Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bih ja poredio Fergijev slucaj i Vengerov. Fergi je imao rezultate, iz igraca je izvlacio je maksimum. Venger preko deset godina nema ozbiljan rezultat, a daleko od toga da iz igraca izvlaci maksimum. I zato treba doci neki novi Konte koje ce iz postojecih igraca izvuci maksimum i sa dodatnim pojacanjima napraviti od Arsenala ozbiljan klub. Svaki uspeh podrazumeva i rizik. Stagnacija sa Vengerom nije resenje.

    Comment


    • Evo samo jedno pitanje.

      Moze li gore od ove situacije u kojoj se sada nalazimo?
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Evo samo jedno pitanje.

        Moze li gore od ove situacije u kojoj se sada nalazimo?
        Moze. Moze i auto da te udari kada prelazis ulicu, ali to ne znaci da ne treba iz kuce da izadjes

        Comment


        • Originally posted by princara View Post
          Moze. Moze i auto da te udari kada prelazis ulicu, ali to ne znaci da ne treba iz kuce da izadjes
          Takoreci najbolje da se ne rodis uopste.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Erik View Post
            Takoreci najbolje da se ne rodis uopste.
            Pa to je najbezbednije, tada je rizik jednak nuli

            Comment


            • Originally posted by princara View Post
              Pa to je najbezbednije, tada je rizik jednak nuli
              A i sta ce ti zivot (ne tebi, vec uopsteno). Samo se nerviras oko nebitnih stvari na koje nemas uticaj a ne koje imas uticaj ne radis nista da ih popravis.
              sigpic

              Comment


              • Analogija ti je kvarna.

                Zato i nije ubjedljiva.

                Pitam te da li moze gora situacija da bude od ove i sa Wengerom i bez njega i kolike su vjerovatnoce da ce biti gora sa Wengerom i bez njega?
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Erik View Post
                  A i sta ce ti zivot (ne tebi, vec uopsteno). Samo se nerviras oko nebitnih stvari na koje nemas uticaj a ne koje imas uticaj ne radis nista da ih popravis.
                  Bas tako. Svaki covek je samim rodjenjem pobednik, ali to ne znaci da ne treba da se bori da pobedjuje svakog dana svog zivota .

                  Aki, ne bih mogao da ti dam odgovor na tvoje konkretno pitanje jer se ne bavim verovatnocama, ali ti mogu reci kolika je verovatnoca da ce sa Vengerom situacija biti bolja
                  Last edited by Lion; 22-03-17, 00:15.

                  Comment


                  • A i vi sad idete u krajnost ...
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Vidis princoni to je tvoja greska, jer ne znas odgovor ni na jedno pitanje, pa cak ni na ovo koje si rekao da znas sigurno, da li ce biti bolje sa Wengerom.

                      Niko ne zna odgovore na ta pitanja, zato i neka debata o hipotetickim situacijama je besmislena, zbog same cinjenice da na tu hipoteticku situaciju utice toliko faktora.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Vidis princoni to je tvoja greska, jer ne znas odgovor ni na jedno pitanje, pa cak ni na ovo koje si rekao da znas sigurno, da li ce biti bolje sa Wengerom.

                        Niko ne zna odgovore na ta pitanja, zato i neka debata o hipotetickim situacijama je besmislena, zbog same cinjenice da na tu hipoteticku situaciju utice toliko faktora.
                        Aki, pre nego sto krenes da se bavis mojim greskama, najpre bi trebalo da se sam sa sobom dogovoris koji stav zastupas . Jednog dana podrzavas Vengera, drugog prizivas Alegrija, treceg dana plasiras nesto trece. Neozbiljno je to

                        Nece biti bolje sa Vengerom jer ne postoji nijedan jedini parametar koji bi ukazao na neki potencijalni boljitak.

                        Comment


                        • Moj stav je oduvijek poznat.

                          Ja mu ne bi dao ugovor, ali s obzirom koliko je proveo u Arsenalu i sta je uradio za klub ima pravo na postovanje, a ako mu je ponudjen novi ugovor vec davno i sada ga povuci to bi bilo krajnje neozbiljno.

                          Ja sam rekao, Allegri umjesto Wengera, ostali nisu dovoljno dobri da ga zamjene.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Moj stav je oduvijek poznat.

                            Ja mu ne bi dao ugovor, ali s obzirom koliko je proveo u Arsenalu i sta je uradio za klub ima pravo na postovanje, a ako mu je ponudjen novi ugovor vec davno i sada ga povuci to bi bilo krajnje neozbiljno.

                            Ja sam rekao, Allegri umjesto Wengera, ostali nisu dovoljno dobri da ga zamjene.
                            Eto, juce si se kleo u njega, a sada mu zabijas noz u ledja

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Niko ne zna odgovore na ta pitanja, zato i neka debata o hipotetickim situacijama je besmislena, zbog same cinjenice da na tu hipoteticku situaciju utice toliko faktora.
                              Znaci da je prethodnih 500 strana u ovoj temi besmisleno, kao i sama tema

                              Lock.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Niko mu ne zabija noz u ledja, moje stajaliste je bazirano na performansu zadnje 3 godine, kao sto sam i rekao da ce ga se suditi.

                                Tada je vec poceo da ima para da trosi i zasluzio je da ga se sudi po tom parametru. Fejlovo je, ali ne da dobije otkaz, vec da ne zasluzi novi ugovor.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X