Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je super cena, dodate još jednu funtu pa pošaljete ponudu za Suareza
    ¡Si Señor!

    Comment


    • Jos ce ispasti maneken najskuplje prodati igrac u istoriji kluba . Treba ga prodati, realno nije profil napadaca za Arsenal

      Comment


      • sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment




        • Južna Afrika na protestima , majku vam izdajničku
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Ovo je vec opca parodija sa tim Wenger out.

            Vise su ljudi protiv Wengera, nego protiv Trumpa
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ljudi sirom sveta polako krecu da uvidjaju da taj covek vise nista novo ne moze da ponudi ovom klubu

              Comment


              • Ljudi sirom svijeta su moroni.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ljudi sirom svijeta su moroni.
                  Moroni zato sto ne misle kao ti ?

                  Comment


                  • Originally posted by princara View Post
                    Moroni zato sto ne misle kao ti ?
                    Obozavam ovaj spin. Vidi se da treniras da zakljucujes, odnosno svjedocis, umjesto da sagledavas cinjenice onakvima kakve jesu, mogao bi ti solidan advokat kriminalnog prava da budes, ali sudija nikad.

                    Da klarifikujem:

                    Ljudi sirom svijeta su moroni, zato sto ja tako mislim, ne zato sto se njihovo misljenje razlikuje od moga.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Obozavam ovaj spin. Vidi se da treniras da zakljucujes, odnosno svjedocis, umjesto da sagledavas cinjenice onakvima kakve jesu, mogao bi ti solidan advokat kriminalnog prava da budes, ali sudija nikad.

                      Da klarifikujem:

                      Ljudi sirom svijeta su moroni, zato sto ja tako mislim, ne zato sto se njihovo misljenje razlikuje od moga.
                      Niti je spin, niti imam koje cinjenice da sagledam. Kada imas misljenje o necemu, morao bi prethodno imati na cemu da ga baziras. Ali koliko vidim ti svoja misljenja baziras na tome da ti to mislis i usput predvidis i buducnost sagovorniku

                      Comment


                      • Ja nisam strucni svjedok na sudu da moram da baziram misljenje na nauci i kao takvog ga klarifikujem.

                        Zadrzavam svoje pravo na slobodu govora i misljenja, te kao takvo ne moram da ga objasnjavam.


                        Ne vjerujem da ikoga zanima da objasnjavam Gausovu distribuciju inteligencije ljudske rase, te osnovinim premisama mojeg misljenja.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Ja nisam strucni svjedok na sudu da moram da baziram misljenje na nauci i kao takvog ga klarifikujem.

                          Zadrzavam svoje pravo na slobodu govora i misljenja, te kao takvo ne moram da ga objasnjavam.


                          Ne vjerujem da ikoga zanima da objasnjavam Gausovu distribuciju inteligencije ljudske rase, te osnovinim premisama mojeg misljenja.
                          Ma ne izmisljaj termine, kakvi strucni svedoci

                          Comment


                          • Aki zaštićeni svjedok
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Sutra, da sam CEO Arsenala napravio bih sljedece.

                              Dao bih informaciju klubovima da mogu da kupe Sancehza, ali posto ne moze da se za njega trazi 90m, sasvim pristojna cifra je 60m. Ko ponudi njihov je. Nakon toga bih nazvao Barcelonu i rekao im, da je Bellerin njhov za adekvatnu cifru, zbog ugovora ga cijenimo na 80m, ali 55m ce biti sasvim dovoljno za njega. Sljedeca stvar koju bih uradio, urucio bih cijeloj trenerskoj ekipi otkaze koji stupaju na snagu nakon zadnje utakmice sezone. A nakon toga bi nazvao Alegrija i rekao mu da cu sredit da mu Izabel Gulart popusi javno ispred Big Bena, ako ce potpisat za Arsenal.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Onda moras navijati za Barcelonu ako zelis Maxa.

                                tt

                                Comment

                                Working...
                                X