudar iz Prijedora ili Naprijed iz Banjaluke! I ne, nije opravdanje to što si profesionalni fudbaler pa imaš " najveće ambicije ". Jedno je kad se odužiš klubu na pruženoj šansi i odeš u drugu sredinu a sasvim drugo kad te taj klub učini igračem kakav jesi i dužan si mu najbolje godine svog fudbala. Mami ideš kad napuniš 29. godina. Ne očekujem ja od svakog da ima etiku jednog Totija, ali ako si govno onda te tako treba i tretirati. Dosta je više bilo Van Persija, Fabregasa i sličnih. Ovakve treba kažnjavati, resetovati im karijeru oduzimanjem prilike da igraju, uraditi bilo šta da igrači steknu ideju da je Arsenal klub sa najvišim ambicijama, sa tradicijom koja ne priznaje da postoji neko iznad, i makar da ne osvojimo titulu prvaka engleske ili evrope još 20 godina, na Arsenal ćemo gledati tako i najmanje što se očekuje je da tih 11 na terenu na koje se na kraju svodi sva suština osjećaju i misle isto. Pa nek je i zabluda. Ne možemo svi navijati za Barselonu!
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Ono sto je van Gal uradio De Gea-i je primjer sta treba da se napravi Hektoru, samo sto nema potrebe da potpisuje novi ugovor, vec je potpisan, on do 27. ne moze mac iz Londona.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Kada Venger uzima najtalentovanije igrace iz Barselonine akademije onda je on majstor i to je Vengerov stil, to je njegov nacin, stari lisac.

                  A to sto bi neki uzeli cijeli budzet je tek sjajna logika, jbg i ja bi uzeo neciji budzet ali ne ide to tako. Nece Barselona ustupiti racun Arsenalu i reci evo uzmite sebi koliko hocete. Taj transfer ce biti oko 40 miliona evra najvise, naravno ako uopste i dodje do tog transfera.

                  Mada dosta navijaca Barselone na tw-u, mislim na ljude koji pisu ozbiljne analize a ne na najobicnije simpatizere, ne bi Beljerina ni za dz uzeli.

                  Comment


                  • Wenger Barseloni ne uzima najtalentovanije igrace, Barselona ih se odrice! Barseloni ne znaci nista pola miliona za Fabregasa, niti su joj bilo sta znacili Beljerin i Toral kad su po svaku cijenu htjeli Seska nazad! Pri tom mu unazadili karijeru, cisto da se otrijezni i shvati kako bi izgledala da nije otisao u Arsenal.

                    Wenger igracima nudi karijeru, razvoj, izvlaci maksimum iz njih! Barselona s druge strane igrace navlaci praznim obecanjima, nagovara ih da dodju prije nego je kontaktirala klub koji sa njima ima ugovore! A kad smo kod navlacenja, nahuskava svoje igrace da tim " zeljenim " igracima navlaci Barselonin dres dok su isti clanovi drugog tima.... Nemoj mi da o Barseloni pisem, molim te, okrene mi se zeludac...
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Hektor je igrao krilo u La Masiji i radovali su se sto je otisao iz kluba 2011. Za Torala im je bilo zao, a evo sad ko fol vole oni Hektora oduvijek.

                      Jedva su docekali da ga uvale nekome, jso se smijali svojoj sreci kad su ga uvalili Wengeru.

                      Tako da ne pricamo o talentovanim igracima Barselone. Najtalentovanije nisu pustili, jedino Pike al se on odma vratio, ove ostale sto su otisli, otisli su jer im je dato da odu.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Pisi ti sta hoces, nemam ja tebe sta.

                        Nije Barselona nikoga nahuskavala vec je Pike to radio samovoljno kao i sto sve ostalo radi sto se tice slicnih stvari. To je i Reina radio koji tada nije bio igrac Barselone. Uostalom to ti kazes da je Barselona kao klub nahuskavala igrace da to rade a pojma nemas da li je to uopste tacno.

                        Nemocna je Barselona bila pri odlasku tih igraca, to ti je isto kao kada isplatis klauzulu za igraca, daleko je to od odricanja.

                        Comment


                        • Ja ti kazem po pitanju Fabregasa i Hektora, jedva su docekali da ih se kutarisu i onda hoce da ih vrate. E ne moze.

                          Hektora sad treba naucit ono sto Fabregas nije naucio, a to je da zacepi usta i pocne igrat.

                          Fabregas je inace htio i tuzit klub da ga nisu pustili nazad, tolika je zmija bio.


                          Kako su onda zadrzali Iniestu, Messia i Xavia, ako se nista ne pitaju, sve ih je Wenger vrebao.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ne znam sta vam je cudno sto predstavnici kluba prvo kontaktiraju igraca tj njegovog menadzera pa nakon toga ulaze u pregovore sa njegovim klubom oko transfera? To svi rade vec par godina, ne samo Barselona, evo Milan je doveo 3 igraca u ovom prelaznom roku i sa svima je prvo dogovorena licna saradnja pa se islo u pregovore sa klubovima...

                            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Smiju sa agentom pricati, neformalno, ali formalno, krse pravila.

                              Igrac, definitivno ne smije licno da bude na tim sastancima.

                              Ako si pod ugovorom ne smijes pricati sa drugim klubovima, takav je zakon.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Naravno sve ide preko posrednika ali je nemoguce spreciti...
                                Bilo kako bilo ne verujem da ce Beljerin otici u ovom prelaznom roku

                                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X