Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post

    Za mene je suludo da se igraci zale sto ne osvajaju trofeje, a izadju ko picke na teren kad treba da preuzmu prvo mjesto.
    sigpic

    Comment


    • Prije je bilo dovoljno da trener kaže: "Sad kad izađemo, ima da im .ebete mater" Sjećam se da je onaj trener Wimbldona za loše partije igrače vodio da prate operu.

      Sad je valjda moderni sport napredovao toliko da imas takve mogućnosti, ali đe je puno baba kilava su djeca.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Gresite, jednostavno receno. Mogu psiholozi da pomognu igracima da ne upadaju u neke duge ocajne forme, jer koliko ja vidim po prici, toj svrsi sluze. Ali fudbal je timska igra. Trener je tu da stvori pobednicki mentalitet celog tima. Ne postoji taj psiholog svetske klase i bilo koji broj sesija 1 na 1 koji bi stvorio pobednicki timski duh. Fudbal tako ne funkcionise. Ako se od tih sesija svetske klase psihologa ocekuje da stvore pobednicki tim, onda bi isto tako moglo reci da je dovoljno da igraci individualno treniraju, 1 na 1, i da izadju svi zajedno na teren i da se ocekuje da akcije plivaju. Jel tako? Nije. Murinjo prica mesecima po pres konferencijama da tim mora da stvori pobednicki mentalitet i da je zato on doveden, kaki kurcevi psiholozi svetske klase.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Mozda probati sa nekim guruom, nekim Imazom

          Comment


          • sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • To isti onaj sto nas je letos lozio da dolazi Mahrez

              Comment


              • Ubijedjen sam da ga uzima PSZ, treba im neko lijevo krilo jer se na Mouru samo ne moze racunat... A tek glupost da stavlja Matuidija tamo...

                Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Draxler nije dovoljno dobar igrac za Arsenal. Ista je klasa kao i Walcott i Ox. Nadam se da nije istina.

                  Comment


                  • Originally posted by Prince View Post
                    To isti onaj sto nas je letos lozio da dolazi Mahrez
                    Dok se Kike zvani Kikara ne javi ne priznajem
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Dok se Kike zvani Kikara ne javi ne priznajem
                      Ma sve su to standardni clanovi juniorove kuhinje za obmanu i manipulaciju postenog naroda okupljenog na ovom forumu

                      Comment


                      • Wenger's forgotten how to win, Pep's still learning
                        Zanimljiv tekst koga ne mrzi da čita . Ja iskreno očekujem dobru tekmu , obrambeno smo tanki i mi i oni tako da kontam da neće biti dosadna utakmica . Što se nas tiče ovo moramo da dobijemo ako iole mislimo da budemo u trci za titulu i nekako pravi test za nas da se vidi da li smo ove godine dorasli za nešto više.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangara View Post
                          Zanimljiv tekst koga ne mrzi da čita . Ja iskreno očekujem dobru tekmu , obrambeno smo tanki i mi i oni tako da kontam da neće biti dosadna utakmica . Što se nas tiče ovo moramo da dobijemo ako iole mislimo da budemo u trci za titulu i nekako pravi test za nas da se vidi da li smo ove godine dorasli za nešto više.
                          Jebem li ga kad ga svaki put polazemo bez pola tima. Mi smo taj test polozili sa onih 3-0 protiv Celzija. Sad, hoce li to nesto vise biti dovoljno za titulu, to ne zavisi samo od nas. Treba neko Kosti da slomi nogu i tako jos neke sitnice da se poklope ...
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Originally posted by Arsène Wenger lično View Post
                            Jebem li ga kad ga svaki put polazemo bez pola tima. Mi smo taj test polozili sa onih 3-0 protiv Celzija. Sad, hoce li to nesto vise biti dovoljno za titulu, to ne zavisi samo od nas. Treba neko Kosti da slomi nogu i tako jos neke sitnice da se poklope ...
                            Jel nam kriv neko što svake godine do decembra prepolovimo tim ? Šta smo položili protiv Čelzija , dobili jedan derbi od 10 . Činjenica je da ako nam Čelzi ode na 9 bodova pre januarskog ludila poznavajući našu formu nema šanse da ih stignemo . Treba malo živeti u stvarnosti a ne samo tražiti izgovore .
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • --------------Cech
                              Bellerin-Gabriel-Koscielny-Monreal
                              ----------Coquelin-Xhaka
                              Walcott---------Özil---------Chamberlain
                              -----------------Alexis

                              Tako nesto se ocekuje,jel'te..Lopta kod Mesutare da bude cesce,mora da uputi neku magiju,a ove 2 muve nesto da urade i da budu agresivni maksimalno na zadnju liniju njihovu, ipak imaju par rupa u odbrani,tj,sve rupe
                              Last edited by Jack; 18-12-16, 11:50.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne moze se uzeti titula sa Lolkotom i Oxom na krilima. Resen je problem napadaca tako sto je Sancez prekomandovan na to mesto, ali sada se javlja problem nedostatka adekvatnog nivoa kvaliteta na tim krilnim pozicijama. Ne verujem da ce se dovoditi krilni igrac na zimu, tako da kao jedinu nadu da ce se podici taj nivo kvaliteta vidim u vecoj minutazi Pereza i Ivobija, kao i povratku Velbeka.

                                Novi problem koji se javlja za Arsenal je taj africki kup koji ce odvesti Elnenija, pa kada se pritom uzme i povreda Santija i ucestala odsustva Ramzija, ostaje nam veza iza Ozila samo na dva imena, odnosno Kokelana i Dzaku.

                                Comment

                                Working...
                                X