Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidi mu facu na sliki kada je video ko ga traži

    Comment


    • sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ako bude birao izmedju Kloppa i Wengera, LS i LE. Odluka je jasna.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Ko te laze da je LFC siguran u top4?
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Vodjen tom logikom, ti bi mogao sebe uveriti da Arsenal ima sanse i za titulu. Ali nije ni tebi lako, razumem ja tebe.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Arsenal je ispustio sigurnu titulu u PL, 3 kola prije kraja.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Comment


                • Izdao vas Aki, pres'o ko budale, igrao je igru, sa njim nema sale.
                  sigpic

                  Comment


                  • Skandal
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Evo ispada da je Arsenal (najbolje popunjena ekipa u ligi) zakazala zbog povrede Kazorle...daj ne pisite svasta...jes nas usporila njegova povreda ali vidjelo se koliko smo ograniceni

                      Comment


                      • Originally posted by seskfabregas View Post
                        Evo ispada da je Arsenal (najbolje popunjena ekipa u ligi) zakazala zbog povrede Kazorle...daj ne pisite svasta...jes nas usporila njegova povreda ali vidjelo se koliko smo ograniceni
                        Jok zato što nemamo world class napadača.Ne piši ti svašta i pripazi malo na ton nisam sa tobom ovce čuvao.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangara View Post
                          Jok zato što nemamo world class napadača.Ne piši ti svašta i pripazi malo na ton nisam sa tobom ovce čuvao.
                          Opusti se malo, niko te nije dirao ni prozivao, nema potrebe da upozoravas...
                          Moje je misljenje da hocemo sve nedostatke ekipe prikrijemo zbog Kazorle i njegove povrede...
                          Tvoje je misljenje drugacije i nemam nikakav problem s tobom tako da se slobodno opusti i uzivaj u diskusiji

                          Comment


                          • Originally posted by seskfabregas View Post
                            Opusti se malo, niko te nije dirao ni prozivao, nema potrebe da upozoravas...
                            Moje je misljenje da hocemo sve nedostatke ekipe prikrijemo zbog Kazorle i njegove povrede...
                            Tvoje je misljenje drugacije i nemam nikakav problem s tobom tako da se slobodno opusti i uzivaj u diskusiji
                            Ja te ne upozoravam nego ti lepo kažem.Diskusija može da se vodi i u lepom tonu e na u nadmenom i bezobraznom kao što ti imaš običaj.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangara View Post
                              Ja te ne upozoravam nego ti lepo kažem.Diskusija može da se vodi i u lepom tonu e na u nadmenom i bezobraznom kao što ti imaš običaj.
                              Nadmenom tonu nikako, bezobraznom mozda...jedino sto je ovo direktno nista vise...pametnije je da se bavimo Arsenalom nego prozivkama...
                              Brzo ce da se svide racuni za ovu sezonu, pa cemo vidjeti sto u kako ali nekako m je neozbiljno da ovako po meni "praznu sezonu" pravdamo povredom jednog igraca ko god on bio

                              Comment


                              • Pročitaj malo bolje moje postove i nemoj se hvatati jedne sitnice ko pijan plota.Santijeva povreda nije jedini razlog ima ih više i sve sam to napisao juče ali je po meni Santijeva povreda glavni krivac što nam je vezni red toliko loš ove sezone.Loša formacija za ovakav tip igrača kakve imamo,dugo smo pokušavali razne tandeme na sredini i ni jedan nije bio dobar.Prosto Santi je držao ovu formaciju i njegovom povredom smo trebalo ili da je promenimo ili da Mesuta povučemo pozadi a mi nismo uradili ni jedno ni drugo nego smo pokušavali sa raznoraznim tandemima koji nisu pili vodu zato smo i bili primorani da probamo 3421 formaciju.Prosto nemamo ukonponovan vezni red,imamo dobre igrače ali tu nema nikakve harmonije ni jedan od njih ne može da zadrži loptu između tri igrača i da uradi nešto,čim je neki pritisak na veznom redu oni pucaju,gube lopte i prave kritične greške kao protiv Totenhema gde smo imali igrače sa po 20 izgubljenih lopti.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X