Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidim da postoji mogućnost da Cesc ode iz Celzija. On bi mogao da zauzme to Santijevo mesto. Ja bi ga doveo bez razmišljanja. Mada najvise interesovanje su pokazali AC Milan i Smorinjo.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

    Comment


    • Ne treba uspesnim trenerima sportski direktor, posebno ne Vengerici

      Comment


      • sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Perez bi odlicno odigrao poziciju desno koju Mesut igra. Mislim da bi cak i bolji posao od Sancheza uradio na toj poziciji, a Sanchez u spic.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • I ja sam nešto razmišljao da ga gurne više pozadi(Ozila) i da ga mane tog AMC-a.Probaj MC-a,ako ne ide prodaj ga i a u tri lepe.Ja bi najradije gledao Sančeza i Pereza kao AMC-a a Welbeka kao napadača sa tim da mogu da se rotiraju u zavisnosti od povređenih itd.
            Last edited by Lord Gangarić; 09-05-17, 18:39.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Odlicno je Mesut funkcionisao protiv Uniteda, Sanchez je pogubio bukadar lopti. Vuku njih dvojica jedan drugog u neko sivilo.

              Mora se nesto s tim pozicijama uraditi.

              Problem je sto ja mislim da ako hoce da igra formaciju ovu koju sad igra sa Xhakom i Remzikom, nema mjesta za Mesuta, jer Alexis hoce loptu previse.

              Kad smo igrali ono nenormalno, ljevo je bio Podolski koji se nije vracao po loptu, a Remzika je radio svoje sta je trebao i Mesut mu je djelio lopte i ovaj imao nenormalnu sezonu.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ne znam meni je nekako bio mnogo nevidljiv .Imao je par opasnih lopti u prostor ali je uglavnom bio previše napred i nismo koristili njegovu tehniku koliko možemo.U pravu si nije grešio igrao je onako ok,ali ja mislim da možemo mnogo više da izvučemo od njega.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Od Mesuta se moze uvijek vise izvuc. Samo je problem gdje ga staviti na terenu.

                  Jos uvijek vjerujem da bi Xhaka trebao igrati treceg stopera kada napadamo, a da bekovi krenu naprijed bez straha i Mesutova free-rola u 4-3-3 sa Remzikom i jos jednim centralnim veznjakom. Tad bi i Sanchez mogao da ulazi unutra i carini loptu koliko hoce, bez da ugrozava fluidnost.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Tuhel napusta Dortmund

                    Comment


                    • Wenger 2.0.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by Princoni View Post
                        Tuhel napusta Dortmund
                        Откуд ти то?

                        Тухел је ове године показао озбиљне мане.

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Откуд ти то?

                          Тухел је ове године показао озбиљне мане.
                          Pa svi sportski sajtovi pisu o svadji njega i Vackea. Pominje se i ovaj trener Nice koji bi kao trebao da ga zameni.

                          Comment


                          • Originally posted by Princoni View Post
                            Pa svi sportski sajtovi pisu o svadji njega i Vackea. Pominje se i ovaj trener Nice koji bi kao trebao da ga zameni.
                            Промакло ми, наћи ће он клуб ово лето, а вама Венгер остаје још једну сезону мининум.

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Промакло ми, наћи ће он клуб ово лето, а вама Венгер остаје још једну сезону мининум.
                              Ako ima obraza povucice se i prepustiti mesto Tuhelu

                              Comment


                              • Princaro ne bih ja menjao Wengera za Tuhela, ni u ludilo Precenjen trener po meni, uzasnu sezonu ima.

                                Alegri moze, Jardim moze, Zesus moze, Bielsa moze

                                Comment

                                Working...
                                X