Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad je Gadafi ubijen - Ramsey je pogodio za Arsenal.
    Kad je Bin Laden ubijen - Ramsey je pogodio za Arsenal.
    Juce Ramsey pogodio za Arsenal - umrla Whitney Houston.

    Sta kazete na ovo ?
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Remzija treba zakljucati nisu to ciste rabote btw niko da pohvali Rosickog juce shame on you
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Topdzija View Post
        Kad je Gadafi ubijen - Ramsey je pogodio za Arsenal.
        Kad je Bin Laden ubijen - Ramsey je pogodio za Arsenal.
        Juce Ramsey pogodio za Arsenal - umrla Whitney Houston.

        Sta kazete na ovo ?
        Vidi ga sto je zaboravio Stiva Dzobsa.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Gangrena View Post
          Remzija treba zakljucati nisu to ciste rabote btw niko da pohvali Rosickog juce shame on you
          ja nisam imao odakle da gledam tekmu al bitno da je HENRY dao odlucujuci gol

          Comment


          • Podolski se ponovo pominje kao nase pojacanje mislio sam da je zavrsen transfer sa Rusima
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • opet neko pustio buvu

              Comment


              • Originally posted by Topdzija View Post
                Kad je Gadafi ubijen - Ramsey je pogodio za Arsenal.
                Kad je Bin Laden ubijen - Ramsey je pogodio za Arsenal.
                Juce Ramsey pogodio za Arsenal - umrla Whitney Houston.

                Sta kazete na ovo ?
                Hahahah a ja juce kad sam video da dao gol odma sam se ovoga setio,i razmisljam kako niko nije ubijen..
                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                Comment


                • Gervinho promasio poslednji penal u finalu CAN-a i Obala Slonovace je izgubila.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Gervinho is expected to be available for Saturday's FA Cup fifth round tie at Sunderland, (Guardian)
                    Spominje se da ce Gibbs igrati na levom beku protiv Milana sto znaci da cemo gledati tandem Vermalem ,Koscielny na CB

                    Mertezakerova povreda :S

                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Gangrena View Post
                      Spominje se da ce Gibbs igrati na levom beku protiv Milana sto znaci da cemo gledati tandem Vermalem ,Koscielny na CB

                      Mertezakerova povreda :S


                      Ja i dalje ne mogu da poverujem da se Mertesacker sam tako povredio.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Uf kako je ovo ruzno za vidjeti...

                        Mozete li mi reci kako se on povrijedio posto nisam u toku?
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • http://www.youtube.com/watch?v=mNN7r...eature=related

                          Pogledajte ovaj video, stvarno je odlicno uradjen prikazuje pocetak sezone Arsenala. Najjaci trenutak je kada pokazu Wilsherea u pozadini kako gleda Fabregasa i njegov dres se menja u dres Barcelone. Isto tako i Nasri se raduje u dresu Arsenala i dres postane svetlo plavi. Pogledajte necete se pokajati.

                          http://www.youtube.com/watch?v=n1gsl...eature=related -> Takodje i ovaj video o nasem kapitenu je savrsen !
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Uf kako je ovo ruzno za vidjeti...

                            Mozete li mi reci kako se on povrijedio posto nisam u toku?



                            Ovo samo mi mozemo
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • O jbt zivot, pa ne znam da li da se smijem kada ga vidim kako se sjeba ali opet kad sam vidio stopalo, nije mi do smijanja.

                              Nevjerovatno stvarno i nesvakidasnje.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                O jbt zivot, pa ne znam da li da se smijem kada ga vidim kako se sjeba ali opet kad sam vidio stopalo, nije mi do smijanja.

                                Nevjerovatno stvarno i nesvakidasnje.
                                Kod mene ista situacija, kad sam prvi put video krenuo sam da se smejem, ali kad sam video da ulazi lekarska ekipa i da nose nosila nije mi bilo smesno.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X