Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije Ozil problem jer ovo se desava Arsenalu i mnogo godina pre nego sto je Ozil zaigrao za ovaj klub.

    Comment


    • Prije njega je bio Fabregas.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Zasto Federer ima najvise navijaca na svijetu?

        Zato sto je napravio veoma tesku stvar jednostavnom.

        Ljudi imaju tendenciju da prate ljude koji cine stvari jednostavnim. Pogledas historijski ljudi su uvijek pratili osobu koja je cinila zivot laksim.

        Sanchez je majstor, radnik, borac, ali on ne cini fudbal jednostavnim.

        Zasto Mesija se vise voli nego Ronalda, zato sto Messi cini fudbal jednostavnim.

        Viera je bio kapiten Arsenala, ali u stvarnosti lider je bio Henry, igrac koji je cinio fudbal jednostavnim.

        Ja nisam realan po pitanju Arsenala i necu nikad biti, ali fazon je da ovo sto sam sad napisao je bazirano na cinjenicama i studiji koju radim za nesto sto planiram da napisem. Ako neko zeli, dat cu mu i reference na kome se bazira ovo.
        Aki druze napravi istrazivanje kod navijaca Arsenala sada, kojeg igraca vise vole, Alexisa ili Ozila, pa ces da vidis rezultate.

        Comment


        • Mesut Ozil kad pobjedjujemo je svima najdrazi fudbaler.

          Kad gubimo svima je najdrazi Coq i Alexis, prirodna tendencija da se uhvatis onog ko vidjlivo najvise radi na terenu.

          Arsenalovi problemi su poceli onog trenutka kada je Wenger odlucio da gura komplikatore u ekipu. Sto je direktni konflikt bio sa njegovim prvim ekipama koje su sve igrale jednostavan fudbal bez previse komplikovanja.

          Sad imas carinike lopte i svi vole loptu, jedino Walcott ne voli loptu i kad je u formi daje golove, kad je u kurcu nosi ga sto dalje od fudbalskog terena jer nista ne radi i frustrira sviju.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ali Aki sve kapiram, ali moraš da priznaš da je Wenger veoma loš motivator. Jednostavno ne izvlači iz igrača onih dodatnih 20% kad je najpotrebnije.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ceo svet je obožavao Lesterovu titulu, osim navijača Arsenala. Oni su bili najljubomorniji (ne svi, ali su bili ubedljivo najbrojniji smarači za Lesterove penale i sl.), oni su znali čija je to titula morala da bude. Kada se na to doda slavlje zbog veličanstvenog poduhvata kao što je prestizanje Totenhema, onda je to dobar pokazatelj kakav mentalitet je stvorio Arsen Venger. Jučerašnja utakmica je isto dokaz.

              Traženje alibija je uzaludno jer primera ima i sa ne tako davnim, totalno drugim postavama Arsenala koje su isto nosile Arsenov kroj.


              Arsenal je još pre ovog datuma počinjao da bude ovo, a od tog datuma - ništa se nije promenilo. Vidljivo u derbijima, vidljivo u LŠ-a, vidljivo na tabelama, vidljivo u govoru tela na jučerašnjoj utakmici.


              Alexis Sanchez je prvo poluvreme, drugo poluvreme je Arsenal.

              Comment


              • Originally posted by Abel View Post
                Ceo svet je obožavao Lesterovu titulu, osim navijača Arsenala. Oni su bili najljubomorniji (ne svi, ali su bili ubedljivo najbrojniji smarači za Lesterove penale i sl.), oni su znali čija je to titula morala da bude. Kada se na to doda slavlje zbog veličanstvenog poduhvata kao što je prestizanje Totenhema, onda je to dobar pokazatelj kakav mentalitet je stvorio Arsen Venger. Jučerašnja utakmica je isto dokaz.

                Traženje alibija je uzaludno jer primera ima i sa ne tako davnim, totalno drugim postavama Arsenala koje su isto nosile Arsenov kroj.


                Arsenal je još pre ovog datuma počinjao da bude ovo, a od tog datuma - ništa se nije promenilo. Vidljivo u derbijima, vidljivo u LŠ-a, vidljivo na tabelama, vidljivo u govoru tela na jučerašnjoj utakmici.


                Alexis Sanchez je prvo poluvreme, drugo poluvreme je Arsenal.
                Sad ga i ti preteruješ sa ovom izjavom svi smo se radovali osim Akija , tako da molim te ...
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Ne mogu ulaziti u to kakav je on kao motivator, jer je covjek manje vise cuda radio 10 godina.

                  Po onome sto vidimo, on je nikakav motivator, ali postoji i druga strana koju ne znamo i zato ja prvenstveno ne mogu da donesem zakljucan odgovor na to pitanje.

                  Ja kad odgovaram na bilo sta, ja analiziram sve uglove, a ako ne znam sve uglove, e onda ne dajem misljenje, jer postoji velika vjerovatnoca da grijesim.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangara View Post
                    Sad ga i ti preteruješ sa ovom izjavom svi smo se radovali osim Akija , tako da molim te ...
                    Slobodno mi bolduj i ovaj deo. Imaš i drugu rečenicu ; )

                    Oni su bili najljubomorniji (ne svi, ali su bili ubedljivo najbrojniji smarači za Lesterove penale i sl.)

