Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo, bre!!!

    Comment


    • Izdajnika Princonovica ni na mapi.

      Navijao za Celzi.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Nabacite u temu video kako Sanchez proslavlja u svlacionici uz pesmu "Despacito", ja ne znam kako se postavlja sa fejsa ili twittera.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Comment


          • Jedan je Arsen, jedan je Venger:


            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Uf imao sam jako buran vikend i ova pobeda mi je pala kao kec na desetku.Nije mi toliko drago oko osvojenog trofeja koliko mi je drago zbog pobede nad Sitijem i Čelsijem u finalu i to sa ovako iskasapljenom odbranom.Iskreno kako nam se zakuvala situacija sa štoperima pomislio sam da će da nas unište kad ono prc Jeste da nije LŠ,jeste da nije PL ali koliko toliko se Wenger iskupio za ovu sezonu.Naravno sezona nam je stvarno bila jedna od lošijih i za to nema opravdanja ali posle 20 i kusur godina morala je da padne jedna sezona bez LŠ.Baš sam pričao pre par nedelja kada je bilo izvesno da ćemo ostati bez LŠ da bi nam bilo najbolje da skroz batalimo inostrana takmičenja tojest da budemo i bez LE i da se fokusiramo na domaću ligu i dalje mislim da bi to bio najbolji scenario i da se ja pitam u LE bih izvodio samo decu i odma se ogradio da me to takmičenje ne zanima.Nekako me najviše iznenadilo radovanje Alexisa i ovo šerovanje po društvenim medijima,baš mi je drago za njega i ako ništa valjda će ovaj trofej malo doprineti da produži ugovor.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Ne verujem da ce osvajanje kupa doprineti tome da Sancez ostane. Jedino sto doprinosi njegovom ostanku je basnoslovan ugovor koji ce mu Arsenal ponuditi.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Arsenal mu je vec ponudio da bude najplaceniji igrac lige.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Kaze Ogden Arsen ima dvogodisnji ugovor na stolu, ali jos nije potpisan.
                      sigpic

                      Comment


                      • Jos uvijek postoji vjerovatnoca da ga ne potpise.

                        Princoni se konvertovao na sve religije svijeta. Moli se svima mogucima
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Sta mislite, hoce li doci konacno rasan napadac? Takodje,
                          koje pozicije treba da se popune? Ostaje li ista formacija ili dolazi do promene? Ja samo znam da ne zelim vise da gledam 4-2-3-1. Najdraze bi mi bilo da se igra 3-5-2, ali tu je onda pitanje Ozilove pozicije.

                          Comment


                          • Treba nam mobilan napadac tipa Morata,Beloti,isto tako veznjak koji je bolji u defanzivi od Remzija a da nije Kokelan,posto mislim da je Kolosinac doveden to znaci da ostajemo sa tri pozadi i sledece sezone,naravno prioritet je sacuvati Ozila i Sanceza.

                            Comment


                            • Adams ušao u otvoreni medijski rat sa Wengericom.Prozivao ga je tu i tamo po malo ali sad ga je urnisao.Izjavio kako je alav na pare i kako prima platu od 8miliona dok treneri imaju bednih 30k i uporedio kako Čelsijevi imaju 90k.
                              I umalo da zaboravim,kako volim ovakve stručnjake
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Dimitrije View Post
                                Sta mislite, hoce li doci konacno rasan napadac? Takodje,
                                koje pozicije treba da se popune? Ostaje li ista formacija ili dolazi do promene? Ja samo znam da ne zelim vise da gledam 4-2-3-1. Najdraze bi mi bilo da se igra 3-5-2, ali tu je onda pitanje Ozilove pozicije.
                                Ja ne volim ovu 3-5-2 formaciju ali dok su rezultati tu, nek ostane.
                                Xhaka-Ramsey je kljuc ovakve postavke. Dok oni igraju na vrhunskom nivou, rezultati bi trebali biti tu.

                                Comment

                                Working...
                                X