Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Hektor se drogira
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Cek ovaj lik sto je dao dva komada za Sevilju to onaj Ganso?! Nejmarov ortak? Jbg sorry da offu .

      Ma Aki neka bude i celav samo neka igra. Samo sto ocigledno je to ne moguce. Previse ih ometa friska..
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Marli, bas taj. Igrao sa Nejmarom u Santosu.

        Sta nacini od sebe Hektor . Prvo friz kao kod onih debelih Kineza koji se bave sumo rvanjem, pa sad ovo

        Comment


        • Opusteno ljudi, ovaj mijenja frizuru na svakih pola godine i pravi klovna od sebe, imamo mi jednog koji to radi na dnevnoj bazi
          sigpic

          Comment


          • Novi Sagna
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ili Beks

              Spoiler

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Zašto je kvota na vas protiv Sitija 4.4? Pola tima povređeno, Wenger izlazi sa drugim timom? Šta je uzrok ovolike kvote?
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Uzrok je losa forma Arsenala.

                  Ide sa 3-4-3

                  Vrlo moguce Hektor na stopera sa Kosom i Holdingom. Ox i Monreal wing backovi. Gore vrlo moguce Welbeck umjesto Girouda.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Samo loša forma? Mnogo su onda potcenili Arsenal. Ipak je ovo derbi. Ja ću ispratiti da Arsenal daje 2 gola (2.6).
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Zašto je kvota na vas protiv Sitija 4.4? Pola tima povređeno, Wenger izlazi sa drugim timom? Šta je uzrok ovolike kvote?
                      Zbog sampionskog mentaliteta menadzera Arsenala i njegovih neustrasivih ratnika .

                      Comment


                      • Ne nego zbog izdajničkih navijača i ljudi koji podržavaju Arsenal pod znacima navodnika kao što je mlađani Princoni
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangara View Post
                          Ne nego zbog izdajničkih navijača i ljudi koji podržavaju Arsenal pod znacima navodnika kao što je mlađani Princoni
                          Tako je. DT i ja smo krivi za sedmoplasirani Arsenal . Nastavnik je nevin
                          Last edited by Lion; 23-04-17, 11:46.

                          Comment


                          • Jok bre Princoni mislim da su svi motivisani kada tako rulja krene da divlja,prosto ih motiviše da igraju još bolje
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangara View Post
                              Jok bre Princoni mislim da su svi motivisani kada tako rulja krene da divlja,prosto ih motiviše da igraju još bolje
                              Vala bitna je podrska sa tribina, posebno ako neko nije materijalista, pa ga novac koji prima ne motivise

                              Comment


                              • Ako Arsenal bude u top4, princarica moj dobri bi mogao godinu dana Wengera nosit na avataru.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X