                    Comment


                    • Originally posted by Abel View Post
                      Slobodno mi bolduj i ovaj deo. Imaš i drugu rečenicu ; )
                      Samo Aki se nije radovao i pravio pametan smem da potpišem da nam je svima bilo drago zato što se ovakve bajke ne dešavaju skoro nikad.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Tvoja halucinacija je dokumentovana.

                        Ne interesuje mene Lester, mene interesuje Arsenal, a realnost je i cinjenica da se njima sudijski pomagalo greskama, samo sto mi ne zivimo u svijetu od cinjenica.

                        To sto ja mrzim neke stvari to je moja preferencija, ali posto sam ja jedan od glasnijih, ti si uspio da generalizujes sve, i onda se izvuces sa opaskom, ne svi, koja je tu cisto da bi imao alibi da mozes da se vadis.

                        Da je United bio u Arsenalovoj situaciji isto bi se i vi ponasali, tako da neke halucinacije nisu bas potrebne sada.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Tvoja halucinacija je dokumentovana.

                          Ne interesuje mene Lester, mene interesuje Arsenal, a realnost je i cinjenica da se njima sudijski pomagalo greskama, samo sto mi ne zivimo u svijetu od cinjenica.

                          To sto ja mrzim neke stvari to je moja preferencija, ali posto sam ja jedan od glasnijih, ti si uspio da generalizujes sve, i onda se izvuces sa opaskom, ne svi, koja je tu cisto da bi imao alibi da mozes da se vadis.

                          Da je United bio u Arsenalovoj situaciji isto bi se i vi ponasali, tako da neke halucinacije nisu bas potrebne sada.
                          Da ne pratim fudbal daleko šire od ovog foruma javljao bih se češće. Ovo što sam rekao je zbir praćenja raznih podcasta (najčešćih poziva arsenalovih navijača koji su bili anti-Lesterovci) kao i generalnog eha na ostrvu pri dešavanju bajke, kako vole da je nazivaju.

                          Na kraju krajeva, evo video dokaza.

                          Ne znam što se Gangara tripuje da sam rekao da ste svi Aki. Daleko od toga - niste. Ali ovi ispod jesu i nema još jednog kluba koji ih toliko ima. Evo samo ovde ih ima puna tribina.

                          Ali pošto si ti jedan od glasnijih, a ja sam uspeo da generalizujem sve, dragi Aki, čestitam što si uspeo da se kloniraš i smisliš jednu ovakvu navijačku pesmu.


                          "Ne svi". Da ne želiš možda spisak prisutnih na tribinama?

                          Btw, možeš ispratiti komentare kao i odnos lajkova/dislajkova na ovom videu.
                          Last edited by Abel; 19-12-16, 15:28.

                          Comment


                          • Opet se gleda jedna strana, a ne pricas o tome kako su Lesterovi navijaci prije ovoga provocirali navijace Arsenala?

                            Pvo je samo odgovor bio njima, kad se kurce.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Mesut je centralna figura kluba, da Vinci, ne Alexis i vjerujem da se svi ugledaju na njega jer covjek igra genijalno i usput elegantno, umjetnik na terenu i onda ti umjetnik pogne glavu i ne igra kako treba, naravno da ce pasti moral svima.

                              Ovdje Wenger direktno mora sa Mesutom da radi, jer htio to Mesut ili ne on je lider na terenu.
                              Pobogu, covece, Mesut lider Bem ti takav klub gde se Mesut Ozil smatra liderom, mada verujem da ga samo ti smatras liderom

                              Znas sta je jedan Huan Mata za Ozila u smislu liderstva? Gospod Bog licno. Iako Mata ne moze sa loptom ono sto Ozil moze sa zvakom. Lider je neko ko ce gurati ekipu i kad ide i kad ne ide. Ko ce da jede na terenu, ko ce non stop da pokusava i da bude ukljucen u sve. Kada ekipa igra lose, Ozil igra jos losije. Nema ga. Bezi od duela, bezi od svega. Samo neko ko nije sutnuo loptu nikad u zivotu moze da kaze da je iskljucivo igrac sa najvecim skilom u timu - lider tog tima. Vidim da se dosta razumes u fudbal, moglo bi se reci da si solidno priucen al se bas vidi da ga nikad nisi igrao jer imas neke jako nebulozne teorije i ne primecujes neke stvari na terenu o kojima se i ne prica jer su podrazumevane. Npr. to da Ozil nije l od lidera. Da svi prate Ozila i ugledaju se na njega, sibali biste se u cempionsipu sledece godine u ovo vreme. Ozil moze mnogo vise od ovoga sto pruza i samim tim ne moze biti smatran bilo kakvim liderom.
                              Last edited by bici; 19-12-16, 16:21.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Ozil ima vise talenta od Sanceza, ali Sancez je igrac koji ce natjerati saigrace da trce i bore se...igrac koji ce pokrenuti ekipu...pogledaj ti Ozila, kako da te pokrene igrac koji je nezainteresovan za sve...

                                Comment

                                Working...
                                X