Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Visoki presing jedini nacin da se izvadis jest da saljes na Olivijea.

    Daje ga Manekn brat danas, nije odavno
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Zurim kuci na utakmicu, gledam rezultate, ulazim i gledam Cembers brat ga stavio Malogradjanima za nadu! Ajmo sad po bodove!
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Kakva bruka, davno impotentnije nismo delovali... Nema igre nikakve. Kao neka postavka na kontru a niko ne zna da otvori i da se krece u istoj samo naprave kontra uslugu protivniku... Kao neka raspustena banda, nema A od Arsenala...

        Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
        Last edited by krele90; 30-04-17, 18:41.

        Comment


        • Nikakve borbe, zelje, nista.

          Primis najgluplji go u historiji drustva, mislim da u top10 najglupljih golova ikad, Arsenal je primio 8 od 10
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Princoni View Post
            Posto smo svi na okupu ponovo, vreme je za stare navike



            Ovo je od sinoc . Mozda su ove tri pobede dovele u zabludu neke navijace poput Gangarica da idu bolji dani za Arsenal, ali mnogi nisu naseli. U nedelju ce se pokazati koliko je lose ovo formacijsko kopiranje Kontra kada nemas igrace za to. Tesko da ce Monreal i ovde doneti pobedu protiv najbolje odbrane u ligi, realnije je da ce na povrsinu isplivati istinski problemi koji neki trenutno ne vide ili ne zele da vide
            Sva sreca pa sam vas pripremio na ovakav scenario

            Comment


            • Zamerka Wengeru Ziru i Gibs Zamerka igracima sto ko sise igraju 7 od 8 meceva
              Promene neke pod hitno,Wenger onomad rece da ce da kaze ostaje li il ide,al k...moj,ne zna matori gde bije vise,postujem sto voli klub mnogo.itd.stvarno ,samo sam na njega i navikao vec evo 15tak godina koliko pratim klub,al mora da vidi da ne ide vise,neka ode ko covek,prihvatam i godinu,dve privikavanja , bukvalno znamo svi da ne moze bolje od ovog sledece sezone..
              Last edited by Jack; 30-04-17, 18:54.
              sigpic

              Comment


              • sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Nemamo, nadigrani u svim segmentima. I to od nikad bolji kokošaka... Ostaje nam protiv oskacenog junajteda da se nadamo pobedi i kiksu liverpula i sitija. Makar bod smo trebali uzeti da bi zadržali realne sanse...

                  Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                  Comment


                  • Tuga, cemer, jad...tako izgledamo ove sezone, tako igramo i tako cemo proci na kraju...
                    Korjenite promjene su potrebne ili da nam realno trener i uprava ne mazu oci nego da nam kazu da nemamo tim za titulu i borbu za trofeje (osim nebitnih kupova)
                    Sano cu podsjetiti pojedine da su pricali da imamo najkompletniji tim, najujednaceniji i da smo favoriti za titulu...toliko o nasoj objektivnosti

                    Comment


                    • sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Upravo! Njegovoj filozofiji su potrebni lideri da istu implementiraju na terenu. Zvučaće otrcano, al to se liderstvo može vidjeti na licima, u očima igrača. Ja to liderstvo vidim u gomili igrača drugih engleskih timova, mahom slabijeg kvaliteta, u igračima koji nemaju ni 2% talenta, al koji bi ginuli za Wengera. Pogledamo li u roster Arsenala, jedino je Koscielny taj tip! Holding i Jack imaju to u sebi, al jedino Kos iznosi na teren ono što se mimo njega uči. Možda ih ima još al su se stopili sa bezmudošću većine. Santi svakako, al je u bolnici.

                          Bio je jedan na koga se debelo računalo, jedan sa kojim je Arsenal mogao bolje, puno bolje, i njegovo ime je Abou Diaby!
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • A Le Coq ništa ? Ne znam mora malo da se razbudi ekipa i neko da uzme stvar u svoje ruke,gledam protiv Sitija Gvardiola čovek više pretrčao oko terena nego neki naši igrači na terenu dok Wenger onako kulira na klupi i standardno ruka na bradi.Meni Aki zamera što volim Kokelana dok je on jedan od retkih koji gine na terenu a ne glumi manekena i čeka da doda neki lep pas i da to odma kača na instagram.Ne znam da li primećujete ali drastično se vidi pad u ofanzivnom kvalitetu od kada je Pat Rice otišao u penziju.Bold je kontam doveden kao asistent da bi poboljšao tu odbrambenu igru ali mi smo unazadovali i ofanzivno i defanzivno,mada ja najviše krivim loše odrađene transfere potrošene su pare kao nikad do sada ali ništa nije dovedeno što nam stvarno treba nego što je bilo slobodno u tom trenutku i nisu se nikako uklopili u onaj stil što smo nekada igrali nego je Wenger morao da izmišlja neki novi stil što nikako ne odgovara ni igračima a boga mi ni navijačima.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Kokelan je fudbalski idiot, u pozitivnom smislu rečeno. On ne može biti nikakva prevaga, inspiracija il sl. al će, što ti kažeš, bezuslovno poginuti na terenu. Nije proračunat. On jeste zahvalan u tom smislu al ne odgovara opisu koji sam dao, nije taj karakter, nema liderske osobine, ne može nositi ekipu.
                              Ovo za transfere se ne bih složio. Za mene je Mustafi više nego veliko pojačanje i pri tom ne gledam na to koliko je plaćen, već koliko je unaprijeđena ekipa na toj poziciji. Holding takođe, iako je on zvijezda u nastajanju. Perez je čisti panic buy i to je svima jasno. E sad, za Xhaku je teško dati sud, briljira na momente, onda podbaci, veliki je potencijal al da bi mogao biti promašaj, to svakako. Treba mu dati šansu i naredne sezone, lično vjerujem da će dominirati. Sad, sa tvoje tačke gledišta, koja je, obzirom na okolnosti potpuno opravdana, nama su velika pojačanja trebala instant i tu se kao relevantno ime jedino Mustafi može istaći. On je po meni zaista onako ukupno gledano veliko pojačanje.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Fali dosta motivacije na terenu. Mora neko da motiviše i kad ne ide. Mene najviše nervira kod Arsenala što toliko padnete čim primite gol. Ne samo juče, nego dosta puta ove sezone. I onda se dobija neka mešavina da u jednom trenutku 2 igrača polude i govore svima da napadaju, pa onda i oni upadnu u sivilo. Pa se onda neka druga dva igrača probude i tako u krug. Nikako da se ekipa kao celina digne i zapne svim silama. Ti kad vidiš da 6-7 igrača oko tebe gine, sam ćeš se potruditi da i ti gineš. A ako vidiš da njih 5 maše rukicama i šeta se, nećeš ti biti jedini koji će probati da uradi nešto. Tu mi je Venger baš zakazao. Juče ga gledam kod 2-0, on i dalje sedi na klupi, onako pogrbljen sa nekim izgubljenim pogledom. Ustani bre, deri se na njih, maši rukama, bacaj flašice vode. Pokaži igračima da si ljut.... u pravu je Viera 100%.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X